17 sonuçtan 1 ile 17 arası
    Aktif Üye Mert Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    406

406 - Orjinal Kolçak Montajı

406 lar için D8 ve D9 modellerine ait olmak üzere 2 adet kolçak var. Aracın üzerinde gelen koltuğa bağlı kolçaklar oldukça kullanışsız. Kolçak açıkken vites değiştirme imkanı kısıtlanıyor o sebepten bu kolçağı keyfine düşkünler ve 406'nın konforuna konfor,sürüş zevkine zevk katmak isteyenler için şiddetle tavsiye ediyorum. 406 Club üyesi 34ERL98 kullanıcı adlı Cihan abinin D8 kasa aracında bu kolçaktan var kendim çarşamba buluşmasında test etmiştim,oldukça rahat... Koltuğa montajlı orjinal kolçakları iptal edip bundan alasım var.

Referans Numarası : D8 - 9652.QV

Referans Numarası : D9 - 9652.XG

D9 için kolçak montajı :

2001 PEUGEOT 406 2.0 HDI SV 110 HP - Rodos Mavisi (KMPD)

Acemi Üye BEYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    paylaşım için sağol. nerdee bulacağız bu parçayı ve fiyatı hakkında bilgin varmı
    araba dediğin yan yan gider

Meslek
    Öğrenci
    Model
    406
    D8 9652.QV Kolçak Kiti : 210,52 TL
    D9 Kolçak kitinin fiyatı ise çıkmıyor.

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407
    şekil olarak gözüme pek hoş görünmese de işlevsel olduğu kesin.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    mert ali buda diğerinin fiyatı. Kadifelerin fiyatı yok derilerin ki var oda gördüğün gibi

Aktif Üye
    Meslek
    Reklam
    Model
    406
    Çok güzel bir paylaşım teşekkür ederiz Mert,

Orjinal ekipman benim için çok değerli olsa da şu kolçağa bir türlü ısınamadım gitti, bir kere hacmi üstüne takıldığı bardaklığınkiyle ayni gibi, o zaman da tek avantajı arka koltuklar için bardaklık sunuyor olması kalıyor. Üstelik sanki sürücü kolunu koyduğunda boşluk tarafına gelip bir türlü rahat edemeyecekmiş gibi bir his uyandırıyor bende doğru mudur bilmem

Düz vites ile kullanımı zor olsa da otomatik vites 406 larda koltukların kenarındaki portatif kolçaklar oldukça rahat, ve plastik yerine döşemeye kol koymak bence daha güzel bir hissiyat.

İlla da kolçak diyorsanız bir de şöyle bir alternatif mevcut:
    http://www.armrest-autoaccessories.c..._d4bd62ff.html

Oldukça orjinal bir görüntüsü var, daha kaliteli malzemeden üretilmiş ve döşeme rengine uygun deri rengi seçenekleri var. Tabi en güzeli hiç takmamak bence

4 0 6 C O U P E

Beauty does matter!

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    308 imde armster marka kolçağı 2,5 yıldır kullanıyorum. üstündeki vinil deri hala ilk gün ki gibi. ayrıca malzeme kalitesi de çok güzel servislerde de armster orjinal aksesuar gibi satılmakta.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Meslek
    Öğrenci
    Model
    406
    Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mert ali buda diğerinin fiyatı. Kadifelerin fiyatı yok derilerin ki var oda gördüğün gibi

Abi anlamıyorum hala... bu kolçak oldukça kullanışsız. vites değiştirmek çok zor. fiyatıda almış başını gidiyor...
    Alıntı Soylukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir paylaşım teşekkür ederiz Mert,

Orjinal ekipman benim için çok değerli olsa da şu kolçağa bir türlü ısınamadım gitti, bir kere hacmi üstüne takıldığı bardaklığınkiyle ayni gibi, o zaman da tek avantajı arka koltuklar için bardaklık sunuyor olması kalıyor. Üstelik sanki sürücü kolunu koyduğunda boşluk tarafına gelip bir türlü rahat edemeyecekmiş gibi bir his uyandırıyor bende doğru mudur bilmem

Düz vites ile kullanımı zor olsa da otomatik vites 406 larda koltukların kenarındaki portatif kolçaklar oldukça rahat, ve plastik yerine döşemeye kol koymak bence daha güzel bir hissiyat.

İlla da kolçak diyorsanız bir de şöyle bir alternatif mevcut:
    http://www.armrest-autoaccessories.c..._d4bd62ff.html

Oldukça orjinal bir görüntüsü var, daha kaliteli malzemeden üretilmiş ve döşeme rengine uygun deri rengi seçenekleri var. Tabi en güzeli hiç takmamak bence
    Teşekkür ederim abi. Kolçak benim vazgeçilmez aksesuarlarımdan biri Orjinal kolçak gayet rahat,test etme imkanım olmuştu ilk mesajda yazdığım gibi. Parmaklarının ucuyla radyo-klima konsolunu kontrol altına alıyorsun ve vites değiştirmende çok keyifli.

Acemi Üye 406 niko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    elektro mekanik teknisyeni
    Model
    406
    orjinal kolçağı yurt dışından getirttim çok güzel oldu mert ali

Tecrübeli Üye EmRaH. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Özel Sektör ( Kimya )
    Model
    106
    Güzel bir uygulama olmuş
    106 Quik Quik ...
    StocKSilve®

Tecrübeli Üye Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    PHILIPS SERVİS
    Model
    RCZ
    Tek parça kolçak olan modellerde sürücü veya yan koltukta oturan her kim erken davranıp kolunu dayarsa diğeri nedense ona yer kalmamış düşüncesiyle koymaktan vazgeçiyor ama iki taraf ayrı ve bağımsız olan modellerde her iki taraf aynı anda kullanıyor benim gözlemim. Tek ve büyük parça modelin görüntüsünü daha çok beğensemde ayrı bağımsız olanlar işlevini daha iyi yerine getiriyor.
    SEDEFLİ BEYAZ R C Z

Acemi Üye 406 niko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    elektro mekanik teknisyeni
    Model
    406
    eee hızlı davranan kolçağı kaparmış misali

Uzman Üye sessizgece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    inş.tek.
    Model
    308
    kolçak konusunda çok bencilim. hep benim olsun derim. Ama hakkı her zaman şoföründür.

Meslek
    Öğrenci
    Model
    406
    406 nın koltuğa bağlı kolçakları düz viteslerinde oldukça kullanışsız,otomatiklerde sorun yok

Yeni Üye Oytun71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı
    Model
    406
    Merhaba,
    Bu konu başlığı uzun süreden beri aktive olmamış. 2002 model 406 coupe için orta kolçak takibindeyim. Fransa'dan birisinden geçen yaz getirtecektim ve euro 4,5 TL civarındaydı. Cesaret edemedim. O iş kaldı. Piyasadaki kolçaklardan hangisi 406'nın 2.neslinin bardaklıklarına uyum gösteriyor? Deneyen oldu mu aranızda? Sanki 301 ve C-Elysee kolçakları uyumlu gibi gözüküyor. Bu konuda fikri olan var mı acaba?
    Teşekkürler

Yeni Üye
    Meslek
    Uçak Teknisyeni-İşçi
    Model
    yok
    Alıntı Oytun71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Bu konu başlığı uzun süreden beri aktive olmamış. 2002 model 406 coupe için orta kolçak takibindeyim. Fransa'dan birisinden geçen yaz getirtecektim ve euro 4,5 TL civarındaydı. Cesaret edemedim. O iş kaldı. Piyasadaki kolçaklardan hangisi 406'nın 2.neslinin bardaklıklarına uyum gösteriyor? Deneyen oldu mu aranızda? Sanki 301 ve C-Elysee kolçakları uyumlu gibi gözüküyor. Bu konuda fikri olan var mı acaba?
    Teşekkürler
    Bende D8 406 Coupe için orta Kolçak bakıyorum acaba bulabildiniz mi nasıl oldu öğrenmek isterim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    406
    Alıntı Mert Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    406 lar için D8 ve D9 modellerine ait olmak üzere 2 adet kolçak var. Aracın üzerinde gelen koltuğa bağlı kolçaklar oldukça kullanışsız. Kolçak açıkken vites değiştirme imkanı kısıtlanıyor o sebepten bu kolçağı keyfine düşkünler ve 406'nın konforuna konfor,sürüş zevkine zevk katmak isteyenler için şiddetle tavsiye ediyorum. 406 Club üyesi 34ERL98 kullanıcı adlı Cihan abinin D8 kasa aracında bu kolçaktan var kendim çarşamba buluşmasında test etmiştim,oldukça rahat... Koltuğa montajlı orjinal kolçakları iptal edip bundan alasım var.

Referans Numarası : D8 - 9652.QV

Referans Numarası : D9 - 9652.XG

D9 için kolçak montajı :
    Merhaba Mert Ali Bey, Kolçağı nereden temin ettiniz. Ben de arıyorum, her türlü bilgi ve yönlendirmeye açığım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler