Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
203 sonuçtan 201 ile 203 arası
    Acemi Üye exelans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    banka
    Model
    407
    Alıntı HamzaHakkı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın.
    Xenonlar takılırken fan kablosunda falan kopma ya da temassızlık yaptıracak bir şey olmuş olabilir mi?
    Hocam hicbir fikrim yok o konuda ama eger ayni sey yine olursa aninda sokup atarim cope xenonlari ))

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Güle güle kullanın ve geçmiş olsun ayrıca sizdeki inanın büyük cesaret xenon ile 407 aracının pek arası iyi değil arıza dışında yolda ışığın yaptığı izden dolayı ben pek sıcak bakamıyorum. Bence dışardan alıcağınız gen 5 tarzı balans ve d2s ampülle orjonalina uygun olarak sorunsuz kullanabilirsiniz.Yardım isterseniz uzunca anlatabilirim.Tek yapmanız gerwken farların içerisindeki h1 merceklerini bi xenon mercekle değiştirmek ve inanın görüş kalitesi mükemmel artacaktır.

Acemi Üye exelans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    banka
    Model
    407
    Alıntı converse10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın ve geçmiş olsun ayrıca sizdeki inanın büyük cesaret xenon ile 407 aracının pek arası iyi değil arıza dışında yolda ışığın yaptığı izden dolayı ben pek sıcak bakamıyorum. Bence dışardan alıcağınız gen 5 tarzı balans ve d2s ampülle orjonalina uygun olarak sorunsuz kullanabilirsiniz.Yardım isterseniz uzunca anlatabilirim.Tek yapmanız gerwken farların içerisindeki h1 merceklerini bi xenon mercekle değiştirmek ve inanın görüş kalitesi mükemmel artacaktır.
    Hocam rica etsem konuyu acabilirmisiniz biraz h1 mercekleri nasil degistirebilirim ds2 ampulu nedir gen 5 tarzi nedir , Ben pek anlamam bu islerden sadece hisuma gidiyor diye xenon taktirdim ve henonlari aldigim yer bugune kadar sorun yasayan kimse gormedim dedi, benim aractaki xenonlar kore mali ve satan servis her araca uygun oldugunu soylemisti.. Ve ayrica suda dikkatimi cekti sizinde dediginiz gibi yolda isik izi var .....

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)