arkadaşlar kullandığım araçlarıma yakıtı hep petrol ofisinden alıyorum şu anda aynı şekilde dewam ama motor kaputunu actığımda direkt gözüme pejo armasının yapştırması ile total armasının yapıştırması aynı etiketin içinde yan yana duruyor yani pejo ile total bütün gibi gözüküyor sadece beım aracımda mı böle yoksa butun 407 lerde mı bole birde pejo ların test sürüşlerini incelediğimde totaldan alınan yakıtla sukadar km yol yaptı gibi söylemlerle karşılaşıyorum 407 si olan arkadaşlar yakıtı nerelerden aldığını yada hangi yakıt firmasının yakıtı ile aracın uzun km gittiğini yazarsanız sevinirim.

birde zenon far uygulamasını sonradan yapan arkadaş varmıdır 407sine servise sordum bu aracta beyin arıza veriyor zenon takılınca silecekler dewreye giriyor dedi birde orjinal zenonon fiyatını 5000 lira(servis) deyince şok oldum o ayrı nokta anlamadığım fabrika çıkşlı zenonlar var 407lerin bazılarında sarı far nie zenona döndürülemüyor anlamış değilim mercekli farda sarı ışık hoş durmuyor benim görüşüm..

lastik basınçlarınızı ön ve arkalar yazarsanız sevinirim ben kılavuzuna göre uyguladım sanki kasislerde ve bozuk yolda konforum biraz kaçtı gibi 16 jant