5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    toptancı
    Model
    508

peugeot 508 kapılar kaç cm lik hoparlör takılmakta

2011 model peugeot 508 aracım var bu aracın orjinal hoparlöründen memnun değilim ön ve arka kapılara kaç cm hoparlör almalıyım yardım lütfen ön 16 olma ihtimali yüksek ama arkayı bilmiyorum

Yeni Üye
    Meslek
    Kamuda yönetici
    Model
    508
    Önler 16,5 cm arkalar ise 13 cm olması lazım.

Yeni Üye
    Meslek
    toptancı
    Model
    508
    Bende böyle tahmin ediyorum ama tam emin olmam lazım internet ten hoparlör sipariş vereceğim ona göre teşekkür ederim

Yeni Üye
    Meslek
    toptancı
    Model
    508
    arkadaşlar önler 16 cm slim compenant takılmakta arkalar da 16 cm takılabiliyor arkaların derinliği fazla ama önlere kesninlikle slim kompenanat almanız gerekmekte belki bu bilgi birilerine lazım olabilir

Yeni Üye
    Meslek
    Programcı
    Model
    508
    Alıntı mkoc1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar önler 16 cm slim compenant takılmakta arkalar da 16 cm takılabiliyor arkaların derinliği fazla ama önlere kesninlikle slim kompenanat almanız gerekmekte belki bu bilgi birilerine lazım olabilir
    Selamün Aleyküm. Hayırlı günler arkadaşlar. Peugeot 508 2011 Acces aracımın ön kapı hoparlörleri çalışmıyordu. Bugün arkadaşlarla döşemeleri söktük, aynen mkoc1982 hocamın dediği gibi incecik özel üretim bir hoparlörle karşılaştık. Komponent slim hoparlör demişsiniz hocam evet ama bu hoparlörü birçok alış-veriş sitesinden ve googledan peugeot parçaları satan sitelerden araştırdım. Bire bir benzerini bulamadım. Birkaç tane uyacak gibi gözükenler var, satıcılara mesaj attım. Sizin bildiğiniz bir sitede bu hoparlörden var mı? Veya marka model verebilirseniz ona göre araştıralım. Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Hepimize kazasız keyifli ve hayırlı günler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)