Sonuçlar: 308 için hangi DVD-Multimedya cihazı önerirsiniz ?

Katılımcı sayısı
66. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • NAVIX

14 21.21%
  • NECVOX

8 12.12%
  • PİONNER

28 42.42%
  • ROADSTAR

2 3.03%
  • DynamicExport (3G li Model)

2 3.03%
  • Diger

14 21.21%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 9/42 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
824 sonuçtan 161 ile 180 arası
    Yeni Üye

Ynt: OEM PEUGEOT 308 DVD Navigasyon - Bluetooth

10 Numara olmuş. Güle güle kullanın.
    2009 308 1.6 HDİ AUTO6R COMFORT+STİL2 PAKET. ALÜMİNYUM GRİ.

Tecrübeli Üye

Alıntı schefo Nickli Üyeden Alıntı
    bendende bir öneri özellikle moderatörlere
    İPHONE uygulaması nasılolur sizce?
    Katılmamak elde değil mobil tema istiyoruz ;D ;D ;D ;D ;D
    Golf VI TSI

Esat
    Ziyaretçi

bence dışardan bakanlara kapanırsa forum çok ta dogru bişi olmaz cünkü bende yaklaşık 1 ay 40 gündür falan üyeyim ve dışardan okumasaydıım belkide üye olmazdım tam aksine burdaki yardımlaşma mesajları benim bu foruma üye olmamda en büyük etken bence bi çok forum burdaki arkadaşlıgı abiligi kardeşligi kıskanıyordur arabalardan ziyade cünkü arabalar parayla satın alınabilir ama saygı sevgi dostluk alınamaz
    sizin gibi bi alede oldugum için gerçekten çok şasnlıyım

Aktif Üye

Alıntı schefo Nickli Üyeden Alıntı
    bence dışardan bakanlara kapanırsa forum çok ta dogru bişi olmaz cünkü bende yaklaşık 1 ay 40 gündür falan üyeyim ve dışardan okumasaydıım belkide üye olmazdım tam aksine burdaki yardımlaşma mesajları benim bu foruma üye olmamda en büyük etken bence bi çok forum burdaki arkadaşlıgı abiligi kardeşligi kıskanıyordur arabalardan ziyade cünkü arabalar parayla satın alınabilir ama saygı sevgi dostluk alınamaz sizin gibi bi alede oldugum için gerçekten çok şasnlıyım
    Sizinki de bir görüş tabii. Bu tür kararlar forum yönetiminin alacağı kararlardır diye düşünüyorum. Bunu mesajımda da belirtmiştim.

Mesajınızda altını çizdiğim cümlenize şapka çıkarıyorum. Sevgiyle kalalım....

Acemi Üye

Arkadaşlar benimki sadece bir öneriydi...
    Olur veya olmaz,ben kendimce önlemlerimi alıyorum zaten.

Bu arada forumun mobil hali süper olurdu,bu öneriye şiddetle destek veriyorum. ;D
    2013 Toyota Avensis Elegant Extra

Yeni Üye

ürün çok güzel gözüküyor, güle güle kullanın...

TV ve USB den film gibi özelliklerini denediğizde resim & yorumlarınızı duymak isterim...

Tecrübeli Üye
    Meslek
    yok
    Model
    yok

Alıntı sportway Nickli Üyeden Alıntı
    Daha iyileri sizlerin olsun arkadaşlar,ben nazara çok inanırım ona göre ;D
    MAŞŞALLAH çok güzel olmuş. Güle güle kulllanın.

Acemi Üye

sportway öncelikle hayırlı olsun çok güzel olmuş.benim merak ettiğim müzik sesi nasıl ?ben en çok onu merak ediyorum.eski sisteme göre ses nasıl şimdi? birde tv ve dvd den resim eklersen sevinirim.
    Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin bir lafa bakarım laf mıdır? diye,birde söyleyene bakarım adam mıdır? diye.Mevlana

Acemi Üye

Sağolun arkadaşlar,
    Söylediğim gibi daha iyileri sizlerin olsun ;D

Birazda kullanımla ilgili bilgi vereyim;
    Navigasyon süper,bugün cihazla birlikte gelen igo8 yerine son sürüm igo primo yükledim ve daha süper oldu.Bu cihazların en güzel özelliği istediğiniz navigasyon programını yükleyebilmek ve sürekli güncel halde kullanabilmek zaten.Tek bir sd kartta 4-5 tane navigasyon programından istediğinizi seçip kullanabiliyorsunuz.

Radyo çekimi orjinalden birazcık zayıf geldi bana ama o da vericiye çok çok uzakta ve kuytu biryerdeyseniz farkediliyor.İşe gidiş-geliş yolumun üstünde kuytu biryerde orjinal radyonunda çekim gücü biraz azalıyordu,bunda biraz daha azalıyor.

Tv olayı,durunca ve Tv vericilerine yakınken ayna gibi 14-15 kanal çekiyor ama hareket halinde ve vericiden uzaklaştıkça tabiki görüntü bozuluyor.Amaç tamamen tv seyretmek değildi ve olmamalı zaten.

Dvd,usb ve sd karttan film,müzik,resim olayıda çok güzel,okuma hızı da yeterli.

Ses olayı ise,kesinlikle çıkış gücü daha fazla olduğundan,orjinal kolonlarla bile,orjinal teypten daha başarılı.

Ama şimdiye kadar bütün araçlarımda müzik tesisatı kullanan bana yeterli gelmiyor tabiki...
    Önceki aracımdan çıkardığım tesisatı henüz buna uygulatmadım ama yakında Audison ve Focal işbirliğiyle o sistemede el atıcam.

Sorularınız olursa yine cevaplarım.

Herkese sevgiler...
    2013 Toyota Avensis Elegant Extra

Acemi Üye CES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kurumsal Finans
    Model
    RCZ

Arkadaşlar öncelikle konuya bu kadar geç yanıt yazdığım için kusura bakmayın, işlerimin yoğunluğundan dolayı forumu takip etme şansım olmadı :-\

Sportway, cihazınının resimlerini eklemiş; keyifle kullanmasını temenni ediyorum.

Cihazı aldıktan ancak iki hafta sonra taktırma fırsatım oldu;
    Deneyimlerime gelince:
    - navigasyon İstanbul için harika, radyo'da parazit yada herhangi bir sıkıntı yok,

- Bluetooth - cihaz üzerinden dokunarak aramaya izin verdiği ve bağlantı kuran mobil telefonun rehberini hafızasına aldığı için araç telefonu gibi çalışıyor,

- 32gb'lık SD Card kart taktım; hiç sıkıntı olmadan tanıdı. Gövdeye gömülü olduğu için kozmetik olarak (usb bellekler gibi) sıkıntı oluşturmuyor. Bu şekilde müzik arşivimin çok önemli bir kısmı yanımda...

- Birçok codec'i okuyabiliyor.

- TV fonksiyonu başarılı; ancak hareket halinde bozulma olabiliyor. Kaldı ki çok önemli bir fonksiyon olduğunu düşünmüyorum,

- Ekran kalibrasyonu gayet başarılı, dokunuşları rahat algılıyor,

- Direksiyon kumandasıyla "tam uyumlu" tüm fonksiyonlar, kumanda üzerinden kontrol ediliyor.

- Yol bilgisayarına ve araç parametreleri ekranına ulaşmak mümkün.

- Son olarak Iphone ile tam uyumlu, (ben ara bağlantı kablosunu torpido'daki aux bağlantılarının yanından çıkardım). Cihaz ile bağlantı kurup tüm menüsünü tarayabiliyor.

- Bence en başarılı özelliği ise kontağı çevirir çevirmez, ekrana gelen ve istenilirse seyir süresince kalan Peugeot logosu,

Aklıma gelenler bunlar, aşağıda da forumun tek Sportium THP'si üzerindeki resmi mevcut...(telefon ile çekildiği için kalite düşük)
    Peugeot 206 RC (180 Hp)-Obsiden Siyah 2004 - 2010
    Peugeot 308 Sportium THP (156 Hp)-Alp Beyazı 2010 - 2014
    Peugeot RCZ (200 Hp)-İnci Siyah 2014 - ...

THP yazılır Turbo High Pressure okunur!

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Ne yazıkki resimler yüklenememiş.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Acemi Üye CES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kurumsal Finans
    Model
    RCZ

resimler eklendi ^-^
    Peugeot 206 RC (180 Hp)-Obsiden Siyah 2004 - 2010
    Peugeot 308 Sportium THP (156 Hp)-Alp Beyazı 2010 - 2014
    Peugeot RCZ (200 Hp)-İnci Siyah 2014 - ...

THP yazılır Turbo High Pressure okunur!

Aktif Üye

407- 308 - 408 sahibi olanların bilgisine Lcd ekran, Dvd, Bluetooth,Nav vs....

Bugün (08/02/2011) Dünya' ca ünlü alibaba.com sitesinden bir bilgilendirme mesajı geldi.

http://www.alibaba.com/product-gs/39...bluetooth.html

Yukarıdaki linkte bulunan multimedia cihaz alibaba üzerinden ve üreticisi olan firma tarafından satışa çıkmış. Linkteki sayfadan da görüleceği üzere fiyat 1000 usd nin altında görünüyor ama kesin fiyat yok. Özelliklerini aşağıya alıntıladım. Firmaya da fiyat bildirmeleri için mail gönderdim. 407 araçlarımıza % 100 uyumlu olduğu, yol bilgisayarı veri ve uyarılarının da çalıştığı yazılmış. LCD ekranlarında sorunu olan veya araçlarına multimedia sistem taktırmak isteyen arkadaşların bilgisi olması için paylaştım. Fiyat bilgisi gelince ayrıca paylaşırım.

Özellikleri aşğıdadır.

Specificationsdvd Peugeot 407
    1,high quality : oem from caska factory
    2,V-CDC function
    3,Full SWC function trip comupter work

dvd Peugeot 407
    Powerfull function:HD 800*480 pix digital screen /Virtual 6 disks CDC/DVD full touch operation /video zoom in and out / i-pod/Bluetooth/EQMode. USB /Dual Zone/SD/Navi/TV FM AM -RDS
    *High defination digital LCD 7inch touch screen High-definition image, true-life display in your car. Bright, clear and sharp
    *Front buttons illuminated in light red color
    *Magnify capability, stable music player
    *Virtual CDC function- copy the date from CD or mp3 to virtual cdc model , capability for 5 disks (estimate 60 songs im mp3 format) simplified the cdc install procedure save your cost on CD . Resolve the usual malfunction like reading stuck, dust ,shockproof. occur on DVD loader
    *High spec of DVD loader-DVD keyless touch screen operation, choose the song on DVD menu directly Speed up the disk reading procedure.
    *support DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG
    *Two SD card slot located in front panel
    *Mini USB port located in front panel(designed for music&movie)
    *Capable auto memory for USB.SD.CD after shut down
    *Support video zoom in or zoom out through touch screen menu. start from 1to 4 times you can adjust
    *4~5.1 channel audio output with BBE sound effect&compatible with external power amplifer
    *Built in amplifer 4*45watts output
    *I-pod support-Operation i-pod directly with touch screen. It can play MP3/MP4 music picture&movie(i-pod port located at the rear of head unit)
    *Built-in bluetooth support handsfree phone calls. bluetooth phone book(5 phone mumber with person name storable) and bluetooth music player
    *built in GPS Navigation system(windowCE) included gps antenna
    *Built in Fm.Am with RDS(24 station)
    *Built in analog tv tuner
    **Support tpms input(Tir pressure monitoring system) optional
    *Support parking sensor input optional
    *Support backup camera input optional
    *Original steering wheel controls compatible
    *Built in Can-bus decoder
    *support remote controls
    *Accessory including head unit. power leads. AV cables. remote controller . gps antenna .user manual USB extension wire i-pod dock

İlgilenen arkadaşlar buraya not yazarlarsa belki toplu alımda iskonto, nakliye de avantaj vs olabilir...

Aktif Üye

Ynt: 407 sahibi olanların bilgisine Lcd ekran, Dvd, Bluetooth,Nav vs....

- Sanırım konuyu yanlış yere açmışım Tanerhocam doğru yere taşımış kendisini teşekkür ediyorum.
    - Alışveriş bölümüne taşınınca konunun anlamı değişebilir diye açıklama yapma gereği duydum. Bu ürünün satışını kendim yapmak gibi bir düşüncem yok. Eski mesajlarım incelenirse, ben 407 min sorunlu olan mono ekranını renkli ekranla değiştireceğim görülecektir. Bu konuyu açmamın temel sebebi bu düşüncede olan forum dostlarımız varsa (kendi ekranım için nette yaptığım araştırmalarda bu tür cihazları nereden temin edebileceğini soran yazılar okudum) onları bir araya getirip belki onlara bir fayda sağlamaktır.

Dipnot : Eğer çok uygun bir fiyat gelirse bende düşüncemi tekrar gözden geçirebilirim ;D ;D

Aktif Üye

Değerli arkadaşlar, bugün firmadan Mr.Leon GUO ile kısa bir mesajlaşmam oldu. Yukarıda sözünü ettiğim cihazın fiyatı 420 USD olarak verdi. Yazışmalar aşağıda..

Ibrahim SENER: Hi Mr. Leon GUO. My name is Ibrahın SENER. From Istanbul/TURKEY (2011-02-08 23:09:06)
    leon guo: nice to meet you (2011-02-08 23:09:36)
    leon guo: anything i can do for you? (2011-02-08 23:09:43)
    Ibrahim SENER: i have a peugeot 407 2006 year. I found you on alibaba.com. May i learn price of "newest dvd Peugeot 407 with bluetooth fm all function"? (2011-02-08 23:15:50)
    leon guo: USD420 (2011-02-08 23:16:22)
    Ibrahim SENER: Thanks a lot. Are there any other products for peugeot? (2011-02-08 23:17:31)

Aktif Üye

Son gelen mesaj, 10 tane alımda 30 usd indirim varmış...

Ibrahim SENER: also any discount is possible?? (2011-02-08 23:35:40)
    leon guo: yes (2011-02-08 23:36:07)
    leon guo: 30USD/pcs discounts for 10pcs rder (2011-02-08 23:36:25)

Aktif Üye

Hello Mr. Leon GUO .

Mr.Leon GUO' ya sayfanın linkini verdim. Şu anda misafir olarak sayfamızı inceliyor...

Aktif Üye

Birde küçük bir broşür geldi. Dosya boyundan dolayı buraya ekleyemiyorum. İlgilenen arkadaşlara mail ile gönderebilirim.

NoT Cihazın Türkçe dil desteği de mevcutmuş...

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

ben konuyu takibe aldım.ilgimi çekti

özelden mail adresimi gönderiyorum broşür için, bir bakalım ne çıkacak.
    bir de adamla sürekli temas halindeysen gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

bir de senin arızalı küçük ekranı bugün değiştirteceğini yazmışsın ama eğer bunu düşünüyorsan küçük ekranı değiştirmen gereksiz olacak.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Aktif Üye

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    ben konuyu takibe aldım.ilgimi çekti

özelden mail adresimi gönderiyorum broşür için, bir bakalım ne çıkacak.
    bir de adamla sürekli temas halindeysen gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

bir de senin arızalı küçük ekranı bugün değiştirteceğini yazmışsın ama eğer bunu düşünüyorsan küçük ekranı değiştirmen gereksiz olacak.
    Hocam hemen doc formatındaki broşürü(!) mail adresine gönderirim. Fatih ustaya sözüm vardı. Benim için sipariş verdi. O nedenle ondan cayamam. Bizde söz vermek önmlidir. Hatta 15 dakika önce oğlumla konuştum şu sıralarda aracı ona götürmek için hazırlanıyor olmalı. Eğer buna niyetlenirsem - ki fiyat fena değil diye düşünüyorum- o durumda bendeki renkli ekrana 2. el müşteri ararız. Ne yapalım kısmet deriz.

Sayfa 9/42 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler