Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 41 ile 51 arası

Konu: rcz & gtc

Aktif Üye budsing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Lokanta
    Model
    308
    VW ciler Nedense Hep Peugeotculara Karşı Birşey besliyorlar . Bir Arkadaşım var RCZ Diyorum peugeot arabamı diyor Sciroccoyu gösteriyor hemen yani VW cilerin geneli böyle nedense zamanında çokmu birşey yapmış bu Peugeot , Volkswagen ' a
    Peugeot & Citroen
    Peugeot 308 İnci Siyah 120 bg Vti Triptronic 2009
    Comfort Style Paket

Citroen DS4 DSport Sedefli Beyaz
    Peugeot Partner Tepee Beyaz 115 HP 2013
    Allure +

Meslek
    Lokanta
    Model
    308
    Alın Size Scirocco Muhtemelen RCZ 156 ' lık Yolda Görünmüyor Scirocco . Z4 ' de Kendi çapında Kapışmaya Çalışıyor .Mını Allahlık Zaten .Gözünü Sevdiğimin Peugeot ' su Aşığım Sana RCZ <3

Peugeot & Citroen
    Comfort Style Paket

Allure +

Tecrübeli Üye orhun57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    308
    Alıntı budsing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VW ciler Nedense Hep Peugeotculara Karşı Birşey besliyorlar . Bir Arkadaşım var RCZ Diyorum peugeot arabamı diyor Sciroccoyu gösteriyor hemen yani VW cilerin geneli böyle nedense zamanında çokmu birşey yapmış bu Peugeot , Volkswagen ' a
    Laf etmek laf atmak değil amacım ama objektif davranmak gerekirse şöyle söyleyeyim bizden + ları var elbet ama görünüm ve performans (motor performansı & yol tutuşu) olarak hiç öne geçemediler aynı klasmanda belkide onun verdiği birşeydir. Aynı muhabbet Honda kullanıcılarında da var. Sonuçta hepsi zevk meselesi ben dil dökmekten bıktığım için laf eden olursa haklısın, rezalet araçlar, alanın aklından şüphe ederim, sakın almayın, ıyy iğrenç midem kalktı vb terimler kullanarak konuyu kapatıyorum.
    2011 Peugeot 308 Auto6R 112 hp Comfort Pack Executive Paket

2014 VW Golf Mk7 1.6 TDI Comfortline + 2014 VW Golf Mk7 1.4 TSI Highline

Meslek
    Lokanta
    Model
    308
    Aynen Bende Öyle Yapıyorum . Bir TSI Motor Yapmışlar THP ' ye kafa Tutuyorlar . THP ne Ya diyor . BMW İle birlikte geliştirildi Diyince bmw nin hangi aracında varki diyor işte kötü nede olsa Peugeot Diyorlar . Halbuki MINI Bu motoru kullanıyor . Yok Efendim VW Almanyada Dev miş de yok cart curt . Gerçekten Konuştukça Batmaya Mahkum insanlar ..
    Peugeot & Citroen
    Comfort Style Paket

Allure +

Tecrübeli Üye orhun57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    308
    Kimse vw kötü demiyor zaten bende demiyorum başarılı oldukları çok şey var ama benim zevkim ve görüşüm bu yönde oldu. Peugeot'un hatası bu yapmadı adam gibi reklam o yüzden oldu adamların bir alınlarına yazmadığı kalmıyor motorlarının ne olduğunu Peugeot hiçbir şey yapmıyor bu konuda konuyu saptırmak istemezdim ama sanırım başladık sapmaya
    2011 Peugeot 308 Auto6R 112 hp Comfort Pack Executive Paket

2014 VW Golf Mk7 1.6 TDI Comfortline + 2014 VW Golf Mk7 1.4 TSI Highline

Meslek
    Lokanta
    Model
    308
    Reklam Konusunda Öyle düşünmüyorum bence makyajladıgı veya yeni çıkarttığı aracları TV ' de Güzel Pazarlıyor Tabi VW ayrı Peugeot Ayrı Ama İşte VW ' cilere BEN KENDİ ADIMA Gıcık Oluyorum Ne Yalan Söyliyim
    Peugeot & Citroen
    Comfort Style Paket

Allure +

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    Aynen Bende Öyle Yapıyorum . Bir TSI Motor Yapmışlar THP ' ye kafa Tutuyorlar . THP ne Ya diyor . BMW İle birlikte geliştirildi Diyince bmw nin hangi aracında varki diyor işte kötü nede olsa Peugeot Diyorlar . Halbuki MINI Bu motoru kullanıyor . Yok Efendim VW Almanyada Dev miş de yok cart curt . Gerçekten Konuştukça Batmaya Mahkum insanlar ..
    VW ciler genelde DSG lerine güveniyolar ben sırf onların o çekememezlikleri yüzünden aracımın orjinalliğini bozdum benim kendime tek rakip gördüğüm araba S2000 dir onu geçtiğim gün arabam olmuş demektir 1.3 bar basınç almama rağmen geçemiyorum...ama roccocuları geri vitesle nerdeyse geçiyorum...

bu arada 2.28 de THP 1.16 1.18 THP 3 serisi THP dir sadece marka telifi yüzünden thp yazmıyor Twinturbo olarak geçiyor

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yol tututşunu neden o kadar abartmış ki? RCZ kullanan arkadaşlar kötümü gerçekten?

Birde o kadar konuştu RCZ aldı...
    kanka gerçekten orjinal aktarmalarla kötü ))))ön çeker olup bmw gibi yanladığımı biliyorum

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    wv almanyada devmiymiş anlamı zaten halk arabası bizim buradaki fiat gibi, bizdeki yok satıyor stratejileri yüzünden el üstünde tutuluyor,garajda yatan araba için 3 4 ay sonrasına gün veriyorlar.iç aksamı wv kadar çabuk dökülen bir araç görmediğim daha, 308 den sonra passata bile binsem daralıyorum basık bir iç mekan var bana göre.
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Yasaklı Üye
    Meslek
    Gümrük Müşaviri
    Model
    RCZ
    Rocco yu aldım daha ilk dakikada arka soldan bi araba milimle durdu körnoktası çok olan bi araba bizegöredeğil ama DGS ye laf yok çok iyi bence keşke RCZ dede olsa ama Wv kadar çabuk bozulan ve eskiyip dökülen cidden bende görmedim 2 sene sonra bırakıyo kendini araba ilginç...skoda da aynı audi grubunda audi dışında hepsi fiyasko....

Aktif Üye mtahakorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    şimdi ben olaya açıklık getireyim vw grubu gerçekden iddalı araçlar yapıyor ama denildiği gibi dsg lere güveniyorlar güvenmekdede haklılar şuan 1numara dünyada peugeot da böyle bi seçenek yok aynı zamanda vw grubunun tutulma sebebide her parçasını bir çok kendisine özel performans parçaları var örn. revo, apr, abt, evotech vs. vs. bir çok firma var bunlarla ilgilenen ama peugeot da bu kadar geniş ürün ağı yok malesef ve şuda bi gerçekki ben arabamı kendi çapımda yürütmeye çalışıyorum ama inanın çok zor ve maliyetli geçen hafta bronz baskım geldi bu hafta taktım rodajdayım hala turbo basıncım 1.6 bar yakıtım aşırı ısınma problemi hala gideremedim onun üstünde duruyorum şimdi malesef ama bütün kapılar kapalı bi intercool alıp kesip biçip yapıcaz mecburen şuda var artık kötü araba yok gerçekden hepsi güzel adamlar bi model çıkarıyo 40tane motor seçeneği sunuyor rcz de öyle deil tek model tek motor

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)