5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: led far

Yeni Üye
    Meslek
    muhasebe
    Model
    208

led far

Herkese merhaba
    208 aracııma xenon far taktırmak istedim yağmurlu havalarda far yetersiz kalabiliyor. servise sorduğumda xenon far için beynin değişmesi gerekiyormuş 7000 lira tutacağını söylediler .
    bende led far taktırmayı düşünüyorum. hangi led farı takmalıyım Led farı deneyen varsa görüş bildirebilirmi ?
    Teşekkürler.

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    Bende 307 mercekli far var. H1 led xenon taktım sonuç hüsran oldu. Sanırım merceklide iş yapmıyor led xenon. Benim aldıklarım fansız, arkası ipli modellerdi. İyi araştırın derim

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Led ampul demek istediniz sanirim.Bu tip uygulamarda mutlaka mercek kullanmalisiniz.Karsi tarafin gözünü almaktan başka bir işe yaramaz.Yagmurlu havalarda daha cok gorus kaybi yasarsiniz.Tavsiyem normal Halojen kaliteli ampuller.osram, philips v.s..

Yeni Üye
    Meslek
    muhasebe
    Model
    208
    cevaplar için teşekkür ederim çok kararsız kaldım 3 ay sonra muayene de var holojen le devam edicem sanırım .

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Benim konu da resimleri de var. 308'e yeğenimin getirdiği LED H7 uyumlu arkaları fanlı ampülleri taktım. Mercek falan yok. Ama yolda kimsenin gözünü almadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Osram H7'lerle karşıdakiler daha fazla sellektör yaparken bunda hemen hemen hiç rahatsız olana raastlamadım. Zaten LED'leri takınca aracın önü çok aydınlanmasına rağmen biraz ilerisi daha karanlık kaldı.

Geçenlerde Ankara'ya gelmeden eski H7'leri geri taktım. Daha sarı ama daha iyi aydınlattığını net şekilde söyleyebilirim. Tabii ki karşıdan gelenler yine sellektör yaptılar.
    Bir Kedim Bile Yok..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)