Merhaba arkadaşlar,

Dün sabah aracımı bakıma soktum Avcılar Mepa'da 40.000 bakımı için. Yağ, Hava-Polen filtlerine ek olarak mazot filtresi de değişti. Ozon uygulaması da yaptılar mazotun geçtiği tüm yerler temizleniyormuş falan onu da yaptırdım 50 liraya toplam 319 Tl'ye mal oldu (%20 indirimli).

Gelelim diğer konuya;

Motordan kayış-zincir sesine benzer bir ses geliyordu triger setinden olduğuna karar verildi ve garanti kapsamında değişecek önümüzdeki haftaiçi. Bir de 30.000 km'de disklerim garantiden değişmişti ve çok kısa bir süre sonra aynı sorun devam etti şu an hala yüksek hızlarda fren yaptığım zaman direksiyon titriyor. Haftaya diskler 2. kez garantiden değişecek dendi fakat bunun sözü verilemedi zaten 1 kere değişmiş dendi 2.'ye onay verilemeyebilir ama elimizden geleni yapacağız dendi ama eğer onay gelirse 3008'in diskinden takılacakmış. 3008'in diski daha kalınmış ve çizilme-yamulma daha zor oluyormuş bu disklerde titremeyi önleyebilirmiş. Başka var mı disklerde sorun yaşayan arkadaş yazarsanız sevinirim.

Bu arada Ahmet'in araba da oradaydı yan yana bakıma girdik fotoğraf makinem yanımda olsa çekecektim ;D

Herkese iyi haftasonları diliyorum =)