2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    sporcu
    Model
    308

Start stop kapasitörü

Herkese merhaba. Aracim 308 e hdi auto 6r
    bir suredir ekranda akü sarji veya elketrik beslemesi arizali diye uyari veriyor. Bazen hic olmuyor 3-4 gun bazende gun icinde sik sik uyari veriyor. Cesitli yazilar okudum ayni sorunu yasayan arkadalar var ama net bir cevap yok. Bugun ozel servise goturdum araci ve start stop kapasitorünun arizali oldugunu soylediler. Fiyatina da 2500 tl dediler. Ayrica birde start stop lu aku eklenirse 1000 tl de onun fiyati.aracimdaki aku normal aku 1 senelik start stop aku degi start stop kullanmayi sevmedigim icin kullanmam diye normal aku aldim. Onceki sahibide zaten normal aku kullanmis. Ustanin dedigine gore start stop kullanmasan bile aküyü normal akü takmamak gerekiyormus.normal akü sisteme zarar veriyormus start stop kullanmasan bile.ayni sorunu yasayan varsa yardimci olabilir mi. Sorun gercekten burdami yoksa baska birseyden olabilirmi. Yardimlarinizi bekliyorum.

Yeni Üye
    Meslek
    Polis
    Model
    308
    Hocam aynı sorun bende var 2 gündür araç serviste şarj dinamosuna bakıyolar yok ona bakıyolar yok demek bundanmış bendede 2 yıldır normal akü var ondanmı oldu acaba

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler