12 sonuçtan 1 ile 12 arası
    Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308

peugeot 301 double din

evet beklenen ürün çıktı .peugeot 301 sahipleri için guzel bir gelişme .. bence araca cok yakışır..
    http://www.alibaba.com/product-gs/91...layer_for.html

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    308
    bence de güzel ... ben 308 sahibi olarak arabama cylon du sanırım taktırmak istedim servis dışında olursa garanti dışı kalır araba dediler. servisteki arkadaşta taktırmanı önermem hocam burda da olsa sorun çıkarır ilerde dedi. detaylardan bahsetmedi. 308 lerde bunu deneyen arkadaş var mı?

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Black shark nici ile uygulamalari görebilirsin ve bu konuda onun üstündeseviyede cihax olduğunu sanmıyorum .Aracin heryönü ile desteklediği gibi kalitesi piyasadakilerin iyisi ben navitech nx217f kullaniyorum ve şideetle öneriyorum pişman olmazsiniz ve aracın garantisisi bozacak bir yönü ve uygulamasi yok

Tecrübeli Üye 301gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    Beklenen bir üründü servisteki yedek parçacı arkadaş sölemişti ama fiyatı bana pahalı geldi, gerçi piyasadaki diğer araçlarınki ne kadar bilmiyorum ama gayet güzel duracağından eminim.

301 Actiwe 1.6 V T I (115 hp) ' Eskişehir '

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Ofisten bir arkadaşım bundan 3 ay önce C-Elysee aldı . Aracı aldığı bayide bu ürün mevcutmuş. Hatta alırken düşünmüştü taktırıp taktırmamak konusunda 2.000 TL civarı bir fiyatı varmış.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Ben olsam cyclone yada navitech dışındaki cihazlarla fazla ilgilenmezdim servis yadavgarantide çok sıkıntıntı olabiliyor .Eski aracı n citroen c4 için zamaninda esse group elektronikte navigasyon almamla bozulması bir oldu ucuz mala töbe ettin şimdi ki kullandiğın cihaz olan navitechten 1200tl aldım ama benzer ve farklı markaları 500-700tl bulabilirsin.servis yada garanti konusunda sadece satıldığı dükkanın garanti vermesi dezavantaj

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Elektronik konusu tamamen şansa dayalı bir durum. Bir de ilginç not ister navitech ister başka bir marka yazsın hepsi neredeyse aynı yerde üretilip geliyor. İsmini reklamla ön plana çıkaranın reklam bedelleri de fiyata yansıyor.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Tecrübeli Üye 301gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    Ürün çin malı zaten sahibinden.com da var 1500 tl diyorlar, yurt dışında ise 450 $ civarında bir fiyatmış (tabi kargo hariç). Henüz yeni çıktı emsalleri zamanla çıkıcaktır acele etmemek gerek.

301 Actiwe 1.6 V T I (115 hp) ' Eskişehir '

Aktif Üye powerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Alıntı converse10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam cyclone yada navitech dışındaki cihazlarla fazla ilgilenmezdim servis yadavgarantide çok sıkıntıntı olabiliyor .Eski aracı n citroen c4 için zamaninda esse group elektronikte navigasyon almamla bozulması bir oldu ucuz mala töbe ettin şimdi ki kullandiğın cihaz olan navitechten 1200tl aldım ama benzer ve farklı markaları 500-700tl bulabilirsin.servis yada garanti konusunda sadece satıldığı dükkanın garanti vermesi dezavantaj
    Katılıyorum özellikle navitech'in garantisi iyi adamlar bir olumsuzlukta kapının önüne gelip tamir veya değişim yapıyorlar

Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Cihazlarin birbirinden yakından uzaktan ilgisi alakası yok zaten cihazları elinize aldığızda çok iyi anlaşılıyor .Sıralama olarwk derseniz cyclone yada navitech derim fiyat konusunda aracı firmaların komisyonlarında dwğisiklik gösterebiliyor.Ben cihazi aldığımda 1800tlyede vardı ben1200tl aldım ve içinden harici tv tuner geri görüş kamerası ve harici anten ve hepsibayrı ayrı navitech garantili

Yeni Üye
    Meslek
    teknisyen
    Model
    301
    Arkadaşlar merhaba ben 301 active model aracıma dauble dın görüntü sistemi taktırmak istiyorum, yalnız merak ettiğim bir konu var bu sahibi olduğumuz araçlar bildiğiniz üzere teyp üstünde digital yol bilgisayarı ekranı mevcut değil bu tür araç bilgilerini almaya uygun bir dauble dın aldığımızda araç bilgileri km saati üzerinde yer alan yol bilgisayarı bilgilerini vs. görebilir miyiz. Bir arkadaşımın fiat punto aracına dauble dın taktırmıştı sonrası km bilgileri bakım zamanları vb.bir çok bilgi ekrana geldiğini görünce şaşırmıştım.

tebukan
    Ziyaretçi
    Bu linki incelemenizi öneririm http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?t=10289

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)