Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası
    socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi

Ynt: oem bluetooth

Du bakalım henüz herşey bitmedi bide bakarsın uyumlu çıkar... Bu biraz polyannacı bir yaklaşım oldu ama olsun, umut fakirin ekmeği hehehe

cıhazın uyarsa guzel bır sıstem benım gıbı aracda telefon kulanmayı sevmıyorsan ve ıpod dınlıemek ıstıyorsan paraya kıyıp yapabılırsın ama dediğim gibi aracında jbl donanım yoksa parrot kıtlerı bır arastır alabılecegın en ıyı kıt daha uygun fıyata halledebılırsın tum özellikler onlardada var
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi

İngilteredeki kuzenim kullanıyordu parrot kit. Gerçekten telefon görüşmeleri konusunda ciddi başarılı. Ama şu an bahsettiğimiz donanımın orjinal olarak arabaya entegre edilmesi, işi fazlasıyla cazip hale gitiriyor doğrusu

e orası oyle tabı ama malıyet 3 katı nedeyse onuda unutma parrot da sadce ekran var goz onunde kumanda kablosuz ıstedıgın yere koy ıpod usb aux her turlu cıhaz baglayabılıyorsun audıo strem var seslı arama cevaplama ekstra oem kıtden fazlası
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301

Üyelerimizin seviyeli sohbetleri ve karşılıklı bilgi alışverişleri beni çok mutlu ediyor

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi

Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı
    Üyelerimizin seviyeli sohbetleri ve karşılıklı bilgi alışverişleri beni çok mutlu ediyor
    Bilgi paylaştıkça çoğalır

socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi

Bu arada 2 gündür 207 radyo sistemi ile ilgili araştıra araştıra kafayı yedim En sonunda parayı bulunca rt3 olayına girmeye karar verdim hadi hayırlısı

bunu pek önermıyorum bıldıgım kadarıyla bu urunu yurtdısından getırtıp tum özellıklerını kullanabılen yok gps ,tr harıtası olmadıgı ıcın sadece pusula olarak kullanılıyor telefon unıtesı telekomınıkasyon kurumuna kayıt ettıremedıgın ıcın calısmıyor ımeı numarasını tanımıyorlar tel olmadıgı ıcın cıhaz bunun dısında sekıl olarak gayet guzel tabı ama 2000-3000 tl vermeye degermı sana kalmıs selamlar

gecen hafta ıtıbarı ıle oem bluetoth unıtemı calısr hale getırdık ekran ve rd4 ana unıte değişti ekranı bı dostumla takas yaptık ona bişey odemedım (yaklasık fiyatı 350 tl alınır ise) diger maliyetler 1000 tl civarı sistem dıreksıyondan kumanda edılebilen bluetooth unıtesını ayrıca yıne aynı yerden kumanda edılebılen usb unıtesı ve ıpod veya ıphone baglantısını ıcerıyor ses oldukca tatmınkar ayrıca cep teldekı tum muzık aktiviteleri arac sıstemıne aktarılabılıyor dinlenebiliyor oylekı ıphone dakı 3g uzerınden dunya radyolarını aracdan dınleyebılıyorum bıraz tuzlu ama orjınal sistem hastalıgı olanlar için düşünülebilinir

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

Alıntı socrates(MeRiÇ) Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arada 2 gündür 207 radyo sistemi ile ilgili araştıra araştıra kafayı yedim En sonunda parayı bulunca rt3 olayına girmeye karar verdim hadi hayırlısı

meriç tabandaki dokuyla falan göstergeler de fenaymış
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308

taner hocam gosterge işini aklından cıkaramamışın..

socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi

Hocam göstergeler RC yada GT göstergesi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)