2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Yazılım Mühendisi
    Model
    207

Question Peugeut 207 1.4 Trendy - Vites Problemi

Merhaba arkadaşlar,

foruma yeni üye oldum adım serkan istanbuldan katılıyorum. peugeut 207 - 2007 model 1.4 trendy siyah aracım var. bu güne kadar hep peugeut kullandım 106 - 307 tek kapı - ve 207 aldım en son olarak. aracımdan çok memnunum yakın olarak , performans olarak B segmentinde bir çok markanın o pahalı modellerinden çok çok iyi. 2 tane problemim var

1. bundan 2 ay önce baskı balatayı değiştirdim peugeut marka baskı balata takıldı. baskı balata değişirken usta yağıda değiştirmiş. ve şöyle bir problem olmaya başladı sabahları aracı çalıştırıyorum vitese takmak istersen inanılmaz sert oluyor geçmişler. kırıldı kırılacak. tekrar ustaya götürdüm yağ değiştirdi yine aynı lanet edeceğimde o ustaya neyse. araç ısınınca problem ortadan kayboluyor gayet normale dönüyor araç. bunu nasıl hallettirebilirim ?

2. bagaj kısmından sinir bozucu sesler gelmeye başladı. stepne lastiğe hava basmıştım belki oradan gelebilir ama sizin bildiğiniz kronik yerler var mı ?

Teşekkürler

Acemi Üye
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Aynı problem bizde de var fakat bizde o kadar zorlamıyor bir kere yapıyor arada sırada o vitesi atarken. Bagaj kısmından sinir bozucu sesler gelmeye başladı derken nasıl sesler tırrr diye ise plakanın yapışkanının etkisi azalmış olabilir çerçeveli ise.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler