Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: 3008 HDİ

Yasaklı Üye
    Meslek
    TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM UZMANI
    Model
    3008
    iyi seçim uçmaya hazır ol

Yasaklı Üye
    Meslek
    Usa
    Model
    3008 P84
    Benime 308 siyah incim var.insallah hayirlisiyla 3008 ailesine katilmak niyetindeyim.kazasiz belasiz hayirli surusler dilerim.darisi basimiza

Acemi Üye hatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Uçak Mühendisi
    Model
    206
    Tüm üyelere iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.
    Tarantino,
    Sizlere de kazasız sürüşler dilerim. 3008'de siyah inci de en az 308 deki kadar güzel duruyor, çabuk tozlansa/kirlense de ilk defa siyah bir aracım oldu. Zor bir renkmiş ama bir o kadar da asil. İnşallah en kısa sürede gönlünüze göre 3008'i almanızı dilerim.

Yasaklı Üye
    Meslek
    Usa
    Model
    3008 P84
    tarantino yani erhan ben. ismimizle hatırlanalım , 3008 konusunda ciddi bir arayış içindeyim.inşallah uygun bir fiyata burdan bir arkadaştan alana kadar çok acele etmeyeceğim. zaten aracımı satarken de çok temiz ve az km de olduğu için forumdan bir arkadaşıma gitmesini isterim. iyi sürüşler dilerim 3008.inle, tekrardan darısı başımıza

Meslek
    Uçak Mühendisi
    Model
    206
    Alıntı tarantino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tarantino yani erhan ben. ismimizle hatırlanalım , 3008 konusunda ciddi bir arayış içindeyim.inşallah uygun bir fiyata burdan bir arkadaştan alana kadar çok acele etmeyeceğim. zaten aracımı satarken de çok temiz ve az km de olduğu için forumdan bir arkadaşıma gitmesini isterim. iyi sürüşler dilerim 3008.inle, tekrardan darısı başımıza
    Erhan Kardeş,
    Benim ismim de Hüseyin, geçen hafta 2 günlüğüne işim için Fransa'daydım teyit ettim, Eylül-Aralık 2013 arası 3008'ün makyajlısı çıkacak. Bu günlerde 2.elde ciddi değişiklikler olur, onu değerlendirmeni tavsiye ederim.

Yasaklı Üye
    Meslek
    Usa
    Model
    3008 P84
    güzel bir paylaşım. ayrıca ben 3008 için bir senelik bir ara verdim kendime dolayısıyla bu süre de zaten makul süreymiş gibi görünüyor. 308.im için multimedya işine girişmiştim. navitech.in en uygun çözüm olduğunu düşünüp,duyup,tavsiyeyi alıp taktırdım.ancak ne yazık ki oem cihazlardan daha iyi bir radyo performansı vermedi . navitech.i aradım bugün, teknikten sorumlu arkadaşla konuştum. düz, yalın basit cevaplar verdi. arabanın üzerindeki radyo orjinal teybe uyumlu, elektronik bir anten bu. bu yüzden mecburen sinyal kaybı yaşarsınız. ya inanılır gibi değil. sen bir cihaza 10.larca özellik ekle, mp3,dvd,navigasyon,pip,sdcard,ipad,vs vs ama radyosu istanbulda şehrin ortasında çekmesin cızırtılı çeksin. inanılır gibi değil, hala aklım almıyor ve bunun çözülemez bir sorun olmasını inanın kafam almıyor. bugün tükenmez kalemin içine sığdırılan radyo'nun cep telefonlarının artık sıradan bir özelliği olan radyonun bu kadar büyük bir cihazda(hem maliyet hem de kutu anlamında) bu kadar düşük performansta kalmasını aklım almıyor inanın...içimizde kafayı buna bozmuş arkadaş yokmudur ya, açalım şu cihazın içini yapalım şuna birşeyler herkes görsün

Tecrübeli Üye 301gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    Hayırlı olsun yeni aslanınız, kazasız sürüşler . . .

301 Actiwe 1.6 V T I (115 hp) ' Eskişehir '

Meslek
    Uçak Mühendisi
    Model
    206
    Alıntı tarantino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bir paylaşım. ayrıca ben 3008 için bir senelik bir ara verdim kendime dolayısıyla bu süre de zaten makul süreymiş gibi görünüyor. 308.im için multimedya işine girişmiştim. navitech.in en uygun çözüm olduğunu düşünüp,duyup,tavsiyeyi alıp taktırdım.ancak ne yazık ki oem cihazlardan daha iyi bir radyo performansı vermedi . navitech.i aradım bugün, teknikten sorumlu arkadaşla konuştum. düz, yalın basit cevaplar verdi. arabanın üzerindeki radyo orjinal teybe uyumlu, elektronik bir anten bu. bu yüzden mecburen sinyal kaybı yaşarsınız. ya inanılır gibi değil. sen bir cihaza 10.larca özellik ekle, mp3,dvd,navigasyon,pip,sdcard,ipad,vs vs ama radyosu istanbulda şehrin ortasında çekmesin cızırtılı çeksin. inanılır gibi değil, hala aklım almıyor ve bunun çözülemez bir sorun olmasını inanın kafam almıyor. bugün tükenmez kalemin içine sığdırılan radyo'nun cep telefonlarının artık sıradan bir özelliği olan radyonun bu kadar büyük bir cihazda(hem maliyet hem de kutu anlamında) bu kadar düşük performansta kalmasını aklım almıyor inanın...içimizde kafayı buna bozmuş arkadaş yokmudur ya, açalım şu cihazın içini yapalım şuna birşeyler herkes görsün
    NAVİTECH ve diğer navigasyonlarda radyodan iyi verim alınamadığını bazı kullanıcılar forumlarda yazmıştı. Çözüm için henüz bir şey önerilmiş değil gibi ama bence varsa/mümkünse klasik tavan antenin kablosu navigasyonun varsa anten girişine takılarak veya bir elektronikçi tarafından ilgili devre üzerine lehimle monte edilip anten alış gücü yükseltilebilir. Ayrıca piyasada oto teyp/yedek parçacılarda "anten booster" diye satılan siyah bir kutu var, anten alış gücünü artırıyor. Onu da kullanabilirsin. Umarım faydası olmuştur.

Meslek
    Uçak Mühendisi
    Model
    206
    Alıntı 301gti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni aslanınız, kazasız sürüşler . . .
    Teşekkür ederim, Siz de aracınızı (yeni 301) yeni aldınız sanırım nazar değmesin, Size de hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)