4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    teknisyen
    Model
    yok

206 su aliyor

Arkadaslar oncelikle selamlar bende 2001 model otomatik vites bir 206 var.istanbulda son bir haftadir baya yagmur yagdi ve arac 2-3 gundur yatiyordu.Dün araca bindigimde sag on yolcu tarafi paspas altinda ciddi sekilde su birikmis oldugunu gordum bakarken şöför tarafi paspas alti ve sol arka paspas altininda nemli oldugunu gordüm.Internette biraz arastirma yaptim.Bu arastirmalarima gore aracta on cam alti tahliye delikleri ve anten baglantisi kontrolu yaptim oralarda herhangi bir sikinti yoktu.Polen filtresi kuruydu.Kapi fitillerindede problem gorunmuyor.Sanayide bir camciya ugradim oda pazartesi gel detayli bakalim dedi.Bu arada ön camim catlak ancak camci buradan su almayacagini soyluyor.Tecrubesi olan arkadaslar varsa yardim alabilirmiyim bu arac nerelerden su alabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Kardeşim hiç dert etme bende 308 var oda şu alıyor kültür balikciligina başladım.Şaka bir tarafa klima girişlerini kontrol edin biriken toz toprak yapraklar klimalar su alıyor.Ben bu sekilde hallettim.
    black shark

Yeni Üye
    Meslek
    teknisyen
    Model
    yok
    Alıntı converse10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hiç dert etme bende 308 var oda şu alıyor kültür balikciligina başladım.Şaka bir tarafa klima girişlerini kontrol edin biriken toz toprak yapraklar klimalar su alıyor.Ben bu sekilde hallettim.
    Klima girisi dediginiz bildigim kadari ile polen filtresinin takildigi yer.Orayi kontrol ettim polen filtresi kuru.On cam altindada su girebilecek bir yer goremedim.Bu is bizi ugrastircak sanirim hayirlisi bakalim

Yeni Üye
    Meslek
    teknisyen
    Model
    yok
    Arkadaslar aracimdaki su alan yeri kaportaci bi arkadasla bulduk on sag ve arka sol kapi icindeki naylonlar iyice yipranmis ve cam citasindan kapi icine suzulen su cam motoruna carpip ic kapi dosemesinin arasinda aracin icine giriyordu.Bu kapilarin dosemeleri sokulerek icindeki naylonlar yenilendi.Bakalim yagmur yagdiginda su alma problemi olacakmi.Burdan son durumu yazarim.Isine yarayan olur belki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)