5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    106

Denizli'den herkese selam...

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılıyorum. İsmim Evren, 39 yaşındayım, özel bir bankada çalışıyorum. 2 gün önce 99 model safkan benzinli 294.xxx km.'de 106 XR aldım. Daha önce Peugeot sahibi olmadığım için markayla ilgili çok ta bir fikrim yoktu, eski model olduğu için çok ta bir beklentim de yoktu ancak yakışıklılığı, yol tutuşu, sürücü airbag'i, kliması beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. tabi yaşı ve kilometresi sebebiyle kozmetiğinde ve motor-yürüyeninde yıpranmalar mevcut fakat sizlerin de bilgi ve edindiğiniz tecrübelerin desteğiyle ufak ufak düzelteceğimi düşünüyorum herkese iyi forumlar dilerim.

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Alıntı Mescaline35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılıyorum. İsmim Evren, 39 yaşındayım, özel bir bankada çalışıyorum. 2 gün önce 99 model safkan benzinli 294.xxx km.'de 106 XR aldım. Daha önce Peugeot sahibi olmadığım için markayla ilgili çok ta bir fikrim yoktu, eski model olduğu için çok ta bir beklentim de yoktu ancak yakışıklılığı, yol tutuşu, sürücü airbag'i, kliması beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. tabi yaşı ve kilometresi sebebiyle kozmetiğinde ve motor-yürüyeninde yıpranmalar mevcut fakat sizlerin de bilgi ve edindiğiniz tecrübelerin desteğiyle ufak ufak düzelteceğimi düşünüyorum herkese iyi forumlar dilerim.

Hayırlı, uğurlu olsun. Böyle emek vererek araç sahibi olmak, onu geliştirmek belki ileride daha yeni modellere doğru gitmek çok güzel, çok keyifli ve onur verici bir süreç.

Keyifli, sağlıklı günlerde kullanmanı dilerim.
    Bir Kedim Bile Yok..

Yeni Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    106
    Teşekkür ederim Necdet Bey, keyifli forumlar.

Aktif Üye _EsaT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    308
    Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. 106 hayırlı olsun.
    308 1.6 Vti Comfort Pack 2009 (Satıldı.)
    308 1.6 e-Hdi Access 2012

Yeni Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    106
    Teşekkür ederim Esat Bey, hepimize kazasız belasız sürüşler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)