Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 40 arası
    Uzman Üye γuяdaeя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    -
    Model
    yok
    Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hocam içi konusunda kesinlikle haklısınız o araç bana hiç peugeot kalitesinde gelmiyor ki zaten değil bildiğiniz japon kalitesizliği var aracın içinde.

Aktif Üye baragat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
    Model
    5008
    Tekrar 3008 Alınacaksa Ben Olsam Değiştirmem Devir Tasarruf Devri.Alacağınız Araçta 1-2 Sene Sonra Değer Kaybedecek..Sıkıntı Problem Yoksa Binin Arabanıza Derim Tabiki Bu Benim Düşüncem.
    Özkan Meral

Peugeot 5008 ~ ANKARA

Tecrübeli Üye gokhancpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kaptan
    Model
    308
    Alıntı baragat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar 3008 Alınacaksa Ben Olsam Değiştirmem Devir Tasarruf Devri.Alacağınız Araçta 1-2 Sene Sonra Değer Kaybedecek..Sıkıntı Problem Yoksa Binin Arabanıza Derim Tabiki Bu Benim Düşüncem.
    Belki en cok ben istemisimdir 3008 e yükselteyim diye ama aracımızda bir sorun yoksa bence onunla yola devam etmek en mantiklisi, tatbiki bu baragat ve diğer arkadaslar gibi kendi düşüncemiz.
    Ayrica denizde para kolay kazanılmıyor Selim kaptan
    308 AUTO 6R ENVY HDI

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407
    Alıntı gokhancpt;110432
    Nickli Üyeden Alıntı
    ...
    Ayrica denizde para kolay kazanılmıyor Selim kaptan
    karada da durum pek farklı değil gökhan.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Tecrübeli Üye cmr_cihangir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Uzman Eğitmen
    Model
    308
    Yok mu aramızda havacı arkadaş diyesim geldi şimdi
    2015 Peugeot 308 allure 1.6 BlueHdi 120 HP Lav Kırmızısı

Meslek
    Kaptan
    Model
    308
    Havacilar belki alabilir ))
    308 AUTO 6R ENVY HDI

Aktif Üye Selim Sümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kaptan
    arkadaşlar dün edc şanzımanlı tam donanımlı scenic'i test ettim.çift kavramanin konforu malumunuz.araç süspansiyon yumuşaklığı,sessizlik,donanım üstünlüğü olarak hoşuma gitti.bizim arslan'i 49 bin'e alıyorlar.yeni arac'da 68 bin tl.liste fiyatından 6 bin tl indiriyorlar.0 faiz kredi falan müşteri çekmek icin cazip secenekleri de var.donanım olarak 3008'den fazlası:afl ,yónlendirmeli xenon,anahtarsiz giris&calistirma,şerit takip sistemi,geri görüş kamerasi,tomtom nav. ,deri&kumas koltuklar,arkada 3 adet bağımsız koltuk,acilabilir cam tavan,fazla eşya gözü.
    3008'in artısı ise çok güzel çalışan start-stop,katlı bagaj,daha sportif orta konsol.
    bizim arabanın tahta gibi amortisorlerinden son zamanlarda çok rahatsız olmaya basladik.eşimin ay uy yavaş selim laflarindan biktim artık.dusunun o kadar biktimki 10 senedir manuel kullanmayan ben, ayvalikta yazlık civarında k.pederin daihatsu terious manuel aracini pamuk gibi amortisörleri nedeniyle zevkle kullanıyorum.3008'den başlıca soğuma sebeplerimden biri bu.
    Konu Selim Sümer tarafından (16-08-2012 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.
    2012 Beyaz Scenic 1,5 & EDC

Tecrübeli Üye cmr_cihangir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Uzman Eğitmen
    Model
    308
    Renault markasının müşterisini kırmayan -hatta komik teklifler vererek aşağılamayan- satış politikası firmaya kayda değer bir müşteri kitlesi kazandırdığı kesin. Ben bu yaklaşımı ne yazık ki Peugeot bayilerinde göremiyorum.
    2015 Peugeot 308 allure 1.6 BlueHdi 120 HP Lav Kırmızısı

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407
    ben de daha önce yazdığım bir mesajı kendimden alıntı yapayım. )

Alıntı T@NeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

ben de bugün yeni scenic test sürüşü yaptım.araç dizel motorlu ve edc şanzımanlı en üst donanım versiyonlu idi.

son derece sessiz, konforlu bir araçtı. edc'nin çalışması da oldukça iyiydi. malzeme ve işçilik kaliteside yüksekti.özellikle ön tarafta oldukça ferah bir alan sunan aracı motor/performans, şanzıman ve konfor açısından beğendim.

1.5 dizel 110 hp motor, edc şanzıman, cam tavan, navigasyon, şerit değiştirme asistanı olan test aracının fiyatı 68.000 tl...
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Yasaklı Üye
    Meslek
    Usa
    Model
    3008 P84
    hayırlısı olsun demek lazım selim hocam. saydığınız özellikler azımsanmayacak kadar fark yaratıyor.

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Scenic'teki elektronik oyuncaklar bayağı fazla ve meraklısını cezbedecek durumdalar. Süspansiyon farklılığı da bir sebep olabilir. İkinci elde her iki araçta yaklaşık aynı kitleye hitap ediyor ve satışı kolay. Hayırlı olsun diyorum.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    Alıntı Selim Sümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün edc şanzımanlı tam donanımlı scenic'i test ettim.çift kavramanin konforu malumunuz.araç süspansiyon yumuşaklığı,sessizlik,donanım üstünlüğü olarak hoşuma gitti.bizim arslan'i 49 bin'e alıyorlar.yeni arac'da 68 bin tl.liste fiyatından 6 bin tl indiriyorlar.0 faiz kredi falan müşteri çekmek icin cazip secenekleri de var.donanım olarak 3008'den fazlası:afl ,yónlendirmeli xenon,anahtarsiz giris&calistirma,şerit takip sistemi,geri görüş kamerasi,tomtom nav. ,deri&kumas koltuklar,arkada 3 adet bağımsız koltuk,acilabilir cam tavan,fazla eşya gözü.
    3008'in artısı ise çok güzel çalışan start-stop,katlı bagaj,daha sportif orta konsol.
    bizim arabanın tahta gibi amortisorlerinden son zamanlarda çok rahatsız olmaya basladik.eşimin ay uy yavaş selim laflarindan biktim artık.dusunun o kadar biktimki 10 senedir manuel kullanmayan ben, ayvalikta yazlık civarında k.pederin daihatsu terious manuel aracini pamuk gibi amortisörleri nedeniyle zevkle kullanıyorum.3008'den başlıca soğuma sebeplerimden biri bu.
    hayırlı olsun ....soylemiştim

Meslek
    Kaptan
    iyi dilekleriniz için teşekkürler.şu bayram geçsinde duruma bakalim.makyajlı 3008'i görünce hayalleeim yıkıldı doğrusu.

Yeni Üye 307 308 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    oto yıkama
    Model
    308
    aslında güzel bi araç devamlı kulandığım ama 3008 le kıyaslana blrmi pek emin değilim ama benim tavsiyem 3008 den vaz geçmeyn nedo olsa peugeot sakın reno ya bulaşmayn derim çünkü aynı aracan 10 günde bi servise geldiğini blyrm

Meslek
    Kaptan
    Arkadaşlar plaka işleri yetişirse yarın yeni aracımızı teslim alacağız.1 Haftadır çeşitli bayilerde test ve pazarlıklar sonucu kararımı verip siparişi verdim.Eşimin henüz haberi yok.Almaktan vazgeçtiğimi zannediyor.Süpriz olmasını istedim.Onun dolaşmalar esnasında beğenmesi sonucu yine beyaz renkli olacak.Bana pek söz hakkı vernediğinden birşey yapamadım Bizim düldüle 49 verdiler.Tam donanımlı edc şanzımanlı scenic'i de 68'e bıraktılar.Teslim aldıktan sonra ilk izlenim ve resimleri siz değerli dostlarla kısa zamanda paylaşacağım.Selametle.

Yasaklı Üye
    Meslek
    Usa
    Model
    3008 P84
    Selim hocam hayirli ugurlu olsun.ama bu forumdan birinden 3008 alabilirim diyordum nasip degilmis.aracinizi 49 a saymislar.ozellikleri neydi hocam.yil-km-model.

Meslek
    Kaptan
    Alıntı tarantino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim hocam hayirli ugurlu olsun.ama bu forumdan birinden 3008 alabilirim diyordum nasip degilmis.aracinizi 49 a saymislar.ozellikleri neydi hocam.yil-km-model.
    KIsmet değilmiş.Ne diyebilirim?Gönlünüze göre bulursunuz inşallah. 2010 model , A6R , beyaz , 47 bin km'de o zamanki ismiyle premium pack donanımlı oldukça temiz bir araçtı.Başlarda oldukça sıkıntı çıkardı.Ama son bir senedir normaldi.Tanıdık birinin almasını isterdim.Ama benim her işimde olduğu gibi bu değişimde paldır küldür oldu.

Tecrübeli Üye Taylan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeoloji Müh.- Cam Fabrika Pak. Müd.+ Şantiye Şefi
    Model
    508 R8
    Alıntı Selim Sümer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KIsmet değilmiş.Ne diyebilirim?Gönlünüze göre bulursunuz inşallah. 2010 model , A6R , beyaz , 47 bin km'de o zamanki ismiyle premium pack donanımlı oldukça temiz bir araçtı.Başlarda oldukça sıkıntı çıkardı.Ama son bir senedir normaldi.Tanıdık birinin almasını isterdim.Ama benim her işimde olduğu gibi bu değişimde paldır küldür oldu.
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Selim Bey, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin aldığınız araç, grand scenic mi peki?
    Peugeot 508 R8 1.5 HDI Allure Platinium Gri

Meslek
    Kaptan
    Model
    308
    selim, hayırlı olsun, yine gittin fransız aldın ne diyeyim sana
    güle güle kullan dostum, gemiye gitmeden bir arada gel beklerim.
    308 AUTO 6R ENVY HDI

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Hayırlı olsun, bol elektronik oyuncağı olan bir araç aldın. İçi büyük ihtimalle bej renktir ve çok şık olacağına eminim.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)