Merhaba arkadaşlar bende geçen hafta aranıza 5008 1,5 dizel gt ile katıldım araç güzel teknoloji anlamında gayet dolu bir araba aşağıya beğenmediğim özelliklerden birkaçını yazdım en azından bir fikir olur

Skoda superb den geçtiğim için bagaj hacmi ufak geldi biraz daha derin yapılabilirdi bagajı derinletmek isterseniz ek koltukları çıkarmak gerekli onlarıda çıkarınca 2 koltuk eksik kalıyor ki çocukların o darlıkta oturacağını hiç sanmıyorum kullanışsız
Arka koltuklar çok dik ve yüksek biraz daha derin veya yükseklik ayarı konabilirdi
sürüş esnasında ayak bölmeleri hep aydınlık olabilirdi onu da iç lamları yakınca aydınlanıyor
ön tarafa kocaman bir ekran koymuşlar ama onun sadece ortasını kullanabiliyorsun her iki yan tarafta sürekli klimaların derecelerini gösteriyor
arka orta koltuk öne arkaya gidiyor fakat arkaya yatmıyor en azından ben yatar kolunu bulamadım
arka yolcu koltukları çok karanlıkta kalıyor araca hava karanlık binerken iç aydınlığı çok düşük arka koltuklar neredeyse zifiri karanlıkta kalıyor onu aydınlatmak için okuma lambalarını yakmak gerekiyor
ambiyans aydınlatmaları arka yolcu tarafına neredeyse hiç hitap etmiyor
günlük araç km sini göremiyorsunuz

benim gördüklerim şimdilik bunlar gördükçe ekleyeceğim şimdi gizli özellikler konusunda araştırma yapacağım bilgisi olan var ise neler açılabiliyor bilgi verirse sevinirim