3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ

RCZ Tavan Kuşakları

Merhaba,

Uzun zamandır aradığım RCZ'i sonunda buldum. Araç ateş kırmızısı ve siyah tavan kuşaklarına sahip. Daha doğrusu opsiyonel olarak sunulan siyah renk mi yoksa kaplama mı onu bilemiyorum çünkü araç sahibi ile henüz konuşmadım. Eğer opsiyonel olarak sunulan siyah renk ise bunu standart alüminyum olana nasıl çevirebilirim? Aracın ilk halindeki alüminyum tavan kuşakları araç sahibinde mi kalıyor yoksa satın alınma esnasında Peugeot bunu siyah olanla değiştirip alüminyum olanı kendinde mi bırakıyor? Veya eğer sonradan kaplama yapıldı ise bunu çıkartmak kolay mı altındaki alüminyum üzerinde iz, leke vb. bırakır mı?
    Peugeot daha güzelini yapana kadar en güzeli bu..... RCZ Evolution Ateş Kırmızısı....

Yeni Üye
    Meslek
    Rehber
    Model
    RCZ
    Alıntı RCZForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Uzun zamandır aradığım RCZ'i sonunda buldum. Araç ateş kırmızısı ve siyah tavan kuşaklarına sahip. Daha doğrusu opsiyonel olarak sunulan siyah renk mi yoksa kaplama mı onu bilemiyorum çünkü araç sahibi ile henüz konuşmadım. Eğer opsiyonel olarak sunulan siyah renk ise bunu standart alüminyum olana nasıl çevirebilirim? Aracın ilk halindeki alüminyum tavan kuşakları araç sahibinde mi kalıyor yoksa satın alınma esnasında Peugeot bunu siyah olanla değiştirip alüminyum olanı kendinde mi bırakıyor? Veya eğer sonradan kaplama yapıldı ise bunu çıkartmak kolay mı altındaki alüminyum üzerinde iz, leke vb. bırakır mı?
    Eğer siyah seçtiyseniz siyah takılır alüminyum seçtiyseniz o takılır yani alıcıya diğeri ekstra olarak verilmez. Kaplama konusunda bir bilgim olmamakla birlikte sonradan kaplama yapılacağını sanmıyorum. Keşke öyle birşey olsa bende alüminyum olan tavan kuşaklarımı siyaha çevirmek istiyorum. Kaplama yaptırdım çekme yaptı kaplama malzemesini değiştirdiler busefer kalın geldi vs.. şu an bende bununla uğraşıyorum. Ben folyo kaplama yaptırmıştım çıkartması zor olmadı ama yapışkanları çıkartması biraz uğraştırdı. Benzinle yumuşatıp tazyikli su tutarak çıkarttım baya zamanımı aldı. Kesin birşey söyleyemem ama peugeotun kaplama yapıp vereceğini pek sanmam. Renkler zevkler tartışılmaz ama siyah tercih etmenizi tavsiye ederim.

Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ
    Cevabınızı yeni okuyorum öncelikle teşekkürler...Aracın ilk sahibi alüminyum tavan kuşağını siyaha kaplatmış. Ben de alüminyum sevdiğim için kaplamayı çıkarttım çok kolay oldu herhangi bir solüsyon falan kullanmadım kolayca çıktı... Benim jantlar da alüminyum renk olduğu için tavan kuşakları ile çok uyumlu oldu... Tabi sizin de dediğiniz gibi zevk meselesi...
    Peugeot daha güzelini yapana kadar en güzeli bu..... RCZ Evolution Ateş Kırmızısı....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)