Sayfa 1/4 123 ... SonSon
69 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Acemi Üye uxll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnsan kaynakları
    Model
    308

Ön park sensörü

arkadaşlar aracımda orjinal arka park sensörü var . pejo denize ön park sensörü taktırmak istediğimi söylediğimde orjinal takılamıyacağını söylediler. telefonle pejo efeyi aradığımda yapılır diyip fiyat verdiler. hangisi yanlış bunların?
    308 hdı premium otomatik

Aktif Üye e_uludag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    IE
    Model
    308
    Alıntı uxll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aracımda orjinal arka park sensörü var . pejo denize ön park sensörü taktırmak istediğimi söylediğimde orjinal takılamıyacağını söylediler. telefonle pejo efeyi aradığımda yapılır diyip fiyat verdiler. hangisi yanlış bunların?
    Ben de zamanında göral a sormuştum, benim arkada da yoktu, öne parklardan elektrik çekip switch tarzı bişey ile bağlıyorlardı, orjinal donanım gibi olmadığını görünce öne taktırmaktan vazgeçtmiştim.

Aktif Üye GOXIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Tasarım Uzmanı
    Model
    308
    Bende bu konuyu merak ediyorum. Bende orjinal olarak arkada var, ekstra olarak öne taktırmayı düşünüyorum ama olur mu olmaz mı bilemiyordum. Fiyat olarak ne soylendı ve baglandıgında bilgi ekranına entegre edılebılıyor mu?

Tecrübeli Üye Can ÖNEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    308
    Alıntı GOXIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu konuyu merak ediyorum. Bende orjinal olarak arkada var, ekstra olarak öne taktırmayı düşünüyorum ama olur mu olmaz mı bilemiyordum. Fiyat olarak ne soylendı ve baglandıgında bilgi ekranına entegre edılebılıyor mu?
    Bizim araçta stadart hem ön hem arka var. Önler active'de opsiyoneldi. Gökşin bey sizin opsiyon olan bu özelliği orjinal olarak yaptırabileceğinizi düşünüyorum.
    2012 Yeni 308 1.6 e-HDi 112HP Sportium "Ordu"

Meslek
    Tasarım Uzmanı
    Model
    308
    Alıntı Can ÖNEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim araçta stadart hem ön hem arka var. Önler active'de opsiyoneldi. Gökşin bey sizin opsiyon olan bu özelliği orjinal olarak yaptırabileceğinizi düşünüyorum.
    Can bey bende olabileceğini düşünüyorum ama standart gelmesiyle burada yapılması nasıl olur acaba? birde fiyatı nedir acaba?

Meslek
    İnsan kaynakları
    Model
    308
    300 tl dedi peugeot efe. ama deniz orjinal takılamıyacağını söyledi. hatta onlara peugeot efe takılıyo dediğini söyledim, siz takılmadığını söylüyosunuz dediğimde kesinlikle orjinal takılamıyacağını söyledi.Açıkcası bendede acaba uğraşmak mı istemiyor diye düşünce oluştu.
    Konu uxll tarafından (18-08-2013 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.
    308 hdı premium otomatik

Acemi Üye horus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    öğretmen
    Model
    308

Ön park sensörü mümkün mü?

arkadaşlar aracıma ön park sensörü taktırmak istedim. servis mümkün değil dedi. 2011 92 Hb Premium plus pakette mevcut 2011 sportiumda yok.bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum
    308 Sportium

Tecrübeli Üye orhun57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    308
    acaba nesi mümkün değil çok merak ettim bir sorar mısınız boş zamanınız olursa? Ah şu servisler ahhhh neler çekti bu marka bunlar yüzünden.

Sitem kısmını geçiyorum sadede geliyorum. Olur çok da güzel olur hemde. Onlar beceremezlerse eğer bu işleri yapan bir yere gidersiniz iki dakikada delerler beş dakikada takarlar.

Size de tavsiyem bir park sensörü için tampon değiştirmeyi düşünmeyin sizin ki biraz ara kablo yetmiyor diye evi değiştirmeye benzemiş.
    2011 Peugeot 308 Auto6R 112 hp Comfort Pack Executive Paket

2014 VW Golf Mk7 1.6 TDI Comfortline + 2014 VW Golf Mk7 1.4 TSI Highline

Meslek
    Tasarım Uzmanı
    Model
    308
    Ya aslinda bu on park sensorune benimde ihtiyacim var. Yani Allaha sukur benim yokta esim icin gerekli olacak. One taktigimiz herhangi bir sensoru orjinal bilgi ekranindaki park sensoru bolumune entegre edebiliyorlar mi? Yoksa illa serviste orjinal mi takmak lazim? Serviste montaj dahil fiyatlari nedir acaba ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tecrübeli Üye EmRaH. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Özel Sektör ( Kimya )
    Model
    106
    Sensör için tampon değişir mi yahu .
    106 Quik Quik ...
    StocKSilve®

Acemi Üye omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    207
    ahahaah sabah sabah ne komik geldi ya akıl var mantık var niye değişsin yahu o zaman arka tamponuda değiştirsin millet.. Herhangi bir oto elektrikçisinde yarım saatte halledilebilir diye düşünüyorum.
    2008 Peugeot 308 HDI 1.6 90HP Comfort pack Lacivert
    2011 Peugeot 207 HDI 1.4 68HP Trendy Siyah

Aktif Üye Gökay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    STK
    Model
    3008
    İstanbuldaysan Adem usta halleder 20dk'da
    3008 BlueHdi Sedefli Beyaz

Aktif Üye ilker22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Akademisyen
    Model
    308
    Elektromanyetik park sensörleri var internette belki bunu araştırabilirsiniz, tamponu delipte sensör çıkartma yok, tamponun iç gövdesine bu sensör şeriti yerleştiriliyor ve elektikçi bağlantıyı yapıyor.

Peugeot 308 Le Mans

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Servisin anlatmak istediği kokpitteki ekrandan görünür ve dörtlü flaşörün yanındaki düğmeden açıp kapatılır orjinal fabrikasyon sisteminin takılması için şunlar bunlar değişecek anlamındadır. Ben hem ön hemde arkaya yaklaşık 3 yıl önce taktırdım. harici bir minik LCD ekrandan sesli ve görüntülü olarak ta takip ediyorum. ayrıca ön sensörleri trafikte sürekli aktif olmasın diye minik bir düğme ile açıp kapatıyorum. Ancak sistem riskli mesafeye gelince kendi uyanıp aktif hale geliyor. hiçbir problemde yaşamadım.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Meslek
    öğretmen
    Model
    308
    servis öyle dedi bende sorayım dedim. orijinal olmasını isterim alacağım ürünlerin. beyni kabul etmez tamponu değiştirmeniz gerekli deyip gönderdiler kısaca
    308 Sportium

Meslek
    İnsan kaynakları
    Model
    308
    hocam bende aynı şeyi düşünmüştüm servisle bi işimden dolayı gittiğimde orjinal takılamaz dedi.Benimde kafama takıldı maslaktaki servisi aradım oda 300 tl ye takılır deöişti.
    308 hdı premium otomatik

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Hocam takılabilir ön tamponun değişmesine gerek yok fakat biraz tuzlu olur.Ön tampon mesnetleri 120 Tl fiyatı var sensörler 4 adet 800 TL artı begin ve kablo tesisatı derken 1500 TL civarında fiyat çıkar.

Meslek
    öğretmen
    Model
    308
    bugün mermot yine gittim, aynı cevabı aldım. dün forumu okurken kısa antenden bahsetmişlerdi, şansıma bir adet vardı aldım taktım. performansı yeterli, mersin forum kapalı oto parkta maalesef radyo sinyali kesildi. onun haricinde yeterli.
    308 Sportium

Meslek
    Tasarım Uzmanı
    Model
    308
    Arkadaşlar bende aracıma on park sensoru taktırmak için bugün Aktif iriyilla görüştüm ve Şasi numarasini vererek ürünün stok durumunu ve fiyatını sordum. Ilk önce ekranlı mi istiyorsunuz dedi bende şu anda aracımda orjinal arka sensör var. Bu nedenle ekranla entegreli çalışıyor dedim. He tamam o zmn ekransiz takacagiz dedi. Evet fiyati ne dedim listeden bakıp 77tl dedi. Iscilik ne olur dedim bilemiyorum başka bölüme sormanız lazım dedi ama telefon baglanmadi sonrada arayamadım. Fiyatı çok düşük geldi yarın tekrar arayacağım. Benim bir sıkıntım yok ama eşim kullanmaya başlayacak, yapmakta fayda var. Ürün fiyatıyla ilgili bilginiz var mıdır?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tecrübeli Üye HamzaHakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    77 lira gibi bir fiyat olacağını sanmam çünkü çin malı sensörler bile o paraya satılıyor neredeyse.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2016 Opel Astra K Dynamic 1.4T 150 HP

2008 Peugeot 407 Executive 2.0 HDI 136 Hp

1994 Peugeot 205 GTi Mi16 160 Hp

1991 Peugeot 205 1.1 XL 60 Hp

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)