Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
68 sonuçtan 61 ile 68 arası
    Aktif Üye powerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Alıntı rocker307 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ses çıkışlı teyp mi varmış. Benim bildiğim hepsi 4 çıkışlı olur.. Acaba ayarlardan arka hoparlörler kapalı olabilir mi veya arkaya kablo çekilmemiştir belki..
    ya aslında o 2 çıkışlı konusuda tam bir muamma servisteki eleman yaptık ama bilmiyorum dedi gelip ustayla görüşün dedi serviste bana uzak ha diyince gidemiyorum diğer yandanda basşka bi forum sitesinde okudum 301 sahibi bir arkadaş orjinal teyp 2 çıkışlı diye pioneer teyp arıyorduçTeyp in teknik detaylarına felan bakıyım dedim service box dahil hiç biyerde bulamadım. Evet arkada kablo yok ayarlardada pek olacağıını sanmıyorum çünkü peugeot ta bu model teyp kullanan hiç bi aracında 4 hoparlör yok.

301 1.6 HDİ ACTİVE
    Köpekbalığı Gri

Porbeagle

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    206larda bilgisayara bağlayıp arka hoparlörlerin açıldığını duymuştum. Öyle bir şey olabilir mi diye düşünüyorum. Teyp arkasını görmek lazım..

Aktif Üye powerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Alıntı rocker307 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    206larda bilgisayara bağlayıp arka hoparlörlerin açıldığını duymuştum. Öyle bir şey olabilir mi diye düşünüyorum. Teyp arkasını görmek lazım..
    Biraz önce tekrar servisle görüştüm eğer ayarlarda fader ayarı ön arka olarak gözüküyorsa o zaman soketle bağlıyoruz yoksa ön hoparlörlere paralel bağlıyoruz dedi aslında bana biraz saçma geldi arka hoparlörler yoksa neden ayarlarda fader ayarı ön arka olarak gözüksünki ?

301 1.6 HDİ ACTİVE
    Köpekbalığı Gri

Porbeagle

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    Hoparlörlere paralel bağlantı yapılırsa ses kalitesinde pek kayıp olmaz ama ses seviyesinde bir düşüş olabilir, bir ihtimal ses fazla açıldığında çıkışların yanma gibi bir ihtimalide var çünkü normal çıkışın 2 katı güç isteyecek sistem.
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    En garanti yol açıp teyp arkasına bakmak. Fader ayarı varsa 4çıkışlıdır bence. 2çıkışlı hiç mantıklı değil. Garanti falan nasıl olur bilemem de sıradan bir tesisatçı veya elektrikçi halleder o işi..

Acemi Üye dentis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim 207 nin arka kapilarda da yok kolon öne jbl komponent bagladim tweterleride kapiya degilde konsolun üzerindeki yerine takinca arka kapilarda kolon ihtiyaci kalmadi bilgin olsun

Yeni Üye
    Meslek
    mühendis
    Model
    301
    active, access donanımlarda teyp 2 çıkışlı paralel yapıp bağladılar pioneer 16 cm hoparlör tam oldu yoksa bagaj demirlerine değiyor hoporlörün mıknatısı...

Uzman Üye mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    406
    Alıntı lugal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    active, access donanımlarda teyp 2 çıkışlı paralel yapıp bağladılar pioneer 16 cm hoparlör tam oldu yoksa bagaj demirlerine değiyor hoporlörün mıknatısı...
    Slim hoparlör yada componenet sistemleri var,yapı itibari ile daha inceler, daha fazla güç istendiğinde bu tarz ürünler tercih edilebilir.
    2010 Peugeot 308 Millesim 1.6 HDI 112 HP Auto6R inci siyahı.
    2001 Peugeot 406 SV BVA
    2001 Peugeot 406 Coupe 2.0

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)