Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: atom karıca

Yeni Üye

atom karıca

Herkese merhaba aracımı almadan , kullanıcı yorumlarını dh den takip ediyordum ve orada bu sitenin reklamını gördüm aracı aldıktan sonra da üye

oldum. Dh deki 308 konusu doyuma ulaşmış olmalı ki sorduğum sorulara yeterli cevaplar alamıyordum umarım burada bu sorunu kimse yaşamaz . Her

ne ise.. evleneceğim için 5 yıldır gözüm gibi baktığım severek bindiğim cooper s imi satma kararı almış, dizel ve otomatik araç arar olmuştum attan

inip eşşeğe binme korkusu vardı içimde fakat az yakan rahat ve otomatik bir araç almayı kafama sokmuştum . Performans delisi olmama rağmen bu

sevdadan da vazgeçmiştim.Fransız otolarına olan antipatim nedeni ile de ( sorunlu oldukları önyargısı) alman araçlarına yönelmiştim.fakat Tercihimi

308 den yana kullandım.Genel olarak izlenimlerim;miniden sonra o kadar büyük geldiki aracı park edemiyorum,sağına soluna hakim değilim

şuan,konfor olarak yine miniye kıyasla e200 ün içinde gibi hissediyorum kendimi.Aracın yalıtımı çok başarılı bırakın dizel olduğunu anlamayı,motor sesi

içerden ( motor sıcakken) zerre duyulmuyor.Yakıt tasarrufu yine miniye kıyasla muazzam derecede 90 km sabit hızla

düz yolda 4 lt yakıyor bakkala bile arabayla gidiyorum tabiri gerçek oldu benim için.Şuan rodajda olduğu için motoru zorlamadım fakat 1500-2200

devir arasında kickdown yapmadan yüksek viteste bayaa iyi kaçıyor az yakar iyi kaçar dedikleri bu olsa gerekyüksek tork aracın hantallaşmasını

engelliyor akıcı sürüş endişemi ortadan kaldırdı.Fren performansı hissiyat dozajlama vs. iddia ediyorum golf 6 dan daha iyi, koltuk kumaşları

döşemesi vesairesi alman araçları kalitesinde japonlardan kat katkaliteli.Plastik kaliteside gayet yeterli ön konsol plastiği güneş ışığında çatlayacak

türdendeğil. Gelelim auto6r ye dsg kadar akıllı olmasada akıllı bir şanzuman 1. vites ten 2 yegeçiş hariç diğer vites geçişleri hissedilmiyor.Sport

modunu denemedim rodajdan sonradeneyeceğim kısmetse.Pejo antipatim olmasına rağmen bana kendini sevdirdi velet"Golf" e 54000 tl vermeden

golf ayarında bir araç almak isteyenlere tavsiyemdir bu aracı düşünmeden alabilirler Sevgiler saygılar...

karıncamın resimleri

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308

Ynt: atom karıca

formumuza hoşgeldiniz. keyifli forumlar....

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

öncelikle hoşgeldiniz.aracınız hayırlı uğurlu olsun.
    sevdiklerinizle beraber kazasız belasız günler dilerim.

not.Evlenmekten bahsetmişsiniz.sizi bugün açılan "evliler kulübü" konusundaki aday listeye ekleyeceğim.

http://www.forumpeugeot.com/index.ph...cseen#msg10449
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Tecrübeli Üye
    Meslek
    yok
    Model
    yok

Güle güle kazasız belasız kullanın. Doğru seçim.

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308

pug308 aramıza hoşgeldiniz. Gerçekten aracı çok iyi anlatmışsınız. Kesinlikle pişman olmayacaksınız buna da eminim. Keyifli sürüşler ve forumlar dilerim...

Yasaklı Üye

@ pug308;

Aramıza hoşgeldin... Aracını güzel günlerde doya doya kullanman dileğiyle..." Atom Gri + Auto6R + ComfortStil Paket " araç sayımız 3'e çıktı =)

Bende Ankara'da ikamet ediyorum... Bu arada aracın fotoğrafları bana bir lojman içinde çekilmiş gibi geldi; ben Bilkent'teyim. Sende yakınsansan görüşebiliriz... Dostluklar sıkıdır forumca =)

Tekrar hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Koca bir maşallah benden...

Görüşmek Üzere...

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

aramıza hoşgeldinz.
    Miniyi sattıktan sonra attan inip eşeğe binmediniz. Zaten Mini ve 308 de kullanılan benzinli ve dizel motorlar birebir aynıdır. b segmentinin en ufak iç hacimli aracı olan miniden C sınıfının en geniş hacimli aracı olan 308 e geçtiniz. Golf 6 dediğiniz Golf 5,5 tan hem görsel hem iç hacim hemde kalite açısından ya eşit ya da üstün bir araç olan 308 e zaten Almanlarda kalite ödülü olan altın direksiyonu vermişlerdir.aracın boyutlarına alışmak vakit almakta faydası olan ön ve arka sensörleri almanızı tavsiye ederim. bu konu başlığında yeterli bilgi bulunmakta. özellikle evli olmanız ve bir süre sonra ailenize katılması olası minik bebekler için biçilmiş boyut ve bagaja sahip 308iniz ile güvenli yolculuklar dilerim.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Tecrübeli Üye Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Güç Aktarım
    Model
    yok

Peugeot ailesine hoşgeldiniz
    Remzin kartallar gibi manileri yen aş,layıktır bu vasıflar sana ey şanlı BEŞİKTAŞ

Yönetici
    Meslek
    Makine Mühendisi + İşletme
    Model
    308

Aramıza hoşgeldiniz... Tespitleriniz oldukça doğru zaten 308 kullanıcalarının genel görüşü bu şekilde... Benim aracım 96.000 km de size de böyle kmlere keyifle ulaşmanız dileğiyle...
    Euro Repar Car Service - FP Otomotiv (İstanbul - Maslak)0212 254 4 308 - 0533 591 23 15

2023 Peugeot 408 GT 1.2 Puretech 130HP EAT8 3900km

2023 Peugeot XP400 GT 2100km

2022 Peugeot Django 125cc Mavi 16500km

2020 Peugeot 308 Style 1.5 BlueHDI 130Hp EAT6 Manyetik Mavi 23000km (SATILDI)
    2018 Peugeot Speedfight RCUP 125cc 20000km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 Coupé 2.0i 138Hp BVA4 298.500km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 ST 2.0i 138Hp BVA4 334.000km(SATILDI)
    2012 Peugeot Satelis 250CC ABS Siyah 6800km (SATILDI)
    2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp Montebello Mavi 268.200 km (SATILDI)
    2002 Peugeot 206 Colorline 1.4i 75Hp BVA4 Şeytan Kırmızı (SATILDI)
    1997 Peugeot 106 XS 1.6i 90Hp BVA3 Alp Beyaz (SATILDI)

Aktif Üye Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Shaya franchise/MNG/Mapa Holding
    Model
    yok

hoşgeldiniz, keyifli forumlar

Yeni Üye

Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı
    pug308 aramıza hoşgeldiniz. Gerçekten aracı çok iyi anlatmışsınız. Kesinlikle pişman olmayacaksınız buna da eminim. Keyifli sürüşler ve forumlar dilerim...

Araçtan gayet memnunum umarım ileride de bu düşüncem değişmez.

Alıntı Berker ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı
    @ pug308;

Aramıza hoşgeldin... Aracını güzel günlerde doya doya kullanman dileğiyle..." Atom Gri + Auto6R + ComfortStil Paket " araç sayımız 3'e çıktı =)

Bende Ankara'da ikamet ediyorum... Bu arada aracın fotoğrafları bana bir lojman içinde çekilmiş gibi geldi; ben Bilkent'teyim. Sende yakınsansan görüşebiliriz... Dostluklar sıkıdır forumca =)

Tekrar hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Koca bir maşallah benden...

Görüşmek Üzere...

Fotoğrafları Bilkent Üniversitesi lojmanı içinde çekmiştim fakat keklik pınarında ikamet ediyorum. Organizasyonlara nişanlımdan zaman kalırsa katılabilirim tabii ki 

Alıntı Ömer Gedik Nickli Üyeden Alıntı
    Aramıza hoşgeldiniz... Tespitleriniz oldukça doğru zaten 308 kullanıcalarının genel görüşü bu şekilde... Benim aracım 96.000 km de size de böyle kmlere keyifle ulaşmanız dileğiyle...
    Teşekkürler

Alıntı reisG Nickli Üyeden Alıntı
    aramıza hoşgeldinz.
    Miniyi sattıktan sonra attan inip eşeğe binmediniz. Zaten Mini ve 308 de kullanılan benzinli ve dizel motorlar birebir aynıdır. b segmentinin en ufak iç hacimli aracı olan miniden C sınıfının en geniş hacimli aracı olan 308 e geçtiniz. Golf 6 dediğiniz Golf 5,5 tan hem görsel hem iç hacim hemde kalite açısından ya eşit ya da üstün bir araç olan 308 e zaten Almanlarda kalite ödülü olan altın direksiyonu vermişlerdir.aracın boyutlarına alışmak vakit almakta faydası olan ön ve arka sensörleri almanızı tavsiye ederim. bu konu başlığında yeterli bilgi bulunmakta. özellikle evli olmanız ve bir süre sonra ailenize katılması olası minik bebekler için biçilmiş boyut ve bagaja sahip 308iniz ile güvenli yolculuklar dilerim.

Golf’ten tamamen üstün diyerek golfe biraz haksızlık etmiş oluruz fakat golften üstün olduğu konular kesinlikle mevcut mesela frenaj + genişlik, kalite olarak ise uzun vadede bakmak gerek evimizde 1 adet 2010 model golf tsi dsg ve 1 adet 1999 bora mevcut.99 model bora bugüne kadar periyodik bakımı dışında bir kere olsun servise uğramamıştır. Sattıramıyorum arabayı bir türlü. İçerisinde tık yok. Çok sağlam bir araç umarım pugum da böyle çıkar.

Minideyken arka koltukları yatırırdım valiz koymak için şimdi rahatım gerçekten.

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    öncelikle hoşgeldiniz.aracınız hayırlı uğurlu olsun.
    sevdiklerinizle beraber kazasız belasız günler dilerim.

not.Evlenmekten bahsetmişsiniz.sizi bugün açılan "evliler kulübü" konusundaki aday listeye ekleyeceğim.

http://www.forumpeugeot.com/index.ph...cseen#msg10449
    Nişanlılar topiği yok mu? Psikolojimi hazırlayamadım henüz 

Alıntı Bahadir Nickli Üyeden Alıntı
    Güle güle kazasız belasız kullanın. Doğru seçim.

Teşekkürler.
    Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı
    Teşekkürler.

Alıntı Eren Nickli Üyeden Alıntı
    hoşgeldiniz, keyifli forumlar
    Teşekkürler.

Alıntı FORZA BJK Nickli Üyeden Alıntı
    Peugeot ailesine hoşgeldiniz
    hoşbulduk

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301

Aramıza Hoşgeldiniz,

Işıl ışıl yepyeni bir aslan, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah..(Güzel gün demişken düğün arabanız olur umarım )

Bu arada aracı PUGlayacakmısınız yoksa STOCKmu bineceksiniz?

Keyifli forumlar, keyifli sürüşler...

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Yasin ayartmaya başlamışsın yine birilerini

Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Teşekkürler

aramıza hoşgeldinz.

Golf’ten tamamen üstün diyerek golfe biraz haksızlık etmiş oluruz fakat golften üstün olduğu konular kesinlikle mevcut mesela frenaj + genişlik, kalite olarak ise uzun vadede bakmak gerek evimizde 1 adet 2010 model golf tsi dsg ve 1 adet 1999 bora mevcut.99 model bora bugüne kadar periyodik bakımı dışında bir kere olsun servise uğramamıştır. Sattıramıyorum arabayı bir türlü. İçerisinde tık yok. Çok sağlam bir araç umarım pugum da böyle çıkar.

Minideyken arka koltukları yatırırdım valiz koymak için şimdi rahatım gerçekten.

[[/quote]
    Benim ve forumdaki hemen herkesin VW ile derdi şu :diğer markalara göre 7-8.000 TLlik ne aks. ne de kalite farkı varken bu kadar fazla para istemeleri...308 ile kalitede Peugeot VW yi yakalamıştır. Estetik konusunda ise zaten VW de bu kelimeyi kullanmak çok abestir. resmen kütük gibi arabalar yapıyorlar. eşimle geçenlerde bir arkadaşın 2009 model Jettasına bindik. eşimin sözü şu oldu -eski doğanlar gibi bir kokpiti var one ya öyle.... 308 e bindiğinde ise işte modern bir araç budur dedi.

Uzman Üye γuяdaeя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    -
    Model
    yok

Aramıza hoşgeldiniz... Güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle
    Fiorino 1.3 Emotion

Yeni Üye

Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı
    Aramıza Hoşgeldiniz,

Işıl ışıl yepyeni bir aslan, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah..(Güzel gün demişken düğün arabanız olur umarım )

Bu arada aracı PUGlayacakmısınız yoksa STOCKmu bineceksiniz?

Keyifli forumlar, keyifli sürüşler...
    Öncelikle teşekkürler .Aracınızı incelemiştim gerçekten zevkle modifiye edilmiş bir araç bilmiyorum motorda yazılım var mı fakat düşünebileceğim bir tek yazılım var o da ilerleyen zamanlarda belki çünkü aracı alış amacım ekonomi yapmak

Benim ve forumdaki hemen herkesin VW ile derdi şu :diğer markalara göre 7-8.000 TLlik ne aks. ne de kalite farkı varken bu kadar fazla para istemeleri...308 ile kalitede Peugeot VW yi yakalamıştır. Estetik konusunda ise zaten VW de bu kelimeyi kullanmak çok abestir. resmen kütük gibi arabalar yapıyorlar. eşimle geçenlerde bir arkadaşın 2009 model Jettasına bindik. eşimin sözü şu oldu -eski doğanlar gibi bir kokpiti var one ya öyle.... 308 e bindiğinde ise işte modern bir araç budur dedi.
    Haklısınız fiyat politikası tamamen doğuş otonun insiyatifinde o sebeple bende vw nin TR deki fiyat politikasına tamamen karşıyım kaldı ki avrupadaki bazı ülkelerde Peugeot muadil araçlara göre pahalı olabiliyor.Estetik konusunda da haklısınız bence 308 ile bir atılım yapıldı yoksa 307 nin tasarımı beni cezbetmiyor. Fiyat /donanım olarak Peugeot un üstüne yok 50000 liraya jant kapaklı golf comfort aldık mesela tercih etmemizin tek sebebi tsi +dsg olmasıydı donanımı 99 model boradan bile zayıf kırptıkça kırpmışlar.

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301

Yasin ayartmaya başlamışsın yine birilerini
    ;D

Alıntı pug308 Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle teşekkürler .Aracınızı incelemiştim gerçekten zevkle modifiye edilmiş bir araç bilmiyorum motorda yazılım var mı fakat düşünebileceğim bir tek yazılım var o da ilerleyen zamanlarda belki çünkü aracı alış amacım ekonomi yapmak
    Bende teşekkür ederim beğeniniz için. Yazılım mevcut aracımda, sizede öneririm, zaten torku kuvvetli bir turbo dizel olan aracımız daha atak hale geliyor. Ekonomikliği çok etkileyeceğini sanmıyorum, daha öncede söylemiştim sanırım forumun en çok yakıt tüketen 308HDI si benimkidir (Yazılım, katalatik iptali, komple egsoz, 225/40/18 lastik)
    Ben 206GTI dan inip bu araca bindim, dağlar kadar fark var, sizde MINI S'den indiyseniz ne yaparsanız yapın ekonomik olacaktır

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Aktif Üye SAMET010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    308

hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız ... aracınızda extra olarak tampon boyama falan var güzel olmus baska alırken ne gibi ekstralarınız var bayi hediyesimi yoksa kaca yaptırdınız teşekkürler

Yasaklı Üye

Alıntı samet_t Nickli Üyeden Alıntı
    hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız ... aracınızda extra olarak tampon boyama falan var güzel olmus baska alırken ne gibi ekstralarınız var bayi hediyesimi yoksa kaca yaptırdınız teşekkürler
    Bence bayi hediyesi. Çünkü ABC bir ara alınan stil paketli araçlara fiks ; park sensörü - metal karter koruma - çıta boyama hediyesi veriyordu...

Aktif Üye okann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Foruma hoşgeldiniz.

Ekonomi amaçlı demişsiniz ama beni hiç bir güç Cooper S'den indirip 308'e bindiremezdi
    2007 Honda CBR 600 F - 115 HP

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)