Sayfa 1/18 12311 ... SonSon
354 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Aktif Üye GLR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Gece Bekçileri

Böyle bir grup kurayım dedim uyku tutmayan,karısı horlayan,sevgilisi dırdır yapan,sütü,viskiyi veya yemeği çok kaçıran,başı ağrıyan,arabası serviste kendisi yaya olan kısaca canı sıkılan herkes ile genel kültür,arabalar ve hayatın içinden ne varsa konuşalacağı bir ortam olsun. ;D
    Bmw F32 418i GranCoupe Sportline
    Bmw F10 520i Executive

Acemi Üye
    Meslek
    Bilgisayar Programcılığı
    Model
    3008

Ynt: Gece Bekçileri

Her gece buralardayım o zaman ;D
    2010 Peugeot 3008 Premium 1.6 VTI Siyah

2006 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDI Gri(Çelik)

Acemi Üye

Ses verelim

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Hoşgeldin ilkaysener ;D Ben her gece burda olmayabilirim başlığı yaşatacak müdavimleri bekliyoruz efendim.
    Tabiki her zaman spor yapmayı düzenli uyumayı ve beslenmeyi hem tercih hem de tavsiye ediyoruz.Ben yarın bir spora gidip bir pestilimi çıkarayım.

Arabasız ilk defa spora gideceğim gerçi yazın Antalya da 200 metre ilerideki spor salonuna arabayla gidiyordum hem çok sıcak hem de dönüşte eziyet olmasın diye. ;D Arabaya bindiğinde ise dünyanın merkezine doğru yol aldığını hissediyorsun ilk anda.Aslında tamamen tembellik anlayacağınız. Sporda ısınırken gereğinden fazla bile koştun yürüyüp ne yapacaksın?

Bu arada lamborghini lp 700 ün fotoları sızmış.Kendilerine teaser mı ne diye hitap ediliyor.Firmalar sanki onların hiç haberi yokmuş gibi fotoğrafları biri gizlice çekmiş hissi vererek ilk izlenimleri alıyorlar.Yüklememe gerek var mı bilmiyorum.Sonuçta arama motoru diye bişey var bu saatte uğraşmayalım.

Spor dedik araba dedik erkeğin başka konuşacağı ne kaldıki geriye?Hmm karşı cins.Kadınlar tabiki.Bizden büyükler var bu forumda onlar nası deniyor daha tecrübeli. Tecrübenin yaşla bir ilgisi varmıdır ki?Ne kadar daha çok kadınla birlikte olursan o kadar tecrübelisin diye düşünürdüm hep.Ancak bir kadınla ne kadar çok şey paylaştığın daha önemli onları tanımak için.Evet kadın konusunun ana fikride bu olsun.

Neyse benden bu gecelik bu kadar sabah oldu artık.Katılımcıları bekliyoruz yarın gece ve daha sonrası için. ;D Sadece bu 3 konu üzerine yoğunlaşmayalım tabiki her konudan konuşabiliriz bir gazete haberi bir ilan da olabilir.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Ranilin hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.Yeşil çay,espresso,oralet ne istersiniz? ;D Gerçi sabah oldu omlet daha iyi gider.
    Bmw F10 520i Executive

Uzman Üye γuяdaeя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    -
    Model
    yok

Alıntı GLR Nickli Üyeden Alıntı
    ...Ancak bir kadınla ne kadar çok şey paylaştığın daha önemli onları tanımak için. Evet kadın konusunun ana fikride bu olsun...
    Kadınları tam anlamıyla tanıyabilmenin bu dünyada mümkünatı yok Ahmet'cim... Ben tanıyorum diyen erkek varsa beri gelsin ;D
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

kadın var bir de Kadın Yurdaer hocam.Hepsine gerektiği gibi davranmak gerek.Tek bir yol yok tanımak için yani dediğin gibi tanımaya çalışmak için.Hayatta herşey elde etmek arzusu üzerinde yoğunlaşıyor.Birşeyi istemek ve hemen elde etmek ile onun için çaba gösterip elde etmek arasında çok fark var.Neyse bu saatte bunlara fazla kafa yormayalım şimdilik.

Başlık hareketlenmeye başlıyor. ;D Şöyle bişeyde yapabiliriz herkes gittiği gördüğü beğendiği veya yemek yediği yeri tavsiye edebilir.Müzikte olabilir.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Dinlemekten her zaman zevk aldığım bir melodi.

http://www.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    -
    Model
    yok

kadın var bir de Kadın Yurdaer hocam.Hepsine gerektiği gibi davranmak gerek.Tek bir yol yok tanımak için yani dediğin gibi tanımaya çalışmak için.Hayatta herşey elde etmek arzusu üzerinde yoğunlaşıyor.Birşeyi istemek ve hemen elde etmek ile onun için çaba gösterip elde etmek arasında çok fark var.Neyse bu saatte bunlara fazla kafa yormayalım şimdilik.

Başlık hareketlenmeye başlıyor. ;D Şöyle bişeyde yapabiliriz herkes gittiği gördüğü beğendiği veya yemek yediği yeri tavsiye edebilir.Müzikte olabilir.
    Yok benim yorumum kadının kim veya nasıl olduğuyla ilgili değil. Demek istediğim, kadınların duyguları en kapasiteli bilgisayar işlemcisinden bile hızlı. Öyle çabuk değişiyorki sen anlayana kadar onlar yine değişiyorlar ;D

Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Omlet dedim ya canım omlet çekti gittim peynirli omlet yaptım. ;D Kadınlar ve şizofreni konusuna döneceğim.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Evet kadınlar ve şizofrenlik arasında nasıl bir bağ mı var?Aslında hiçbiri böyle bişeyi kabul etmez daha doğrusu edemez.Doğaya ters.Kendileri mutlu olduğunda sende bir sırıtmalısın üzüldüklerinde veya ağladıklarında(en büyük silahları) bu seferde sırıtmalarını sağlamalasın.Bu ruh değişkenlikleri mevsimler,sezon sonu indirimleri ve özel gecelerle sınırlı değil kıskançlık,anlık etkilere göre de değişebilir.Özel geceler hiç bitmez çok para harcamanı istemiyorum aşkııım desede harcamak zorunda hissedersin.Harcasanda yetmez romantizmin doruklarına inmelisin.Neyse yaa. ;D Bu kadınların hepsini kapsamaz tabi değişik markalarda değişik bir çok ürün ve karakter yapısı mevcuttur.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Sezon sonu indirimi dedimde turkcell mesajlarından çok şu sıra dakika başı dıt % ile başlayan bir mesajlar silsilesi.Kardeşim almıyorum ya bişey kalmamış zaten ne beden ne model.Sezon başı gittiğim belirli yerler vardır yüklü bir güzel yaparım alışverişimi rahatlarım bir güzel kazıklanmanın verdiği huzur ile.Sonra benzinciye girdiğimde pompacı fulleyelim mi abi dediğinde yok abi iki maşrafa atıver sen ordan. ;D
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    -
    Model
    yok

Ahmet sabah sabah kaşıntım tuttu sahibinden'de Chevrolet Camaro RS avına çıktım. Senin hiç tecrüben var mı nasıl bir arabadır? Önden çok agresif duruyor
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Yeni camaro mu?Babam yaşında olanlar mı?

Bmw F10 520i Executive

Meslek
    -
    Model
    yok

Yeni camaro mu?Babam yaşında olanlar mı?
    Yeni modeller. İçi pek güzel değil gerçi ama ben genel olarak beğeniyorum. V8 olması bambaşka bir güzellik zaten Daha düşük hacimli V6 olanı da var.

TIKLA
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Yenisi ise geçen sene ata plaka sarı siyah şeritli olanıyla maslak opet te karşılaştım.Beraber çıktık zincirlikuyu ya doğru yol aldık arka arkaya sakince. Daha sonra aynı aracı ortaköy de çekicide mat siyah olarak gördüm modaya uymuş.Hiç sevmem mat siyahı.Beyazda görmüştüm.İç mekan olarak ise basit klasik amerikan tarzı yaratılmaya çalışılmış ama basit cidden.Dışı ise gerçekten çok hoş fiyatıda o görüntüye göre makul.Bazı galeriler de 3 5 10 bin dolar farkla satışa sunmuşlar.Yurtdışında komşudaki fiyatını görünce şok oldum.1 leva yaklaşık 1 türk lirası.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...399&f1=details
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    -
    Model
    yok

Komşuda benzin de ucuzdur

O fiyat farkları büyük ihtimal aracın rengi, döşeme rengi gibi farklardan kaynaklanıyor. İşin ilginç tarafı V6 ile V8 arasında öyle fahiş fiyat farkı yok.

Sesini merak ettim. Bi gidip denemek lazım ;D
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Benim için bunun yeri ayrı.Camaro çok güzel v8 kükremesi vs herşey çok güzel ama işte gönül bu.Hiç unutmam babam garage da duran kırmızı ikinci el bir turboyu almaya niyetlendi babamın aracın plakaları falan söktüler tabi annemin işe girmesiyle geri takmaları bir olmuştu. ;D

Bmw F10 520i Executive

Meslek
    -
    Model
    yok

Sağda duran en sevdiğim renk.. İçi de kakao rengi olacak
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Benzin ne kadar bilmiyorum ucuz ve bizimkinden kalitelidir kesin bayadır gitmedim.Pasaport yenileme meselesi için gideceğim şu aralar 2 yıl kanunu bir çıksa ben ne sesler dinleteceğim ileride size ahh.Sesini dinlemek istiyorsan tanıdık galeriler var istersen bakarız bir ara abicim hangi galerilerde var. ;D

Aynen çok güzel renk kakao da güzel seçim siyah sevmiyorum ya bej ya cacao.Taba falan alınca bir süre sonra turuncaya dönüyor o renk.
    Bmw F10 520i Executive

Sayfa 1/18 12311 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)