5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Bilgisayar
    Model
    yok

106 xr tavsiye edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar...
    Aslında quicksilver almayı düşünüyordum ama üç kapılı olduğu için vazgeçmek zorunda kaldım 5 kapılılarına bakmaya başladım. Manuel sunroof klimalı düşünüyorum. Aklıma takılanlar var:
    - Alırsam beni pişman eder mi?
    - Yakıt tüketimi nedir benzin mi lpg mi tavsiye edersiniz?
    - Debirajı yumuşak mı?
    - Sık sık arıza verir mi sanayiye götürmek zorunda kalırmıyım?
    - Araç doluyken yokuş performansı nasıldır?
    Şu anlık aklıma gelenler bunlar eklerseniz cevap verirseniz sevinirim.
    Teşekkürler

Acemi Üye
    Meslek
    Gıda Mühendisi
    Model
    306
    Temiz Düşük binde bakımları yapılmış bir araç alırsanız sizi kolay kolay üzmez.Alacağınız arabanın sahibinden bakım raporları varsa isteyin aracı kullanın frenine debriyajına bakın (2.viteste kalkıyorsa debriyaj sağlamdır) Yakıt konusuna gelince benzinli kullanıcaksanız sıkışık şehir içi trafikte 10 litreyi görebilirsiniz lpgde farketmez gazın fiyatı ucuz. Sanayiye tabiki yaşı gereği ara sıra uğrarsınız normaldir doğaldır. Araç doluyken yokuş yukarı sizi tatmin etmez neden derseniz araç 75 bg 110 nm tork var aracın dolu olmasıyla birlikte baya zorlanır ama yine sizi çıkarır. Araç seridir ani hızlanmalarda kolay kolay boğulmaz. Yokuş yukarı sabit kalır hızlanma öle belirli şekilde artmaz 90-105 der lpg etkisi Daha sorunuz olursa cevaplarım.Eğer biraz daha güçlü motor isterseniz 306 benim araçtan tavsiye ederim yokuş yukarı sizi çatır çatır götürür. Kolay Gelsin.

Yeni Üye
    Meslek
    Bilgisayar
    Model
    yok
    Alıntı Cagatay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz Düşük binde bakımları yapılmış bir araç alırsanız sizi kolay kolay üzmez.Alacağınız arabanın sahibinden bakım raporları varsa isteyin aracı kullanın frenine debriyajına bakın (2.viteste kalkıyorsa debriyaj sağlamdır) Yakıt konusuna gelince benzinli kullanıcaksanız sıkışık şehir içi trafikte 10 litreyi görebilirsiniz lpgde farketmez gazın fiyatı ucuz. Sanayiye tabiki yaşı gereği ara sıra uğrarsınız normaldir doğaldır. Araç doluyken yokuş yukarı sizi tatmin etmez neden derseniz araç 75 bg 110 nm tork var aracın dolu olmasıyla birlikte baya zorlanır ama yine sizi çıkarır. Araç seridir ani hızlanmalarda kolay kolay boğulmaz. Yokuş yukarı sabit kalır hızlanma öle belirli şekilde artmaz 90-105 der lpg etkisi Daha sorunuz olursa cevaplarım.Eğer biraz daha güçlü motor isterseniz 306 benim araçtan tavsiye ederim yokuş yukarı sizi çatır çatır götürür. Kolay Gelsin.
    10 litre çokmuş ya 25 kuruş yakıyor tüpe gerek yok diye kudum bi
    kaç yerden sevinmiştim

Yeni Üye
    Meslek
    Bilgisayar
    Model
    yok
    Xr olması mecburi değil herhangibir 4 kapı modeli

Acemi Üye
    Meslek
    Gıda Mühendisi
    Model
    306
    25 kuruş benzinlide yakan varsa hemen ben alırım ben Peugeot 306 benzinli kullanıyorum şehir içi 40 kuruş 106 larda benzinde 35 kuruş tüplü olursa sıkıntı yok dolaş dolaş dur eğer ufak tefek araç çabuk kaçayım diyorsan 106 lar uygun tüplü olması şart tabi sahibinden felan çok ilan var araba pazarlarına gittmi bulman biraz zor olur ama temizini bulursan senden keyiflisi yok.106 larda dikkat etmen genç birisinden alırsanız hor kullanmışsa hiç bakmayın o araca devir kestire kestire arabayı leş yapmıştır.pejoc 106 206 306 serisi 4 kapı size uygun maliyette üzmez.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)