Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 21 ile 22 arası
    Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Güle güle ve severek kullanmaya devam etmenizi dilerim.

Aynı memnuniyet bende de var. İhtiyaçlarıma ve olanaklarıma göre belirledim, aldım mutluyum. İkinci el değeri düşükmüş, yüksekmiş umurumda bile değil. Keyifle kullanıyorum, acil bir durum olmazsa veya başka bir modele geçme kararı vermezsem kullanabildiğim kadar kullanmak istiyorum.

Herkese de araçlarının tadını çıkarta çıkarta kullanmalarını, küçük hesaplarla günlerini zehir etmemelerini öneriririm.
    Bir Kedim Bile Yok..

Yeni Üye burak.erol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    TT
    Model
    308
    Aslına bakarsanız ben bu "Peugeot araba mı, binilir mi ona" gibi söylemlerden mutluyum Bu kulakdan dolma, fi tarihinden kalma bilgilerle yorum yapan, totosu hayatında bir kez Peugeot koltuğnuna değmemiş almancı, japoncu arkadaşların sayesinde daha uygun fiyatlara biniyoruz bu araçlara, piyasası şişirilmiyor bazı markalar gibi Şuan T9 308 sahibiyim active donanım, skypackli.. Aynı donanımda Golf almaya kalksaydım en az 15 bin TL fazla ödemem gerekecekti ki hem bulehdi motor hem eat6 şanzıman Doğuş grubunun arabalarının çok üstünde. Daha önceki 2012 Sportium ve 2009 confort araçlarım için de aynı durum geçerli. Önceki iki 308'imi satarken de zerre zorlanmadım, temizdi araçlarım ve fiyatı şişirmedim biri ilana koyduğum gün, diğeri 4 gün sonra satıldı. Şuan T9'u da satıyorum maddi sebeplerden, ama gönülsüz satıyorum. Bu yüzden fiyatı küçücük bir parça şişirmiş olabilirim :P İki gün oldu ilan vereli ne arayan ne soran var

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)