Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 21 ile 32 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    ÖZEL SEKTÖR YÖNETİCİ
    Model
    307
    Alıntı Ömer Gedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RC jantlar 307'ye oldukça yakışıyor. Bir sorum olacak aracın arka sol kapısı mı boyalı? Renk tutturamamışlar sanki çok sırıtmış.
    malesef oyle bır sıkıntım var ınsallah cozecegım onudaen kısa surede aracımı 40,000 km bayandan almıstım cocuklar cızmıs oda boyatmıs tutturamamıslar kaskodan yenıden boyatacam fakat bu renk cok sıkıntı tutmama ıhtımalı var sol tarafı yenıden boyatmayı dusunuyorum olmadı nasıl bır yol ızlemelıyım fıkrınız varsa sevınırım
    PEUGEOT 307 1,6 URANUS YESILI TECNOPLUS SIMOTA AIR INTECH KIT OTTO SPECH EGZOS 3,5 CM EICBAH YAY 17 ınc challger jant 215 45 17 marshal ku17 matrac performans lastiği

Yeni Üye
    Meslek
    ÖZEL SEKTÖR YÖNETİCİ
    Model
    307
    Alıntı White Lion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel araç kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yay markası ne acaba? Bana biraz fazla yere yakın geldi araba. Yay hakkında görüşlerinizi merakla bekliyorum. Yay takma arifesindeyim 3.5'mu 5'mi taksam diye kararsızım. KW'nin 3.5'lük yayı en fazla önerilen yay oldu bana. Yay'dan beklentim aşırıya kaçmadan alçaltma ve konforu bozmayacak. Biliyorum yay takıyorsan konfor beklemeyeceksin diyeceksiniz ama en konforlusu KW deniliyor ondan tercihim KW 3.5 olacak sanırım.

Siz ne önerirsiniz?
    oncelıkle tesekkurler yaylar 3,5 cm eibach bende 3,5 -5 arasında cok gıttım geldım 3,5 ıyı gıbı fazlası bana sıkıntı cıkarabılırdı3,5 konfor cok ıyı dıyebılırım orjınal yaylarında daha ıyı konfor dıyebılırım acıkcası ama lastıkler cok onemlı marshal aldım cok memnunum matrac ku 17 modelı fıyatıda cok ıyı
    PEUGEOT 307 1,6 URANUS YESILI TECNOPLUS SIMOTA AIR INTECH KIT OTTO SPECH EGZOS 3,5 CM EICBAH YAY 17 ınc challger jant 215 45 17 marshal ku17 matrac performans lastiği

Yeni Üye
    Meslek
    ÖZEL SEKTÖR YÖNETİCİ
    Model
    307
    Alıntı Bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğenmek ne kelime şahane olmuş ayrıca yeşil olması araca başka bir güzellik katmış nedense bakışları üzerine çevirebilecek bir 307
    tesekkurler bu rengı cok sevıyorum ya ege mavısı yada bu rengı alacaktım bu renk nasıpmıs

socrates(MeRiÇ)
    Ziyaretçi
    Alıntı sercinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar ve lastıkler sıfır jantlar fransadan geldı orjınal chlanger tesekkur ederım
    Ne kadara mal oldu Fransadan jantların gelmesi ?

Tecrübeli Üye eyup_31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    kazasız belasız kullan inşallah...yasinle aynı fikirdeyim kaliper konusunda...
    BABASLAN
    2010 EXECUTİVE BLACK

Aktif Üye Safak065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    yok
    Alıntı sercinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oncelıkle tesekkurler yaylar 3,5 cm eibach bende 3,5 -5 arasında cok gıttım geldım 3,5 ıyı gıbı fazlası bana sıkıntı cıkarabılırdı3,5 konfor cok ıyı dıyebılırım orjınal yaylarında daha ıyı konfor dıyebılırım acıkcası ama lastıkler cok onemlı marshal aldım cok memnunum matrac ku 17 modelı fıyatıda cok ıyı
    3.5'lik bu kadar basmışsa 5cm'ligi düşünemiyorum Hiçde gerek yok zaten 3.5 iyimiş fazlaymış bile

3.5 KW mi? 3.5 eibach mı? 3.5 H&R mi?

Forumda baktım ayrıntılı biçimde yayların ayırt edici özellikleri yoktu burdan kullananlar varsa beni bilgilendirirse memnun olurum. Konfor-Alçaltma-Kalite sıralamasında hangisi en iyi olarak gösterilir?

Yeni Üye
    Meslek
    ÖZEL SEKTÖR YÖNETİCİ
    Model
    307
    Alıntı White Lion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.5'lik bu kadar basmışsa 5cm'ligi düşünemiyorum Hiçde gerek yok zaten 3.5 iyimiş fazlaymış bile

3.5 KW mi? 3.5 eibach mı? 3.5 H&R mi?

Forumda baktım ayrıntılı biçimde yayların ayırt edici özellikleri yoktu burdan kullananlar varsa beni bilgilendirirse memnun olurum. Konfor-Alçaltma-Kalite sıralamasında hangisi en iyi olarak gösterilir?
    eıbach ıyı kullanıyorum memnunum vogland da olabılır tavsıye ederım

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    maşallah rengi güzel jantları çok güzel ama egsoz u beğenmedim sırıtmış biraz

tatoo
    Ziyaretçi
    bende beğenenlerdenim maşallah diyelim değmesin

Yeni Üye
    Meslek
    İnşaat Mühendisi
    Model
    307
    Dostum jant ebatları nedir ? Yay taktırma maaliyeti ne kadar tuttu ?
    Yay jant ve renk uyumu çok yakışmış, egsoz bozmuş biraz daha ufak birşey daha tatlı durabılır gıbı.
    Genel olarak araban çok güzel, güzel gunlerde kullan

Yeni Üye
    Meslek
    pazarlama uzmanı
    Model
    307
    kardesım aracını cok begendım. jantlar kaclık ? ve kac tl ye aldın

aynı zamandaa on farları ıcten karartmıssın sanırım cok begendım. bendede 307 1.4 hdi 2004 model war. ama ben on farlara fılm cektım stoplarıda fılmledım senın aracı gorunce pısman oldum.
    acıl olarak bende jant almayı dusunuyorum suan aracımda 15 ınc lastık var acaba dırek 15 ınch jant mı alsam hazır lastıge yoksa farklı onerın yada onerınız var mı

ayrıca jant ıcerısınde gozuken kırmızılar yayların mı oluyor yay konusunda hıc tecrubem yok

Yeni Üye
    Meslek
    muhasebeci
    Model
    307
    Maşallah kardşim yakişmiş. Bende jant lastik takmayi düşünüyorum jant kaç inç lastiik ebatlarinida dermisin. Sürtme yapiyoomu*

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)