Merhaba Arkadaşlar.
Bu başlık altında araçlarımızı kullanırken, araçlarımızın sahip olduğu güzel özellikleri paylaşa biliriz.
Ben bir kaç tane yazarak başlıyorum.

Comfort araçlar için;
* Follow me home yok densede aracın kontağını kapattıktan sonra far kolunu bir kez sellektör yapar gibi kendinize çekerseniz devreye girer. Belli bir süre sonra far kendisini kapatıyor.
* aracın kontağını kapattıktan sonra 30 sn yada 1 dk içerisinde tüm cam otomatik düğmeleri çalışır durumda oluyor.
* aracın kontağını kapattıktan sonra 30 sn yada 1 dk içerisinde araçtan indiniz baktınız ki camlar açık, araç anahtarınız üzerinde bulunan kumandadan kapama tuşuna basılı tutarsanız tüm camları kapatır, kapıları kitler.
* aracın kontağını kapattıktan sonra 30 sn yada 1 dk içerisinde silecek düğmesini bir kademe açarsanız silecekler camın ortasında kalır kışın çok işe yarıyor.
* araç hareket halindeyken silecek suyu atmak istiyorsanız bir defa silecek butonunu kendinize çekmeniz yeterli, suyu belli bir süre kendisi atıyor. Devamlı kolu kendinize çekmenize gerek yok.
* araçlarımızın klima sistemi klor içermediği için ozon tabakasına zararlı değildir. Gerçekten çok çevreci bir araç.
* Benim gibi Otomatik dizel 308 kullanan arkadaşlar, aracınız tam otomatik moddayken araç sollarken yada fren yaparken direksiyonun arakasında bulunan vites değiştirme kulakçıkları ile vites büyültüp küçülte bilirsiniz. Aracı manuel moda almanıza gerek yok.harika bir özellik.
* yol bilgisayarınızdan gündüz farı özelliğini hep açık tutabilirsiniz. güzel bir özellik farımda açık yolumda.

benden şimdilik bu kadar.
benim bilmediklerimize sizden bekliyorum.
enis.