7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308

308 t9 ses sistemi-gti difüzör yardım-

Saygıdeğer büyüklerim değerli kardeşlerim. Aracımı aldığımda sizlerle paylaşmaştım. Uzun bir ara forumdan uzak kaldıktan sonra tekrar aranıza katılmaya karar verdim kabul ederseniz 😊

Yaklaşık iki hafta önce aracımın ses sistemini değiştirmeye karar vermiştim. Yaşadığım şehirde bu işten iyi anladığını duyduğum bir ustaya götürdüm. Dinlemek istediğim ses yüksek değil, kaliteli sesti. Ve cerwin vega 16Cm hoparlor, ds18 twitter magton 125.4 amfi ve 30cm amerikan kasa çift bobin yine cerwin vega bass ile sistemi güçlendirdim.

Daha önce t9a uygulanmış ve motor sesi ve cızırtı çıkarmayan kablolar kullanıldı "marka-model hatırlamıyorum merak eden olursa ustaya sorup öğrenirim"

Uygulama bitip ayarı yaptığımızda araçta inanılmaz bir yalıtım olduğunu gördük. Cam kalitesinde bir ses kalitesiyle karşılaştık ve ses sistemi düşünen arkadaşlarıma şiddetle öneriyorum.Araçla gelen Denon ses sistemini kaldırıp çöpe atabilirsiniz.

Gelelim sizden yardım isteyeceğim konuya. Aslanım artık biraz daha dikkat çeksin istiyorum ve gti difüzör uygulaması yapmak istiyorum😊 fakat adanada ve gaziantepte bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilecek abilerimin kardeşlerimin desteğini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim 👋🏻

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Öğretim Üyesi
    Model
    308
    Ses sistemi o kadar değiştiyse benim de ilgi alanıma girer bu proje. Amfiyi nere sığdırdınız, sadece ön kapılara mı işlem yapıldı? Cerwin'in hangi modeli ve tamamının maliyeti ne oldu yazar mısınız?

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    Hayırlı olsun..daha iyi anlaşılması için fotograf olursa seviniriz.. paylaşımınız için teşekkürler..

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308
    Alıntı turker.i Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ses sistemi o kadar değiştiyse benim de ilgi alanıma girer bu proje. Amfiyi nere sığdırdınız, sadece ön kapılara mı işlem yapıldı? Cerwin'in hangi modeli ve tamamının maliyeti ne oldu yazar mısınız?
    Merhaba, 4 kapıya da işlem yapıldı. Cerwin'in hed modeli kullanıldı. Kablolar ve çeviriciler dahil 1600 lira gibi bir maliyeti oldu

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    308
    Alıntı mygold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun..daha iyi anlaşılması için fotograf olursa seviniriz.. paylaşımınız için teşekkürler..
    Teşekkür ederim, montaj aşamasında fotoğraflama fırsatım olmadı maalesef. Anlaşılmayan kısmı sorarsanız daha açıklayıcı yazabilirim 😄

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    Alıntı 01caz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, montaj aşamasında fotoğraflama fırsatım olmadı maalesef. Anlaşılmayan kısmı sorarsanız daha açıklayıcı yazabilirim 😄

peugeot teybin anfi çıkışları varmı? anfiyi teybe nasıl bağladınız. ayrıca geri görüş kamerası varmı sizin aracınızda hangi donanım var..

Yeni Üye EgemenK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    308
    Yalıtımı çok merak ediyorum. Ne kullandınız ? Malum araçlarda yalıtım çok kötü. Bende komple focal sistem düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)