3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    2008

2008 dizel manuel ve otomatik yakıt değerleri.

Selam arkadaşlar.
    Benim araç klima kullanmadığım zamanlar şehir içinde çok az yakıyor. Ama klima olunca şehir içi ya da dışı çok yakıyor hem de çok. Tamam klimanın yakıt tüketimini arttırtığını biliyoruz ama baya bi fazla geldi bana. Bir de klimalı ya da klimasız şehir dışında özellikle sabit 115 km hızda şehir içinden de çok yakıyor. Normal midir?
    Peugeot 2008
    2013 model 1.6 e-HDi active start stop sedef beyaz

Acemi Üye
    bende 2013 model manuel 92 hp modeli var 600 km uzun yolda 4.7 -4.9 arası yakıt tüketimi oldu beklediğimden yüksek bir tüketim oldu , şehir içinde yoğun trafikte s&s devredeyken 6 litrenin üzerine çıkıyor. ayrıca çekişte de bir miktar cansızlık var
    aracın intercooler ı üzerinde biraz yağlanma farkettim acaba intercoolerdan kaynaklı performans ve yakıt tüketimi sıkıntısı olabilir mi diye şüpheleniyorum. Bi arkadaşın dizel fordunun intercoolerına kıyaslamak için baktım pırıl pırıl duruyordu benimkinin üzerinde yağ damlaları var acaba ondan mı diye baktırmayı düşünüyorum

Yeni Üye
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    2008
    Alıntı serkan3d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2013 model manuel 92 hp modeli var 600 km uzun yolda 4.7 -4.9 arası yakıt tüketimi oldu beklediğimden yüksek bir tüketim oldu , şehir içinde yoğun trafikte s&s devredeyken 6 litrenin üzerine çıkıyor. ayrıca çekişte de bir miktar cansızlık var
    aracın intercooler ı üzerinde biraz yağlanma farkettim acaba intercoolerdan kaynaklı performans ve yakıt tüketimi sıkıntısı olabilir mi diye şüpheleniyorum. Bi arkadaşın dizel fordunun intercoolerına kıyaslamak için baktım pırıl pırıl duruyordu benimkinin üzerinde yağ damlaları var acaba ondan mı diye baktırmayı düşünüyorum
    Öncelikle alâkana teşekkür ederim kardeş.
    Anlayacağım şekilde izah eder misin? Nereye nasıl baktırıyoruz, icap ediyorsa nereye nasıl ve ne kadara yaptırıyoruz?
    Peugeot 2008
    2013 model 1.6 e-HDi active start stop sedef beyaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)