5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    RCZ

Peugeot RCZ alacağım yakıt tüketimi ne kadar?

Kolay gelsin deneyimli peugeotcu abilerim benim yaşım 19 seneye 20 yaşıma girdiğimde bir peugeot rcz yearling alacağım. (156 hp, 2012) biliyorum spor arabanın yakıt tüketimine bakmak biraz saçma olabilir ama öğrenciyim ve okul sonlarında asgari ücretle çalışıyorum geçimimi böyle sürdürüyorum,rcz modeli çok hoşuma gitti almak istiyorum beni bilgilendirebilir misiniz?
    Konu canmert tarafından (13-11-2018 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    Rcz.ye fısıldayan adam Serhat cevaplar görünce

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Tamirci
    Model
    yok
    min. 10 max. 15 lt yi görürsün 100 km de..

Moderatör SerhatRCZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    RCZ
    Alıntı canmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin deneyimli peugeot abilerim benim yaşım 19 seneye 20 yaşıma girdiğimde bir peugeot rcz yearling alacağım. (156 hp, 2012) biliyorum spor arabanın yakıt tüketimine bakmak biraz saçma olabilir ama öğrenciyim ve okul sonlarında asgari ücretle çalışıyorum geçimimi böyle sürdürüyorum,rcz modeli çok hoşuma gitti almak istiyorum beni bilgilendirebilir misiniz?
    İyi günler. Açıkcası bu sorunun cevabı ucu açık. Çünkü günde kaç km kullanacağınız ve nasıl bir güzergahta kullanacağınız çok önemli. İstanbulda ben bahçeşehir beylikdüzü arası (manuel rcz ile) 7 lt yakıyorken bahçeşehir mecidiyeköy arası bu değer 8.5 lt ye yükseldi. Bir diğer bakış açısı ise ayda kaç km yapacağınız. RCZ aldım haftasonu kullanacağım derseniz sizi çok yormaz ama hergün binecekseniz açıkcası ülkede ki benzin fiyatları da malum. Sözün kısası otomatik rcz ler sakin kullanımda 10-11 lt yakar. Trafik veya yüklenerek devirli kullanımlarda 14-15 lt leri görür. Umarım soruna cevap verebilmişimdir.
    2013 RCZ EVO. 1.6 THP 200 HP S.BEYAZ - (Satıldı)
    2016 308 T9 1.6 E-HDİ 115 HP ALP BEYAZI - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (Satıldı)
    2016 308 GTİ 1.6 THP 270 HP KIRMIZI-SİYAH - (Satıldı)
    2018 3008 ALLURE ELG. 1.6 120HP - S.BEYAZ - (Satıldı)
    2018 308 GTİ 1.6 THP 270 HP MAVİ-SİYAH - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (GÜNCEL)

Aşk Üç Harftir : RCZ !!!

Yeni Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    RCZ
    Alıntı SerhatRCZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler. Açıkcası bu sorunun cevabı ucu açık. Çünkü günde kaç km kullanacağınız ve nasıl bir güzergahta kullanacağınız çok önemli. İstanbulda ben bahçeşehir beylikdüzü arası (manuel rcz ile) 7 lt yakıyorken bahçeşehir mecidiyeköy arası bu değer 8.5 lt ye yükseldi. Bir diğer bakış açısı ise ayda kaç km yapacağınız. RCZ aldım haftasonu kullanacağım derseniz sizi çok yormaz ama hergün binecekseniz açıkcası ülkede ki benzin fiyatları da malum. Sözün kısası otomatik rcz ler sakin kullanımda 10-11 lt yakar. Trafik veya yüklenerek devirli kullanımlarda 14-15 lt leri görür. Umarım soruna cevap verebilmişimdir.
    Güzel yorumunuz için teşekkürler,sadece okula gideceğim zaten iş yerim yürüme mesafesinde yakın. 15km falan bir mesafe yani.Hesaplarıma göre fazla zorlamaz gibi duruyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)