7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    grafiker
    Model
    yok

508 seçmeli miyim?

Merhaba sevgili arkadaşlar. Hali hazırda 508 düşüncesi arefesindeyim. Bütçe nedenli ikinci el araç bakıyoruz.
    Daha önceki araç deneyimlerinde bi -xenon adaptif far alışkanlığı ( insignia ) nedenli allure paket + THP motor seçeneği araç düşünüyoruz.

Fakat bazı çekincelerim mevcut. Şu an için 60.000 TL' ye 2011 allure ThP modelini buldum. Oldukça da temiz. Yalnız, rüzgar sesi, yol sesi, veya artık 5 yaşına geçecek olan araçta doğabilecek sorunlar, tipik fransız algısı vs vs gibi konularında fazlasıyla düşünceliyim.
    Daha evel çeşitli araçlar kullandım. En çok zevk aldığım ve 5 kez sahibi olduğum opel insignia benim için mükemmel bir araçtır. Şu an 10 bin + ekleyerek yeni kasa makyajlı insignia da alabiliyorum. Fakat, 10 bin TL daha düşüğe benzer donanıma sahip allure paket 508' de alabiliyorum. Buda cazip geliyor.

İnsignia ile deneyimlersem;

Flexiride şasi bile olmadan muazzam bir yol tutuşu, uzun yolda mükemmel sessizlik, ( kabul edilebilir düzeyde elbet rüzgar sesi alır ), sorunsuzluk, malzeme kalitesi ( 2009 kasalar düzgün bakıldığında hala ilk günkü kondisyonunda )

Bu gibi kritelerimi 508' de bulabilirmiyim? Siz kullanıcılar bu hususlar hakkında fikir beyan ederseniz gerçekten karar verme sürecime büyük katkıda bulunmuş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Adaptif far insigniadaki kadar basarili degil diye biliyorum.
    Insignia daha spor ruhlu bir arac.
    Bence secim icin 508 kullanmalisiniz.

Acemi Üye mmusavir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    MALİ MÜŞAVİR
    Model
    508
    2012 den beri kullanıyorum çok şükür hiç bir sıkıntısı yok uzun yolu çok rahat 130 140 tan sonra rüzgar sesi geliyor lastik sesi vs makul düzeyde 508 derim hem konfor hem yakıt konusunda memnun kalırsınız Mercedes BMW bilmem ama passatın falan adı var bence yani on yargıları bir tarafa bırakın derim

Yeni Üye
    Meslek
    grafiker
    Model
    yok
    İnsignia ile A5 dahil bir çok premium araca yol tutuşunda nal toplatmıştık. Passatlar hava civa

İnsan bilmediğinden korkarmış derler ya bizimki de o hesap. 3 / 5 yerde okuduğum yüzeysel bilgilerde 508' in 80 km/hız dan sonra rahatsızlık derecesinde rüzgar alması idi. Beni ençok tedirgin eden bu kısım açıkçası.
    ayrıca, D segment orta segment bir aracın yol tutşunun kötü olacağını zaten ihtimal vermiyorum. C5' ehdi kullanmıştım. Yol tutuşu eh idi. Tabi orta sınıf uygun fiyatlı da insignia' dan üstün araç tanımam yol ve sürüş dinamikleri açısında. Bu nedenle aslında tek ve en önemli kıstasım, yol / rüzgar sesi + mazleme sağlamlığı... Hani opel' den eminim de 2 sene sonra 2011 araç 7 - 8 yaşına gelicek. Salmaz demi yaw

Acemi Üye
    Bende baharda 407 sw 2.0 hdi yi 508 2.0 hdi ile değiştirmeyi düşünüyorum

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aktif Üye CaglarB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bankacı
    Model
    308
    Neden insignia almıyorsunuz, alışkın olduğunuz beğendiğiniz bir araç. İnsignia dan devam edin bence
    308 1.6 HDI(92) 2013 (SATILDI)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)