6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Görevlisi
    Model
    206

206 için hesaplı modifiye

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir hafta önce babamın asker arkadaşından 2005 model bir 206 aldım. Expertizde aracın motor performansı %99 geldi ve 4 parçada boya çıktı. Hangi expertize gideceğimi satıcı bilmiyordu ve raporlar elime gelene kadar arkadaşı dışarıda beklettim . Ama yinede bir peugeot servisine götürüp motoruna tekrar baktırdım güzel dediler. Velhasıl kelam bu aracı 25 bin liraya aldım. Sırasıyla kafama takılanları yazıyorum.

* Sizce 25 bin bu araca vermekte doğrumu yaptım?
    * Aracımda EBA, EBD ve EBV opsiyonel olarak varmış bunlardan hangilerinin aracımda bulunduğunu nasıl anlayabilirim.
    * Aracım Lpg'de 170 den fazla yapmıyor. Eski aracım tofaş doğan 200 yapıyordu. Bu araç için 170 normalmidir. ( Sadece denemek için bu hızlara çıkıyorum. Genelde 100 ün üzerine pek çıkmam. )
    * Şu an işletme lisans son sınıf öğrencisiyim geceleri özel güvenlik olarak çalışıyorum. Bu aracı almak için sınırlarımı baya zorladım. Fakat yinede ufak çaplı bir miktar ile daha hoş bir görünüm elde edebileceğim bir kaç eklenti yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz var mı bu konuda.

Tecrübeli Üye HamzaHakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Hoşgeldiniz, hayırlı olsun fakat aynı içerikle birçok konu açmanıza gerek yok bir konuda tüm sorularınızı yazmanız yeterli.

*EBA EBD EBV dediğiniz şey aynı şeyler fren dağılımını kontrol eden bir sistem aracınızda var mı yok mu bilmiyorum.
    *Araç 1.4 dizel mi benzinli mi?
    2016 Opel Astra K Dynamic 1.4T 150 HP

2008 Peugeot 407 Executive 2.0 HDI 136 Hp

1994 Peugeot 205 GTi Mi16 160 Hp

1991 Peugeot 205 1.1 XL 60 Hp

Yeni Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Görevlisi
    Model
    206
    Aracım benzinli

Yeni Üye
    Meslek
    satış danışmanı
    Model
    206
    Merhaba kardeşim ,
    Öncelikle aracın hayırlı uğurlu olsun . Fazla bir bilgi vermemissin araba hakkında modeli km bilgisi vs. yok Oyüzden tahmini konuşacağım.
    Bendede 206 1.4 x-line var 2005 model 1 ay önce 17.900 e aldım. Değişen parçası yok orjinal sol çamurlukta local boya var . Başka hiç birşeyi yok alırken arabayı expertize sokmadım fakat çok güvendigim bir ustam var ona götürdüm yarım saat kullandı sadece al bu arabayı dedi. aracım 190bin kmde hiö bir sorunu yoktu aldıgım fiyat buydu senin aldıgın araç biraz pahalı geldi. hatta birazdan fazla tabiki km si çok düşük değilse ve extraları yoksa.

bu arabalar öyledir . bende uzun yolda denedim 170e çıkabildim ama sana tavsiyem bidaha sakın deneme bunu çunku 170 te araba cok zorlanıyor ve sorunlar bas gosteriyor.

genel olarak 206 çok güzel spor ve tatlı bir arabadır . arabanın dizel oldugunu varsayıyorum kullanımı rahattır her turlu modıfıye aksesuar gider en önemlisi mutlaka rc jant takman gerekli 100ün üzerine pek çıkmıyormussun zaten senın icin çok ideal bir araç cabuk hızlanır ve çok atiktir. bakımlarını geciktirme ve çukurlardan uzak dur cunku bunlarda torsiyon sistemi çok hassas 500 lira masraf çıkarır ansızın ..

Yeni Üye
    Meslek
    satış danışmanı
    Model
    206
    modifiye kısmıyla ilgili birşey söylememiştim aracının rengine bağlı olarak arkaya RC spoiler ve RC Jant taktığında ve aracını sureklı temız tuttugunda farklı görünür.

Yeni Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Görevlisi
    Model
    206
    Denizlide yaşıyorum. Burada 2000 model xr paketler ciddi bir kazası yok ise 20 nin altında bulunmuyor.
    Bu arada aracım benzinli 1-4 x-design 150 bin km

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)