Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
398 sonuçtan 381 ile 398 arası
    Aktif Üye gecegoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    iklimlendirme sogutma teknikeri
    Model
    RCZ
    ömer güzel kardeşim bana 96 738 472 vv sipariş verebilirmisin.

Çarşamba akşamı getirmeye çalışacagım ASLANI....

Meslek
    Model
    RCZ
    Tüm arkadaşlara teşekkür ederim,
    19 inç jantlarda karar verdim..

Meslek
    Model
    RCZ
    Serhat listeye bizim ASLANIda dahil et...(ASPHALT)

Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ
    Listeye beni de ekleyebilirsiniz... Teşekkürler...

32- Peugeot RCZ Evolution 1.6 THP 156 Hp Otm. Ateş Kırmızısı RCZForever İstanbul
    Peugeot daha güzelini yapana kadar en güzeli bu..... RCZ Evolution Ateş Kırmızısı....

Moderatör SerhatRCZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    RCZ
    Alıntı gecegoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serhat listeye bizim ASLANIda dahil et...(ASPHALT)
    Alıntı RCZForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Listeye beni de ekleyebilirsiniz... Teşekkürler...

32- Peugeot RCZ Evolution 1.6 THP 156 Hp Otm. Ateş Kırmızısı RCZForever İstanbul
    Yeni 2 Aslanımız listeye dahil edilmiştir. Tekrar hayırlı olsun.
    2013 RCZ EVO. 1.6 THP 200 HP S.BEYAZ - (Satıldı)
    2016 308 T9 1.6 E-HDİ 115 HP ALP BEYAZI - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (Satıldı)
    2016 308 GTİ 1.6 THP 270 HP KIRMIZI-SİYAH - (Satıldı)
    2018 3008 ALLURE ELG. 1.6 120HP - S.BEYAZ - (Satıldı)
    2018 308 GTİ 1.6 THP 270 HP MAVİ-SİYAH - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (GÜNCEL)

Aşk Üç Harftir : RCZ !!!

Meslek
    Model
    RCZ
    Sagol serhat çok naziksin....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    yok
    Ben rcz bakmaya başladım kısmetse .daha önceden de yazmıştım yine Bi yardımcı olursanız sevinirim .bu araçlarda yağ değişim km Si nedir .kaç km de bir değiştirmem lazım?Piyasada km ile oynanmış araçlar olduğunu duyuyorum bu expertiz de belli olur mu saygılar .

Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ
    Yağ konusunda forumdaki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur ama ekspertiz ile km'si oynanmış aracı anlamak zor açıkçası... Genelde direksiyon yıpranmasından, motorun durumundan veya kapı pervazlarındaki aşınmalardan anlayanlar oluyor ama yine de zor...
    Peugeot daha güzelini yapana kadar en güzeli bu..... RCZ Evolution Ateş Kırmızısı....

Yeni Üye
    Meslek
    SERBEST
    Model
    RCZ
    Sevgili arkadaşlar, merhaba. Benim adım Mustafa. 2 aydır RCZ kullanmaktayım. Yalnız aracı aldığımdan beri bazı sıkıntılar yasıyorum, siz deneyimli arkadaslardan belki bana yardımcı olabilecekler vardır. Sıkıntının aynısı bu forumda başka bir başlık altında gördüm ve yorumlarda mevcut, sıkıntıyı birebir oradan kopyalıyorum.
    - qte -

Arkadaşlar merhabalar aracım 1 haftadır serviste yatıyor. 2012 rcz 156lık.aracta tekleme problemi var gaza bastığım zaman çekişten düşüyor motor arıza lambası son devrede fan devreye giriyo ve yürümüyo gaz yemiyo yığılıp kalıyo.kartalda güvendiğim bi ustaya götürdüm ve p1339 ile p1336 arıza kodlarını aldık.yanma kesintisi(katalizör sorunu)kısacası 3.silindirde ateşleme problemi görünüyo.önce bobinlerdendir dendi 0 bobin aldım denendi aynı.service boxa girdiğimizde yüksek basınçlı pompanın değişmesi gerekir yazıyodu nese aldık pompa taktık değişen bişey yok nese sonra senteye bakalım dedi baktık iki diş kayma var ayarlandı sente hala aynı problem.daha sonra su pompası ses yapıyodu turboyu korumaya alabilir dendi nese onuda değiştirdik değişen bişi yok.artık enjektörlerden veya contadan şüphelenmeye başladık araç henüz 62.000 kmde daha önce bu problemi yaşayan varmı
    - unqte -

Ben de hemen hemen aynı sıkıntıları yasıyorum. Özel servise götürdüm daha önce, bobin vs aynı şeyleri yaptılar ama değişen bir şey yok. Çarsamba günü yetkili servise göstereceğim ama belki bir fikri olan varsa bana yardımcı olabilir. Açıkcası bu durum canımı sıkıyor ve siz de beni anlıyorsunuzdur.

Bu arada araba çok yakıyor, genel olarak cok begendım arabayı fakat bu sorunlar devam ederse arabayı en kısa surede degıstırecegım. Ama sorunları halledebilirsem uzunca sure kullanmak ve sizlerle de bulusmak isterim.

Teşekkürler şimdiden.

Moderatör SerhatRCZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    RCZ
    Alıntı MSTF_VESSM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, merhaba. Benim adım Mustafa. 2 aydır RCZ kullanmaktayım. Yalnız aracı aldığımdan beri bazı sıkıntılar yasıyorum, siz deneyimli arkadaslardan belki bana yardımcı olabilecekler vardır. Sıkıntının aynısı bu forumda başka bir başlık altında gördüm ve yorumlarda mevcut, sıkıntıyı birebir oradan kopyalıyorum.
    - qte -

Arkadaşlar merhabalar aracım 1 haftadır serviste yatıyor. 2012 rcz 156lık.aracta tekleme problemi var gaza bastığım zaman çekişten düşüyor motor arıza lambası son devrede fan devreye giriyo ve yürümüyo gaz yemiyo yığılıp kalıyo.kartalda güvendiğim bi ustaya götürdüm ve p1339 ile p1336 arıza kodlarını aldık.yanma kesintisi(katalizör sorunu)kısacası 3.silindirde ateşleme problemi görünüyo.önce bobinlerdendir dendi 0 bobin aldım denendi aynı.service boxa girdiğimizde yüksek basınçlı pompanın değişmesi gerekir yazıyodu nese aldık pompa taktık değişen bişey yok nese sonra senteye bakalım dedi baktık iki diş kayma var ayarlandı sente hala aynı problem.daha sonra su pompası ses yapıyodu turboyu korumaya alabilir dendi nese onuda değiştirdik değişen bişi yok.artık enjektörlerden veya contadan şüphelenmeye başladık araç henüz 62.000 kmde daha önce bu problemi yaşayan varmı
    - unqte -

Ben de hemen hemen aynı sıkıntıları yasıyorum. Özel servise götürdüm daha önce, bobin vs aynı şeyleri yaptılar ama değişen bir şey yok. Çarsamba günü yetkili servise göstereceğim ama belki bir fikri olan varsa bana yardımcı olabilir. Açıkcası bu durum canımı sıkıyor ve siz de beni anlıyorsunuzdur.

Bu arada araba çok yakıyor, genel olarak cok begendım arabayı fakat bu sorunlar devam ederse arabayı en kısa surede degıstırecegım. Ama sorunları halledebilirsem uzunca sure kullanmak ve sizlerle de bulusmak isterim.

Teşekkürler şimdiden.
    Hocam hayırlı olsun aracınız. Rcz doğru ellerde sorun çıkarmayan bir araç. Bence aracınıza ömer bakarsa sorunları çözülür. Forum kurucumuzdur kendisi ve okmeydanında özel peugeot servisi var. Ataşehirde aktif iriyıla gidip memnun kaldım ancak yaptırdığım işlemlerin tamamı elektrikle ilgiliydi ve Ercan usta sağolsun hepsiyle ilgilendi. Bu dediğiniz sorunla ilgili işin ehli bir usta var mıdır yetkili serviste onu bilemem. Ben olsam Ömer'in yerine giderdim. Umarım sorunlarınız kısa sürede çözülür.

http://www.forumpeugeot.com/showthre...e-ba%FElad%FDk
    2013 RCZ EVO. 1.6 THP 200 HP S.BEYAZ - (Satıldı)
    2016 308 T9 1.6 E-HDİ 115 HP ALP BEYAZI - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (Satıldı)
    2016 308 GTİ 1.6 THP 270 HP KIRMIZI-SİYAH - (Satıldı)
    2018 3008 ALLURE ELG. 1.6 120HP - S.BEYAZ - (Satıldı)
    2018 308 GTİ 1.6 THP 270 HP MAVİ-SİYAH - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (GÜNCEL)

Aşk Üç Harftir : RCZ !!!

Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ
    Aracınız 156 beygir otomatik mi? Şehir içi dur-kalk çok yakar ortalama 11 lt / 100 km seviyelerinde... Ancak şehir dışı da bir o kadar verimlidir... Bende 156 beygir otomatik var... Karmada ortalama 8,2 lt / 100 km seviyelerinde ama taktırdığım chip'in de olumlu etkisi var... Sizin aracınızdaki mevcut sorunlar da yakıt tüketimini artırıyor olabilir...

Yeni Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    RCZ
    Selamın aleyküm arkadaşlar. 2011 model RCZ arabam var. Kaç defasında servis denedim hçi birinde memnun kalmadım hep bir şeyler kitlemeye çalıştılar yanlış tespitlerle uğraştırdılar. Kartalda DKY servise gittim. Danışman bir bayan var. Gerçekten yardımcı oluyor garantisi bitmiş arabama garantiden yardım etti elinden geleni yapıyor. Çok sağolsun hepinize tavsiye ederim. bir sıkıntı olunca mutlaka gidin.herkese iyi akşamlar

Acemi Üye
    Meslek
    Bankacı
    Model
    RCZ
    Alıntı serhatt89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm arkadaşlar. 2011 model RCZ arabam var. Kaç defasında servis denedim hçi birinde memnun kalmadım hep bir şeyler kitlemeye çalıştılar yanlış tespitlerle uğraştırdılar. Kartalda DKY servise gittim. Danışman bir bayan var. Gerçekten yardımcı oluyor garantisi bitmiş arabama garantiden yardım etti elinden geleni yapıyor. Çok sağolsun hepinize tavsiye ederim. bir sıkıntı olunca mutlaka gidin.herkese iyi akşamlar
    Aleyküm selam tavsiye için teşekkürler benim RCZ lpg'li olduğu için hiçbir yetkili Peugeot servisi kabul etmiyor Lpg'nin ilk defa bir zararını görmüş oldum böylece ) Maslak'ta özel bir servise götürdüm çok memnun kaldım işlerini çok iyi yapıyorlar ve çok ilgililer...Maslak yakınlarında özel servise ihtiyacı olanlara tavsiye edebilirim....

Yeni Üye
    Meslek
    serbest
    Model
    RCZ
    merhaba rcz 2011 aldım 1 hafta önce 56000 km de,,2, gün soğutma suyu seviyesi kontrol hatası verdi servis müşüri değiştirdi,servisten çıkar çıkmaz,motor arızası dedi ve araç geçişlerde tekleme yaptı ,servis yüksek basınç pompası değişecek dedi ,değiştirdik ,servisten çıkınca yine motor arızası dedi ne tavsiye edersiniz??

Yeni Üye
    Meslek
    SERBEST
    Model
    RCZ
    Serhat çok teşekkür ederim. Geç cevap veriyorum, kusura bakmayın. Uzun bir süreliğine yurtdısındaydım. Sorunu, Öztek Yetkili Servisinde hallettim. İki gün oldu gerçi, bayadır aracı kullanamıyordum, burada olmadığımdan dolayı. Şu an problem vermiyor gibi, herhangi bir şey olursa paylasırım sizinle de. Tekrardan teşekkürler, ilginiz için.

Yeni Üye
    Meslek
    SERBEST
    Model
    RCZ
    Alıntı RCZForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız 156 beygir otomatik mi? Şehir içi dur-kalk çok yakar ortalama 11 lt / 100 km seviyelerinde... Ancak şehir dışı da bir o kadar verimlidir... Bende 156 beygir otomatik var... Karmada ortalama 8,2 lt / 100 km seviyelerinde ama taktırdığım chip'in de olumlu etkisi var... Sizin aracınızdaki mevcut sorunlar da yakıt tüketimini artırıyor olabilir...
    Aracım otomatik hocam. Haklısınız bu arada bir süre önce, problemli haliyle uzun yol sayılacak bir yol katettim ve sehir icine kıyasla bayagı az yaktı, su an sorunları da hallettim gibi. Umarım her sey yolunda gider de aracın biraz tadına varabilirim.

Yeni Üye
    Meslek
    İSİG
    Model
    yok
    Sıfıra yakın kondisyonda orijinal bir 2015 RCZ almak istiyorum.

Satma düşüncesi olan, bu mesajı görünce aklına düşen varsa benimle iletişime geçer mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    yok
    Herkese iyi günler forumda daha yeniyim belki de yanlış yere yazıyorum kusura bakmayın kullanımını henüz çözemedim kendime RCZ modeli almak istiyorum daha önce bindim kullanma fırsatımda oldu tanıyacak kadar fakat sizler kadar bilemem hem yaş gereği hem de tecrübe olarak yearling Asphalt vb donanımlar arasındaki farklar nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim bir de bazılarında ki navigasyon sistemi sanırım farklıymış bu tarz küçük detaylar için aydınlatırsanız sevinirim

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)