4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

Peugeot 208 GTi, Ford Fiesta ST ve Renault Clio RS.

videonun verildiği haberde bir de şöyle bir yazı var:
    "If value for money and handling are at the top of your list, then the Fiesta is the one to go for, while if you are looking for a more “grown up” feeling and a bit more technology (and power) either of the French cars is your safer bet."

adamlar resmen "fordculuk" yapmışlar bence.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Tecrübeli Üye Taylan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeoloji Müh.- Cam Fabrika Pak. Müd.+ Şantiye Şefi
    Model
    508 R8

Valla hocam bu da buna benzer bir karşılaştırma ama Almancam fazla olmadığından pek birşey anlamadım Yalnız, sizin testteki verilerle, buradaki veriler farklı 208GTI 6,6 sn 'de 100km/h 'e çıkıyor diyorlar, ama sizdeki testte 7,2sn hangisi doğru bilemedim
    Peugeot 508 R8 1.5 HDI Allure Platinium Gri

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    son verilen test geçen haftaki autoshow dergisinde vardı. hiçbirşeyi olmayan araç bilinmeyennedenlerle 1. olmuş. adını söylemeye gerek yok. zirvenin değişmezi olarak ilan edildi birde. 208gtı 2. clio rs 3. fiesta st 4. corsa opc 5.

milletin öve öve bitiremediği clio ve 208 malesef yeterli değilmiş. birde diyor ki; gerçek gtı hayranları polo gtı' ı pek ciddiye almaz ama o iyi ve hızlı bir küçük otomobil miş... tek kötü yanı da tur zamanlarıymış. ama birinciymiş...

Aktif Üye mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makina Y. Müh.
    Model
    308
    Arkadaşlar ilk videodan aldığım izlenim 208 GTI'ın çok iyi bir araba olduğunu anlamışlar ama çok da övememişler. Bunlar İngiliz, bunların daha önce de bazı değerlendirmelerini izlemiştim. Ne hikmetse bir türlü çeneleri Peugeot'yu övmeye gitmiyor. Ben videodan son derece olumlu izlenim aldım. Neymiş tur zamanında 208 GTI 0.3 saniye geride kalmış da, frenleri çok iyi değilmiş de, 205 havasını vermiyormuş da. Tamam anladık 205 GTI efsanedir biz de bişey demedik ama şurada bile ondan bahsetmesi manidar. Bu arada Ford'un iyi olduğunu söylemişler ama 208'in Clio'dan iyi olduğunu biraz yarım ağızla söylemişler. Neticede sonuçlar olumlu bence. 208 sahipleri araçlarına gönül rahatlığıyla binsin. Ayrıca çok kötü deseler de fark etmez. Bizi beğeniyoruz yeter.

Bu arada malum marka tartışmasına girmek istemiyorum. 208 fiyatları konusunda da yazdım. Sıkıldım artık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)