6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    memur
    Model
    306

306 da Calismama Sorunu

arkadaslar selam,
    306 min uzaktan kumandali anahtari yaklasik 3 yildir filan calismiyordu ve ben o sekilde manuel olarak kapilari acip marsa sorunsuz basiyordum.Bazen kapilari manuel kitlerken kapanip aciliyor ve ikinci kerede ise kitleniyordu.Fazla uzerinde durmadim.araci da yedek anahtar ile kullanmaya basladim.Taa ki uc gun onceye kadar...ne olduysa mars basiyor amaarac calismiyor.Tamirci cagirdik.Yarim saat sonra calistirmayi basardi ve teshis olarak benzin pompasi dedi..Peki dedik araci tamirhaneye goturduk...Benzin pompasi degistirildi eve geldik...Simdiki sorun orjinal anahtar ile calismiyor yedek anahtar ile calisiyor..Yani en bastan benzin pompasini degistirmesi yanlismis gibi geldi bana..sizce sorun beyinden mi?Yoksa bir kilitciye gidip orjinal kumandali anahtari tamir ettirsem problem duzelir mi? Ne dersiniz?Buna benzer problem ile karsilasan oldumu? Saygilar..

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301
    O kadar ünleme gerek yoktu. Bilgisi olan arkadaşımız varsa yardımcı olacaktır, sizde kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz.

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    Öncelikle kendinizi ve aracınızı tanıtmanızı rica ederiz. Sorum immobilizer sorunu gibi görünüyor.

Yeni Üye
    Meslek
    memur
    Model
    306
    Kusura bakmayin,kendimi tanitmadan konuya daldim.Ismim Şener, İstanbul Buyukcekmece'de oturuyorum,bir sirkette gumruk isleri ile ugrasiyorum.
    Arabam 2001 model Peugeot Platinum 170.000 km.de ve ben ikinci sahibiyim.Benzinli ve gaz takili degil.8 yildir arac bende.Severek kullandigim bir arac.
    Tekrar kusura bakmayin,forumlara uye olmadigim icin kurallari fazla bilmiyorum..

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    Alıntı HAKDEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayin,kendimi tanitmadan konuya daldim.Ismim Şener, İstanbul Buyukcekmece'de oturuyorum,bir sirkette gumruk isleri ile ugrasiyorum.
    Arabam 2001 model Peugeot Platinum 170.000 km.de ve ben ikinci sahibiyim.Benzinli ve gaz takili degil.8 yildir arac bende.Severek kullandigim bir arac.
    Tekrar kusura bakmayin,forumlara uye olmadigim icin kurallari fazla bilmiyorum..
    Kusuru yok Şener Bey anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz. Servise gidip anahtarı düşürdükten sonra sorunun oluştuğunu söylerseniz anahtarın içerisindeki chip i kontrol ederler.

Yeni Üye
    Meslek
    memur
    Model
    306
    Tesekkurler Abdullah bey, ilk firsatta dediginizi yapacagim.Sonucuda yine buradan ilgilenen arkadaslara duyururum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)