Sonuçlar: 206 1.4 HDI MOTOR ALINIR MI ?

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

0 0%
  • HAYIR

0 0%
3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    YAZILIM
    Model
    yok

206 .4 hdi almak istiyorum

Arkadaşlar merhabalar 20 bin lira civarı bi bütçem var 206 1.4 hdı almak isityorum fakat çevrede herkez bu arabaları kötülüyor. sizlerin fikri nedir bua araç alınır mı ? alınırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor ? kronik sorunları nelerdi ? çok masraf açar mı ? bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca balıkesir ve manisa çevresinde aracını satmak isteyen olursada görüşürüz

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Alıntı omer45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar 20 bin lira civarı bi bütçem var 206 1.4 hdı almak isityorum fakat çevrede herkez bu arabaları kötülüyor. sizlerin fikri nedir bua araç alınır mı ? alınırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor ? kronik sorunları nelerdi ? çok masraf açar mı ? bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca balıkesir ve manisa çevresinde aracını satmak isteyen olursada görüşürüz
    Merhaba, 206 kötü bir araba olsaydı 1998 yılından günümüze kadar yaklaşık 10 milyon adet satmazdı diye düşünüyorum 1.4 hdi motor 206 nın hatta peugeot 'nun en ekonomik motoru yakıt konusunda çok cimri araç hafif olduğu için performansı da yeterli. Ama 20 bin lira bütçe işi bayağı kısıtlar, 2.el araçların oldukça değerlendiği bu günlerde halen ucuza alınabilecek iyi bir araba ama bu fiyatta bir 206 alırken km ve boyaya pek takılmamak lazım. İyi bir Peugeot ustasına aracı göstermenizi tavsiye ediyorum motor için. Bakımlı olan 1.4 hdi 206'larda bildiğim ciddi bir kronik sorun yok. Ben bir süre 1.4 benzinli otomatik 206 kullanmıştım keyifli ve konforlu bir araç. Forum yöneticimiz Ömer Gedik bu konuda size daha net bilgi verebilir başlığı görünce.

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Acemi Üye murtibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    serbest
    Model
    308
    Kardeşim sıfır km. aldığım 2005 model 1.4 hdi x-line aracı tam 8 yıl kullandım her sene ege-akdeniz dünyanın yolunu yaptım bir kez yolda kalmadım.
    Bu konu tamamen kişinin kullandığı aracına hak ettiği değeri verip vermediği ile alakalı bana sorarsan.Yani servis bakımları aksatılmamış titiz bir kullanıcıdan aldığın araç seni çok mutlu edecektir.
    Ben şahsen aracımın kozmetiğine ciddi rakamlar harcarken,arabasının rutin bakımına kuruş gidecek diye aklı çıkan insanlar tanımaktayım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler