Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: atom karıca

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308

Ynt: atom karıca

Alıntı okann Nickli Üyeden Alıntı
    Foruma hoşgeldiniz.

Ekonomi amaçlı demişsiniz ama beni hiç bir güç Cooper S'den indirip 308'e bindiremezdi
    valla Okan eğer benzin canım ülkemizde 4.00TL ye dayanmışsa ve çok gezen biriysen öyle bir indirir ki ;D

Aktif Üye okann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı
    Foruma hoşgeldiniz.

Ekonomi amaçlı demişsiniz ama beni hiç bir güç Cooper S'den indirip 308'e bindiremezdi
    valla Okan eğer benzin canım ülkemizde 4.00TL ye dayanmışsa ve çok gezen biriysen öyle bir indirir ki ;D
    Benim araçta benzinli :-\
    2007 Honda CBR 600 F - 115 HP

Yeni Üye

hayırlı olsun

Aktif Üye SAMET010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    308

Foruma hoşgeldiniz.

+ samet ... civic elegance otomatik aracım sehir içi 13 lt yakıyordu ve 15 ayda 52000km yapınca sattım kurtuldum

Alıntı samet_t Nickli Üyeden Alıntı
    Foruma hoşgeldiniz.

+ samet ... civic elegance otomatik aracım sehir içi 13 lt yakıyordu ve 15 ayda 52000km yapınca sattım kurtuldum
    Yani Samet kardeş İyi etmişin 13 LT çok. Benim benzinli 308 8.2 LT yakıyor şehiriçi ben çok diyordum

Meslek
    Mühendis
    Model
    308

sorma kardeşim tonla araba kullandım civic otomatik kadar yakan görmedim
    mesala 207 gt var yakın arkadaşımda onla basa basa 9 lt yakıyoruz benimkine binince sanki jeepe falan biniyor gibi geliyordu
    senin 8.2 iyiymiş bide 18 jant var galiba üstünde ...son kasa civiclerde herseyi cok güzel yapmıslar yakıt tüketimi haric onun için alıncaksa o araç düz alınır otomatik vitesi sarsıntısız seri vs ama çok müsrif

sorma kardeşim tonla araba kullandım civic otomatik kadar yakan görmedim
    mesala 207 gt var yakın arkadaşımda onla basa basa 9 lt yakıyoruz benimkine binince sanki jeepe falan biniyor gibi geliyordu
    senin 8.2 iyiymiş bide 18 jant var galiba üstünde ...son kasa civiclerde herseyi cok güzel yapmıslar yakıt tüketimi haric onun için alıncaksa o araç düz alınır otomatik vitesi sarsıntısız seri vs ama çok müsrif

Dediğin gibi Samet kardeş. Altındaki çok forslu bir araba olsa yaksın yav canımamı deycek dersin. Ama Civic için çokmuş. ( Yanlış anlama aracı kötülemek istemedim)

Bana gelince evet 18' jantla 8,2 LT. Yalnız basmıyorum malum şehiriçi.

Meslek
    Mühendis
    Model
    308

yok kardeşim dogru sölüyorsun bastımda giden arabalarımız oldu yakmıyodu bu 1.6 sonucta 2.0 sınıftan fazla yakıp gitmemesi saçma bişidi yol verdim 110luk 308 aldım manuel araba balıkesire gitti ama ben daha görmedim

yok kardeşim dogru sölüyorsun bastımda giden arabalarımız oldu yakmıyodu bu 1.6 sonucta 2.0 sınıftan fazla yakıp gitmemesi saçma bişidi yol verdim 110luk 308 aldım manuel araba balıkesire gitti ama ben daha görmedim
    Bide mod'la sen 308'i tam kıyak olur

Yeni Üye

hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız ... aracınızda extra olarak tampon boyama falan var güzel olmus baska alırken ne gibi ekstralarınız var bayi hediyesimi yoksa kaca yaptırdınız teşekkürler
    Park sensoru+ cıta boyama +karter koruma bayi hediyesi. Birde ziebart tan koltuk döşeme

koruması verdiler fakat yaptırmayı düşünmüyorum.

Foruma hoşgeldiniz.

2005 yılında 0 km almıştım aracımı 5 yıl doya doya bindim fakat mini kullanıcılarının dışında

mini sadece güzel bir araç olarak algılanır. Fakat birde kullanıcılarına sormak lazım nasıl bir

araç diye. Benim aracımda spor süspansiyon paketi vardı. Yolda çakıl taşının üzerinden

geçseniz omuriliğinizde hissederdiniz emin olun. Okuyorum da bazı 308 kullanıcıları motor

Kulakçığından gelen lökürtü gibi bir sese takmış durumdalar. İddia ediyorum araç içindeki

sese takan kişiler mini kullanamazlar çünkü tavandan, göğüsten, camdan, yoldan gelen tüm

sesleri içeri maksimum seviyede yansıtan konforsuz bir araçtır Cooper s.Cam tavan vardı

aracımda yazın içerisi 45 derece olurdu klima soğutamazdı içeriyi. 24 yaşındayken pek

rahatsız olmuyodum bu durumlardan fakat büyüklerim derdi bana ileride daha rahat

geniş araç isteyeceksin diye ben iddialaşırdım sürekli ben tek kapı arabadan inmem diye

sonunda rahat bir arac aldım. Mini Türkiye yollarında kullanılacak bir araç değildir

Kesinlikle. Sorunsuz sürüş için kaymak asfalt olması gerekir geçtiğiniz tüm güzergahların.

Benzin tüketimine gelirsek çok yakmazdı şehir içi 10 lt falan ama benzine gelen sinsi zamlar

enayi yerine konduğum düşüncesi yarattı bende. Bu sebeple değiştirdim aracımı.

Meslek
    Mühendis
    Model
    308

Alıntı pug308 Nickli Üyeden Alıntı
    hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız ... aracınızda extra olarak tampon boyama falan var güzel olmus baska alırken ne gibi ekstralarınız var bayi hediyesimi yoksa kaca yaptırdınız teşekkürler
    Park sensoru+ cıta boyama +karter koruma bayi hediyesi. Birde ziebart tan koltuk döşeme

koruması verdiler fakat yaptırmayı düşünmüyorum.

Foruma hoşgeldiniz.

2005 yılında 0 km almıştım aracımı 5 yıl doya doya bindim fakat mini kullanıcılarının dışında

mini sadece güzel bir araç olarak algılanır. Fakat birde kullanıcılarına sormak lazım nasıl bir

araç diye. Benim aracımda spor süspansiyon paketi vardı. Yolda çakıl taşının üzerinden

geçseniz omuriliğinizde hissederdiniz emin olun. Okuyorum da bazı 308 kullanıcıları motor

Kulakçığından gelen lökürtü gibi bir sese takmış durumdalar. İddia ediyorum araç içindeki

sese takan kişiler mini kullanamazlar çünkü tavandan, göğüsten, camdan, yoldan gelen tüm

sesleri içeri maksimum seviyede yansıtan konforsuz bir araçtır Cooper s.Cam tavan vardı

aracımda yazın içerisi 45 derece olurdu klima soğutamazdı içeriyi. 24 yaşındayken pek

rahatsız olmuyodum bu durumlardan fakat büyüklerim derdi bana ileride daha rahat

geniş araç isteyeceksin diye ben iddialaşırdım sürekli ben tek kapı arabadan inmem diye

sonunda rahat bir arac aldım. Mini Türkiye yollarında kullanılacak bir araç değildir

Kesinlikle. Sorunsuz sürüş için kaymak asfalt olması gerekir geçtiğiniz tüm güzergahların.

Benzin tüketimine gelirsek çok yakmazdı şehir içi 10 lt falan ama benzine gelen sinsi zamlar

enayi yerine konduğum düşüncesi yarattı bende. Bu sebeple değiştirdim aracımı.
    tekrar hayırlı olsun umarım 308 beklentilerinizi karşılar

birde sakıncası yoksa araç kaça mal oldu acaba ?

Yeni Üye

özelden söylim mi?

Meslek
    Mühendis
    Model
    308

Alıntı pug308 Nickli Üyeden Alıntı
    özelden söylim mi?
    thx...

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308

pug308 koltuk döşeme korumasını yaptırmayı düşünmüyorum demişsin bunun sebebi nedir acaba? Sence bir sakıncası mı var? Çünkü bana da verdiler yaptırdım. Yaptıkları eğer döşemeye birşey dökülürse ıslak bir bez ile sildiğinizde lekenin çıkmasını sağlayan bir spreyi döşemeye sıkıyorlar.

Yeni Üye

pug308 koltuk döşeme korumasını yaptırmayı düşünmüyorum demişsin bunun sebebi nedir acaba? Sence bir sakıncası mı var? Çünkü bana da verdiler yaptırdım. Yaptıkları eğer döşemeye birşey dökülürse ıslak bir bez ile sildiğinizde lekenin çıkmasını sağlayan bir spreyi döşemeye sıkıyorlar.
    kullandığım araçların içine hiç bir zaman kimyasal içerikli bir uygulama yaptırmadım ve yaptırmayı

düşünmedim torpido göğüse parlatıcı vb. ürün kullanınca uzun vadede çatlama solma yapıyor. Şuan

koltuklarımın üzerinde oturduğum minderi ve sırt kısımını kapatan ortopedik bir kılıf mevcut .Bunun haricinde

araçta yemek içecek tüketimi kesinlikle yasaktır.o sebeple koltuklara birşey dökülmesi durumu söz konusu

olurda dökülürse sabunlu bez her derde deva.

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

bende aracın içinde tüm plastik ve kumaş bölümlerde sadece arap sabunu kullanıyorum. hem ilk günkü mat halini koruyor hemde çatlama patlama yapmıyor.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301

Alıntı reisG Nickli Üyeden Alıntı
    bende aracın içinde tüm plastik ve kumaş bölümlerde sadece arap sabunu kullanıyorum. hem ilk günkü mat halini koruyor hemde çatlama patlama yapmıyor.
    Kumaş kısmı tamam da plastik kısma arap sabunu hiç denememiştim Aklımda olsun

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

yumuşak ve ıslak bir beze bir miktar arabsabunu sürüp tüm plastik kesimleri iyice ovaladığınızda önce köpürür gibi oluyor sonra dalgasız ve tozdan arınmış orjinal mat yüzey kalıyor. tabii temzlik kokusu da ayrı bir şey. ben yıllardır. iç temizliği böyle yapıyorum.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Aktif Üye Enes Gedik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İhracat
    Model
    406

forumumuza hoşgeldiniz kazasız sürüşler dilerim
    2000 Peugeot 406 Coupé 2.0 138HP

1998 Peugeot 106 XR 1.4i 75 Hp Klimalı Wermeer Sarısı (SATILDI)

Yeni Üye

Alıntı Enes Gedik Nickli Üyeden Alıntı
    forumumuza hoşgeldiniz kazasız sürüşler dilerim
    teşekkürler.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)