Sayfa 3/19 İlkİlk 1234513 ... SonSon
372 sonuçtan 41 ile 60 arası
    Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301
    Alıntı parkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hayır chip yok aracımda, yaz sonu belki yaptırbilirim. onun içinde 650 tl istiyor.
    Chipsiz ve 11 yaşında bir araca göre gayet güzel değer

Sıkı bir pazarlıkla fiyatı biraz aşağıya çekebilirsiniz

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Aktif Üye parkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Alıntı Ömer Gedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın yaşı ve kmsi düşünülürse elde edilen 126Hp lik güç oldukça güzel bence.
    Aradaki 12 hp'lik farkı bir iki revüzyonla halledebileceğimi düşünüyorum
    ''Bineğine dost gibi bakacaksın; düşman gibi süreceksin'' Kaz gagası (Tarkanın at uşağı)

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Alıntı Ömer Gedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın yaşı ve kmsi düşünülürse elde edilen 126Hp lik güç oldukça güzel bence.
    benim aracımın km'si az orjinal 166.000
    bira revüzyonla 12 hp eksiği gideririm gibime geliyor
    ''Bineğine dost gibi bakacaksın; düşman gibi süreceksin'' Kaz gagası (Tarkanın at uşağı)

tatoo
    Ziyaretçi
    Megachip diye bir yerde yaptırdım Mehmet Gazihan isimli biri yaptı testi internette adı sıklıkla geçiyor ne derece güvenilir bilmiyorum.
    Aracım fabrika çıkışı 138 Hp teste görüldüğü gibi......
    Mehmet abiyi eski forumlardan tanırım hatta kendisininde dizel platformu bir forumu var..işini iyi bilir şu ana kadar gördüğüm üzere..

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chipsiz ve 11 yaşında bir araca göre gayet güzel değer

Sıkı bir pazarlıkla fiyatı biraz aşağıya çekebilirsiniz
    Aslında yaptırmaya niyetim var pazarlığıda hallederim de bu adam bu konuda ne kadar güvenilir gerçi internette ortamında çok meşhur ve herkes memnun ama bilmiyorum

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Alıntı tatoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abiyi eski forumlardan tanırım hatta kendisininde dizel platformu bir forumu var..işini iyi bilir şu ana kadar gördüğüm üzere..
    hımmmm referansları sağlamdı bir de tatoğli sen varsan bana parayı denklemek düşecek desene

tatoo
    Ziyaretçi
    hımmmm referansları sağlamdı bir de tatoğli sen varsan bana parayı denklemek düşecek desene
    abi şöyle söyleyeyim daha önceden üye olduğum foruma bi tanıdığım vasıtasıyla üye olmuştu hatırladığım kadarıyla..ordan forumda aynı bizim gibi tanışmıştım..dediğim zamanlar Türkiye'ye chiptuning yeni yeni yer etmeye başlamıştı yani.. o zamandan beri devam ediyor hatta kendisi drag yarışlarına felan da araba hazırlıyor bildiğim kadarıyla..messenger'ı olması lazım bende..lafın özü yüz yüze tanımasam da bu işte eski olduğunu ve iyi olduğunu biliyorum

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    abi şöyle söyleyeyim daha önceden üye olduğum foruma bi tanıdığım vasıtasıyla üye olmuştu hatırladığım kadarıyla..ordan forumda aynı bizim gibi tanışmıştım..dediğim zamanlar Türkiye'ye chiptuning yeni yeni yer etmeye başlamıştı yani.. o zamandan beri devam ediyor hatta kendisi drag yarışlarına felan da araba hazırlıyor bildiğim kadarıyla..messenger'ı olması lazım bende..lafın özü yüz yüze tanımasam da bu işte eski olduğunu ve iyi olduğunu biliyorum
    Bugün yüz yüze tanıştım ben yaptığı işi iyi biliyor her halinden belli oluyor. Maşallahı var yazılımları kullanıcının talebi üzerine hazırladığını standart bir kalıbı olmadığını söyle benim emektar içinde ekonomi ağırlıklı performans artırımı yapabileceğini söyledi. Ama her etiket olmuş insan gibi bu kardeşimizde fazla özgüvenden hafif kasılmalar başlangıcında

tatoo
    Ziyaretçi
    Bugün yüz yüze tanıştım ben yaptığı işi iyi biliyor her halinden belli oluyor. Maşallahı var yazılımları kullanıcının talebi üzerine hazırladığını standart bir kalıbı olmadığını söyle benim emektar içinde ekonomi ağırlıklı performans artırımı yapabileceğini söyledi. Ama her etiket olmuş insan gibi bu kardeşimizde fazla özgüvenden hafif kasılmalar başlangıcında
    Anladım abi bayadır görüşmüyorum eski forumu da takip etmiyorum son gelişmelerden haberim yok onun için.. Karar senin abi

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Anladım abi bayadır görüşmüyorum eski forumu da takip etmiyorum son gelişmelerden haberim yok onun için.. Karar senin abi
    Rizede kale de oturur çay içerken müteale ederiz konuyu enine boyuna.

tatoo
    Ziyaretçi
    Rizede kale de oturur çay içerken müteale ederiz konuyu enine boyuna.
    sen yeterki gel abi çayın kralını içeriz vallahi..

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    sen yeterki gel abi çayın kralını içeriz vallahi..
    Allah ömür verirse Haziranın 10'unda Rizedeyim, ben Rizede epey kaldım annem babam kardeşlerim hala orada yaşıyorlar.

Tecrübeli Üye Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    PHILIPS SERVİS
    Model
    RCZ
    Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanırım kendisini, yaptığı başarılı iş çok

Bu ölçüm chip yapılmamış hali değil mi?

Süper harikulade hatta maaşallah darısıda bana inşallah bence chip işine hiç girme bu fazlasıyla yeter (sonra kapışırsak beni geçersin )
    SEDEFLİ BEYAZ R C Z

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Alıntı Bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper harikulade hatta maaşallah darısıda bana inşallah bence chip işine hiç girme bu fazlasıyla yeter (sonra kapışırsak beni geçersin )
    Abi bu gittiğim yerdeki Mehmet GAZİHAN araca ve kullanıcının talebine göre yazılımı kendi hazırlıyormuş internettende biraz araştırdım yaptırırsan aracım benzinli (turbosuz)olduğu için performansa çok aşırı etkisi olmuyor maximum 150 hp'ye çıkabiliyor ama yakıt sarfiyatında önemli etkisi olacağını garantii olarak iddia ediyor. Şuan araç lpg ile şehir içi 0,30 krş şehir dışı 0,22 krş yakıyor oda korkmadan gaza basmama rağmen. Aracımında km'si (166,000) 5 veya 6 yıl daha kullanmaya müsait belki ekonomik olsun diye yaptırabilirim. Haziranın başında memlekete doğru yola çıkacağım 15 günde rahatlıkla 5000 km daha deviririm bu 5000 km'nin sonunda aracın durumuna göre heralde tam karar veririm artık Allah kerim.

tatoo
    Ziyaretçi
    Allah ömür verirse Haziranın 10'unda Rizedeyim, ben Rizede epey kaldım annem babam kardeşlerim hala orada yaşıyorlar.
    Abi bu gittiğim yerdeki Mehmet GAZİHAN araca ve kullanıcının talebine göre yazılımı kendi hazırlıyormuş internettende biraz araştırdım yaptırırsan aracım benzinli (turbosuz)olduğu için performansa çok aşırı etkisi olmuyor maximum 150 hp'ye çıkabiliyor ama yakıt sarfiyatında önemli etkisi olacağını garantii olarak iddia ediyor. Şuan araç lpg ile şehir içi 0,30 krş şehir dışı 0,22 krş yakıyor oda korkmadan gaza basmama rağmen. Aracımında km'si (166,000) 5 veya 6 yıl daha kullanmaya müsait belki ekonomik olsun diye yaptırabilirim. Haziranın başında memlekete doğru yola çıkacağım 15 günde rahatlıkla 5000 km daha deviririm bu 5000 km'nin sonunda aracın durumuna göre heralde tam karar veririm artık Allah kerim.
    abi öncelikle bekliyorum seni o zaman..telefonumu özel mesaj olarak yolluyorum sana ordan ulaşabilirsin bana.
    arabaya chip konusuna gelince de Rize de yaylalara vurduğunda arabayı çekişine bakıp öyle kararı verirsin abi aslında benzinli arabalarda chip takıldıktan sonra mesela ovite çıkarkan hararet durumu nasıl olur onu da sormak lazım..

Meslek
    OTOPARK
    Model
    406
    Yani Trabzonda veya Rizede her yıl en az 1 defa yaylaya çıkıyorum Ovit üzerinden de Erzurum yapıyorum güzel test olurdu taktırsaydım.

Acemi Üye BEYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    406cılar hep rizeli heralde bende rizeliyim ikizdereliyim.. oyle işte..
    dyno içinde araban bakımlı iken çıkmış olsaydın daha iyi olurdu gibime gelıyor.

tatoo
    Ziyaretçi
    Yani Trabzonda veya Rizede her yıl en az 1 defa yaylaya çıkıyorum Ovit üzerinden de Erzurum yapıyorum güzel test olurdu taktırsaydım.
    aynen güzel test olurdu abi..
    Alıntı BEYAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    406cılar hep rizeli heralde bende rizeliyim ikizdereliyim.. oyle işte..
    dyno içinde araban bakımlı iken çıkmış olsaydın daha iyi olurdu gibime gelıyor.
    bizim köken de İkizdere Ethone tanışmadık sizinle ya?

Acemi Üye BEYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    aynen güzel test olurdu abi..

bizim köken de İkizdere Ethone tanışmadık sizinle ya?
    ben ankaradayım uzak kalıyoruz birbirimize..

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301
    Hocam dynoya girmeden önce bu linke bir göz at

http://www.forumpeugeot.com/showthre...Dl-yap%FDl%FDr

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Sayfa 3/19 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)