Sayfa 1/2 12 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Aktif Üye Pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektirik teknisyeni&Teknik danışman ll
    Model
    308

301 yeni makyajlı stoplar

301 sahibi iş yerinden arkadaşın aracıdır ..Yardım amaçlı geliştirme çabasındayız ..

[IMG][ Yeni kasa makyajlı stoplar [/IMG][IMG][/IMG]

^301 stoplar
    Konu Pars tarafından (18-04-2017 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.
    Red Black Shark

Aktif Üye HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Alıntı Pars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

[IMG][ Yeni kasa makyajlı stoplar [/IMG][IMG][/IMG]

^301 stoplar
    Arkası itibariyle makyajlı kasaya benzemiş, sıra ön dizaynda sanırım. Kaça mal olduğunu merak etmiyorum çünkü ben yapmayı düşünmüyorum şimdilik tercih etmiyorum. Size hayırlı olsun yakışmış
    2013 Active 1.6 HDI Köpekbalığı

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    hayırlı olsun ...gece goruntusu için yapılması cok gerekli bence.. gece cekilmiş resim görebilirmiyiz.

Acemi Üye
    Meslek
    Teknisyeni
    Model
    301
    Gözümüz eskilerine alıştığı için ve tasarım güzel olduğu icin hakikaten hoş duruyor.

Hayırlı olsun
    Konu efecelebi tarafından (16-04-2017 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye -ONUR- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Restoran
    Model
    301
    Masallah arabaniz cok guzel olmus.Konuyla alakali degil ama arka tamponun difuzor denilen kismini da siyaha boyarsaniz veya karbon kaplarsaniz cok guzel olacagini dusunuyorum.

Aktif Üye Emrah_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Bence çok güzel olmuş.
    Biraz bilgi verir misiniz ? Stoplar yerine tam oturdu mu ? Açıklık vs kaldı mı ? extra bi işlem yapıldı mı ?

Birde maliyeti ne oldu. ?

Saçma sapan aksesuar süslemesinden şundan bundan ziyade yapılacak yapılacak keyfi değişim bence bu olmuş.
    PEUGEOT 301 VTI (+lpg) ALLURE (BOĞAZİÇİ MAVİ)

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Çok güzel olmuş bence de yapılması gereken bir uygulama. Maliyet konusunda da bilgi verirseniz iyi olur

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Alıntı Emrah_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence çok güzel olmuş.
    Biraz bilgi verir misiniz ? Stoplar yerine tam oturdu mu ? Açıklık vs kaldı mı ? extra bi işlem yapıldı mı ?

Saçma sapan aksesuar süslemesinden şundan bundan ziyade yapılacak yapılacak keyfi değişim bence bu olmuş.
    Aracıma krom dekorlar, eklemeler ve bir takım değişiklikler yapan bir kişi olarak, siz saçma sapan görseniz de ben bu tarz dokunuşları seviyorum. Araç ile vakit geçiriyorum. Birbirimizin tercihlerine biraz daha saygılı ve duyarlı olmakta sanırım fayda var. Aksi halde polemiğe girilirse karşılıklı söylenecek çok şey var ki bu da bizi iyi bir yere götürmez.

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Alıntı HarunHoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracıma krom dekorlar, eklemeler ve bir takım değişiklikler yapan bir kişi olarak, siz saçma sapan görseniz de ben bu tarz dokunuşları seviyorum. Araç ile vakit geçiriyorum. Birbirimizin tercihlerine biraz daha saygılı ve duyarlı olmakta sanırım fayda var. Aksi halde polemiğe girilirse karşılıklı söylenecek çok şey var ki bu da bizi iyi bir yere götürmez.
    Herkes aracına istediği şekilde müdahelede bulunabilir ve bulunur buraya kadar anormal bi durum söz konusu değil. Bunlar kimisinin hoşuna gider kimisinin gitmez. Bunu da kimse sorgulayamaz. Bunun sorgulanması niye öyle yada böyle dedin gibi saygısızlık teşkil eder. Nihayetinde bi araç çıkar makyajlanır kasa değiştirir binici yada izleyici beğenir beğenmez. Beğenmediğini söylemesi o halde sizin bakış açınızla üreticiye saygısızlık olmuş olur. Şuan da ben size herhangi bir şey söylemeden yada atıf yapmadan sizin vermiş olduğunuz bu yanıt saygı sınırlarını hayli zorlamaktadır. Neden aceba cevap verme hissiyatı güttünüz. Polemik mi şuan da sesli gülüyorum buyrun dinliyorum söylenecek çok olan şeyleri söyleyip dökün içinizi.

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Herkes aracına istediği şekilde müdahelede bulunabilir ve bulunur buraya kadar anormal bi durum söz konusu değil. Bunlar kimisinin hoşuna gider kimisinin gitmez. Bunu da kimse sorgulayamaz. Bunun sorgulanması niye öyle yada böyle dedin gibi saygısızlık teşkil eder. Nihayetinde bi araç çıkar makyajlanır kasa değiştirir binici yada izleyici beğenir beğenmez. Beğenmediğini söylemesi o halde sizin bakış açınızla üreticiye saygısızlık olmuş olur. Şuan da ben size herhangi bir şey söylemeden yada atıf yapmadan sizin vermiş olduğunuz bu yanıt saygı sınırlarını hayli zorlamaktadır. Neden aceba cevap verme hissiyatı güttünüz. Polemik mi şuan da sesli gülüyorum buyrun dinliyorum söylenecek çok olan şeyleri söyleyip dökün içinizi.
    Elbetteki yapılan herşeyi beğenmek zorunda değiliz bunda hiçbir sıkıntı yok, beni kast etmediginizin de farkındayım. Ancak forumumuzda ben dahil pek çok kişi bu tür dokunuşlar yapıyor. Sorun bunu beğenip begenmemenizde değil, sorun bunlara saçma sapan aksesuarlar sıfatını kullanmanızda.... canınız sağ olsun, sorun yok, polemik de yok, söyleyecek de.

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Elbetteki yapılan herşeyi beğenmek zorunda değiliz bunda hiçbir sıkıntı yok, beni kast etmediginizin de farkındayım. Ancak forumumuzda ben dahil pek çok kişi bu tür dokunuşlar yapıyor. Sorun bunu beğenip begenmemenizde değil, sorun bunlara saçma sapan aksesuarlar sıfatını kullanmanızda.... canınız sağ olsun, sorun yok, polemik de yok, söyleyecek de.
    Size atıfda bulunmadığımı ve kişi araç gözetmeksizin kimseyi zan altında bırakamadan yorumladığımın farkında olmanız sevindirici. Lakin şu var bir eklenetiye harikulade olmuş denilebiliyorsa saçma sapan olmuş da denilebilir. Bu gayet normal bi durumdur. Sizlerin de canı sağ olsun. Dediğim gibi söylemek istediklerinizi özel mesaj yoluyla dinleyebilirim.

Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    hocam internet üzerinden yazışmalarda yanlış anlamalar cok oluyor duygular tam yansıtılamıyor sonrada istenmeyen mesajlar ortaya cıkıyor..sorunu anlamak adına yazıyorum bu mesajı. arkadaşın sizi kastederek bişey yazdıgını nerden çıkardınız orasını merak ediyorum.. bızede bilgi verirsenız olayı iyi anlamış oluruz.. gerçi emrah kardeşimizi de iyi tanırım oyle ters yorum yazacak biri değildir...

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Alıntı mygold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam internet üzerinden yazışmalarda yanlış anlamalar cok oluyor duygular tam yansıtılamıyor sonrada istenmeyen mesajlar ortaya cıkıyor..sorunu anlamak adına yazıyorum bu mesajı. arkadaşın sizi kastederek bişey yazdıgını nerden çıkardınız orasını merak ediyorum.. bızede bilgi verirsenız olayı iyi anlamış oluruz.. gerçi emrah kardeşimizi de iyi tanırım oyle ters yorum yazacak biri değildir...
    Sanırım üstteki mesajların tamamını okumadınız sevgili arkadaşım, çünkü o mesajlarda emrah arkadaşımın bizzat beni kast etmediğinin farkında olduğu belirtmiştim. Ama dediğinizde haklısınız, sözler bazen duyguları tam yansıtamıyor, jest ve mimikler de olmayınca yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Emrah arkadaşımın kişiliği veya karakteri ile hiçbir sorunum yok, eminim dünyalar tatlısı bir kişidir. Ancak kişilerin tercihleri konusunda sanırım biraz daha dikkatli olmak gerekiyor, bazen ben de yapıyorum bunu yani bazı şeyleri beğenmiyorum ama kalkıp da saçma sapan dememeye çalışıyorum. Ben beğenmiyor olabilirim ama o arkadaşım önemsiyor ve öncelikleri arasında görüyor olabilir. Beğenmediğini söylemek farklı bir şey, saçma sapan demek daha farklı bir şey. Aslında hiç uzatmaya gerek yok, emrah kardeşimi seviyorum, sadece biraz alınganlık gösterdim haklı veya haksız olarak.

Yönetici
    Meslek
    Makine Mühendisi + İşletme
    Model
    308
    Arkadaşlar,

Pars yani Ercan ustamız bir servis çalışanı ve kendi aracı 308... Eğer 308 bölümünde "Red Black Shark" isimli konusunu incelemediyseniz muhakkak bir göz atın.

301'de muhtemelen servise gelmiş bir kişinin aracı. Değisimi çekerek bizler için paylaşmış.

Arka stopların liste fiyatı adet olarak 335,77 TL şu an. Dileyenlere fiyat konusunda da yardımcı olurum.

Son mesajlarda iki üyemizin yazışmalarını okudum. Yazı dilinde jest mimik olmadığından bazen yazdıklarımız sert algılanabiliyor. İki üyemizin de bu olayı tatlılıkla çözeceğine eminim.

Selamlar,
    Euro Repar Car Service - FP Otomotiv (İstanbul - Maslak)0212 254 4 308 - 0533 591 23 15

2023 Peugeot 408 GT 1.2 Puretech 130HP EAT8 3900km

2023 Peugeot XP400 GT 2100km

2022 Peugeot Django 125cc Mavi 16500km

2020 Peugeot 308 Style 1.5 BlueHDI 130Hp EAT6 Manyetik Mavi 23000km (SATILDI)
    2018 Peugeot Speedfight RCUP 125cc 20000km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 Coupé 2.0i 138Hp BVA4 298.500km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 ST 2.0i 138Hp BVA4 334.000km(SATILDI)
    2012 Peugeot Satelis 250CC ABS Siyah 6800km (SATILDI)
    2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp Montebello Mavi 268.200 km (SATILDI)
    2002 Peugeot 206 Colorline 1.4i 75Hp BVA4 Şeytan Kırmızı (SATILDI)
    1997 Peugeot 106 XS 1.6i 90Hp BVA3 Alp Beyaz (SATILDI)

Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    Sanırım üstteki mesajların tamamını okumadınız sevgili arkadaşım, çünkü o mesajlarda emrah arkadaşımın bizzat beni kast etmediğinin farkında olduğu belirtmiştim. Ama dediğinizde haklısınız, sözler bazen duyguları tam yansıtamıyor, jest ve mimikler de olmayınca yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Emrah arkadaşımın kişiliği veya karakteri ile hiçbir sorunum yok, eminim dünyalar tatlısı bir kişidir. Ancak kişilerin tercihleri konusunda sanırım biraz daha dikkatli olmak gerekiyor, bazen ben de yapıyorum bunu yani bazı şeyleri beğenmiyorum ama kalkıp da saçma sapan dememeye çalışıyorum. Ben beğenmiyor olabilirim ama o arkadaşım önemsiyor ve öncelikleri arasında görüyor olabilir. Beğenmediğini söylemek farklı bir şey, saçma sapan demek daha farklı bir şey. Aslında hiç uzatmaya gerek yok, emrah kardeşimi seviyorum, sadece biraz alınganlık gösterdim haklı veya haksız olarak.
    tamam hocam karşılıklı sevgi saygı olduktan sonra sorun yok demektir..bol paylaşımlı günler dilerim..

Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    tamam hocam karşılıklı sevgi saygı olduktan sonra sorun yok demektir..bol paylaşımlı günler dilerim..
    Eyvallah sağ olun

Meslek
    Model
    308
    Bence çok güzel olmuş.

stoplar yerine bire bir oluyor hiç bir extraya gerek yok

1 adet fiyatı 335 tl dir..
    Red Black Shark

Meslek
    Model
    308
    hayırlı olsun ...gece goruntusu için yapılması cok gerekli bence.. gece cekilmiş resim görebilirmiyiz.
    Teşekkürler... 301 sahibi iş yerinde arkadaşın aracıdır ..Yardım amaçlı geliştirme çabansındayız gece resmi çeker atarım ..
    Red Black Shark

Meslek
    Model
    308
    Alıntı -ONUR- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah arabaniz cok guzel olmus.Konuyla alakali degil ama arka tamponun difuzor denilen kismini da siyaha boyarsaniz veya karbon kaplarsaniz cok guzel olacagini dusunuyorum.
    bencede güzel durur en yakın zamanda pioneblack olarak görünür...not araç benim deyildir geliştirme aşamasında yardımdayım
    Konu Pars tarafından (18-04-2017 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.
    Red Black Shark

Meslek
    Model
    308
    Alıntı Ömer Gedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Pars yani Ercan ustamız bir servis çalışanı ve kendi aracı 308... Eğer 308 bölümünde "Red Black Shark" isimli konusunu incelemediyseniz muhakkak bir göz atın.

301'de muhtemelen servise gelmiş bir kişinin aracı. Değisimi çekerek bizler için paylaşmış.

Arka stopların liste fiyatı adet olarak 335,77 TL şu an. Dileyenlere fiyat konusunda da yardımcı olurum.

Son mesajlarda iki üyemizin yazışmalarını okudum. Yazı dilinde jest mimik olmadığından bazen yazdıklarımız sert algılanabiliyor. İki üyemizin de bu olayı tatlılıkla çözeceğine eminim.

Selamlar,
    Ömerim yardımların için teşekkürler işyerinde arkadaşın aracı ve stoplar benim önerimdi...

ilk paylaşım burda olsun diye yayınladım stoplar hiçbir extra olmadan fişleride dahıl olmak üzere birebir boşluksuz oluyor ..
    NOT.eski nesil stoplar geri vites lanbası sağ ve sol olarak 2 adet yanmakta
    yeni versiyon stoplar sağ da tek geri vites lambası sol da ise tek sis olarak yanıyor ....
    Konu Pars tarafından (19-04-2017 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    Red Black Shark

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)