Sonuçlar: Sizce Nasıl ?

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim

33 86.84%
  • Beğenmedim

5 13.16%
Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
238 sonuçtan 21 ile 40 arası
    Acemi Üye
    Alıntı Ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cemoandcemo . elm327 aklıma geldi aslında fakat gerek duymadım. Hatta videosu var intertette 407 ye yapmışlar. Bikaç program var car kit diye yukledim deniyorum en kullanıslı olanına karar verdiğimde yazıcam buraya.
    Ahmet abi car home ultra diye program var htcdeki programin aynisi guzel program tavsiye ederim
    Konu cemoandcemo tarafından (03-01-2014 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Uzman Üye
    Meslek
    Akademisyen
    Model
    yok
    Çok başarılı bir çalışma olmuş. En güzeli kendi el emeği ile yapılan iş bence. Ben de geçen sene çok ama çok amatörce aux girişi için bir aparat yapmıştım. Büyük bir keyif bence. Yeni özellikler ekledikçe çok daha dikkat çekici olacaktır.
    2015 Peugeot 508 1.6 Blue HDI Allure
    2011 Citroën C5 1.6 HDI SX
    (Satıldı)
    2011 Citroën C5 1.6 HDI SX (Satıldı)
    2012 Peugeot 308 1.6 HDI Access / Suskun (Satıldı).
    2011 Ford Mondeo 1,6 TDCI Trend (Satıldı).
    2011 Peugeot 308 1.6 HDI Envy (Pert oldu)
    2009 Peugeot 308 1.6 HDI Comfort Pack (Satıldı)
    1996 Opel Vectra GLS (Satıldı).

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Uygulama çok güzel ve kaliteli görünüyor fakat uzun vadede kullandığınız tablet ceşitli sorunlar çıkarabilir.Kontak açık olduğu sürece şarjda olması risk teşkil edeceğini düşünüyor.Sakın yanlış anlaşılmasın uygulama çok güzel ama işin içine çin malı girince acaba diyiyorum.

Aktif Üye dirtyharry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    kişisel görüşümdür yanlış anlaşılmasın bende bu sistemlerle uğraştığım için benim tercihim orjinalden yanadır.
    308 lere takılan double din teypler gibi orjinalmiş gibi tabiri caizse cuk oturan modeller malesef ki 407 için yok.Olmadığı için 407 için yapılacak orjinal olmayan double din çalışması herhangi bir uygulama sonucunda ya ekran bölümü en üste veya en altta alınıyor orjinal olmadığı için bu ekran yeni yerinde eğreti duruyor.
    ya da farklı bir uygulamada teyp torpidoya atılıyor (koltugun altına koyanlarda var ben gözlerimle gördüm )
    Tablet olayı fiyatına göre güzel bir uygulama ama bana tuhaf gelen ha konsolun oraya monte etmişşin ha eline alıp oynamışsın tamamıyla araçtan bağımsız bir ekran ne kadar kullanışlı olur uzun vade de bunu düşünmek gerek. Ek bir aparatla aracın bilgileri ekrana verilemez 407 deki can bus sisteminde herşey tek kablo üzerinden çalışıyor ve ayrıştıramazsın.
    RT ile tablette yaptığınız uygulamarın hepsini yapabilirsiniz (internet olayını ayrı tutuyorum bana göre tek artısı budur)
    emeğinize sağlık
    407 executive premium 2.0 hdi bva ov

Aktif Üye caglar06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    hakikaten çok güzel olmuş, ellerinize sağlık güle güle kullanın ...vaktim olsa hiç düşünmem ben de girişirim bu işe ve iyi kötü yaparım ama işte vakitsizlik ... tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın ...

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı dirtyharry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kişisel görüşümdür yanlış anlaşılmasın bende bu sistemlerle uğraştığım için benim tercihim orjinalden yanadır.
    308 lere takılan double din teypler gibi orjinalmiş gibi tabiri caizse cuk oturan modeller malesef ki 407 için yok.Olmadığı için 407 için yapılacak orjinal olmayan double din çalışması herhangi bir uygulama sonucunda ya ekran bölümü en üste veya en altta alınıyor orjinal olmadığı için bu ekran yeni yerinde eğreti duruyor.
    ya da farklı bir uygulamada teyp torpidoya atılıyor (koltugun altına koyanlarda var ben gözlerimle gördüm )
    Tablet olayı fiyatına göre güzel bir uygulama ama bana tuhaf gelen ha konsolun oraya monte etmişşin ha eline alıp oynamışsın tamamıyla araçtan bağımsız bir ekran ne kadar kullanışlı olur uzun vade de bunu düşünmek gerek. Ek bir aparatla aracın bilgileri ekrana verilemez 407 deki can bus sisteminde herşey tek kablo üzerinden çalışıyor ve ayrıştıramazsın.
    RT ile tablette yaptığınız uygulamarın hepsini yapabilirsiniz (internet olayını ayrı tutuyorum bana göre tek artısı budur)
    emeğinize sağlık

Kardeş Haklısın eğreti gibi duruyor. Fakat araçtan bağımsız olmayan ve orjinal parçalarla yapılan yeni bi çalışmam var bitmek üzere. Bittiğinde burada paylaşacağım tekrar.. Görüşmek üzere

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    ben katılmıyorum gayet güzel yol bilgisayarı için başka bir çalışma yapılırsa sorunsuz olur.

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    çok güzel olmuş. Anket eklemişsin fakat iki seçeneğide aynı yapmışsın ben düzelttim.

Aktif Üye ilker22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Akademisyen
    Model
    308
    Mükemmel bir uygulama olmuş çok başarılı, güle güle kullanın.
    Digital Car adlı bir uygulama var, bu uygulama ile telefon ya da tablet double din ekranına dönüşüyor.
    Google Play'de bulamazsanız https://plus.google.com/communities/...15357992266353
    Topluluğa katılıp test edici olarak yüklüyorsunuz. Mutlaka öneririm bir deneyin.
    Peugeot logosu da mevcut programda.

Peugeot 308 Le Mans

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Teşekkür ederim

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Arkadaşlar aşagıdaki resimde turuncu dijital ekran için orjinal parça mevcut eğreti gibi durmuyor. tabiri caizse cuk oturuyor. Yapmak isteyen arkadaşlara yardımı olur diyerekten paylaşıyorum...

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Anlamadım ben. 407 içinmi bu parça ?

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Evetttt 407 için ben 115 tl ye aldım 24 gunde geliyo.. Sagdan direksiyonlularda var..

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Servistenmi aldın Ahmet yoksa yurtdışındanmı getirttin

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407

Mesaj Flood Yapmak Yasaktır!!!

servis aracılıgıyla yurtdısından aldım. Bu ara vakit bulamadım takınca yine burda paylaşıcam.. beğenirseniz ona göre nasıl alacagınızıda paylaşırım

Alıntı ilker22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir uygulama olmuş çok başarılı, güle güle kullanın.
    Digital Car adlı bir uygulama var, bu uygulama ile telefon ya da tablet double din ekranına dönüşüyor.
    Google Play'de bulamazsanız https://plus.google.com/communities/...15357992266353
    Topluluğa katılıp test edici olarak yüklüyorsunuz. Mutlaka öneririm bir deneyin.
    Peugeot logosu da mevcut programda.
    Kardeş program gerçekten iyi denedim şık duruyor. kullanımıda hızlı ve kolay. Tavsiye ediyorum bende..

Alıntı converse10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygulama çok güzel ve kaliteli görünüyor fakat uzun vadede kullandığınız tablet ceşitli sorunlar çıkarabilir.Kontak açık olduğu sürece şarjda olması risk teşkil edeceğini düşünüyor.Sakın yanlış anlaşılmasın uygulama çok güzel ama işin içine çin malı girince acaba diyiyorum.
    kardeş haklısın çin malında olabilirde kontak açıkken zaten 5 dk da enerji tasarruf moduna geçiyo. Navitech in bi tableti var android hem gerçek uydu navigasyon. 3000mAh şarj aleti normalde ben 2500mAh lik şar aleti taktım. Hiçbirzaman tam şarj olamadıgı için sorun yok

Alıntı efekaancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet kardeşim ben biraz acele ettim.Biraz araştırsam olurdu geçti artık.Tablette bulunan navigasyonu da günceleyemedim wifi bağlı olduğu halde hata veriyor. Anlayacağınız o kadarlık tablet miş.
    evet kaloriferle arada hafif bi ara kalıyo yukarıda.. Oradan belli oluyo beyaz tablet az da olsa. ama olmaz diye bişi yok siyah folyo yada birazcık plastidip sıkarsın o kısma belli bile olmaz ..

Alıntı efekaancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet kardeşim ben biraz acele ettim.Biraz araştırsam olurdu geçti artık.Tablette bulunan navigasyonu da günceleyemedim wifi bağlı olduğu halde hata veriyor. Anlayacağınız o kadarlık tablet miş.Ben montaj yapmadım fakat tabletin ön kısmı siyah benim ki
    Navitech in nav 75 diye bi android tableti vardı geçen hafta aldım geldi ne ekranı canlı ne gps sinyali güçlü nede 1gb ram olmasına ragmen hızlı.. hemen geri yolladım . bende bakınıyorum cok özellikli bi tablet bulursam yurtdısından değiştireceğim bendeki cihazı.
    Konu Abdullah tarafından (29-10-2014 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesaj Flood Yapmak Yasaktır!!!

Aktif Üye caglar06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    abicim ben tam olarak değil, hiç bi şe anlamadım vallahi ...
    turuncu ekranın kendisi mi 115tl, turuncu ekranın çerçevesi mi 115 tl, yoksa navigasyon için çerçeve mi bu dediğin ne acaba ?
    2006 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDI Montecristo 245.000 km

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı caglar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim ben tam olarak değil, hiç bi şe anlamadım vallahi ...
    turuncu ekranın kendisi mi 115tl, turuncu ekranın çerçevesi mi 115 tl, yoksa navigasyon için çerçeve mi bu dediğin ne acaba ?
    kardeş resimde görülen turuncu ekranı yukarıya aldıgımızda kullanacagımız 12 numaralı parça... Yani turuncu ekran yukarıda onun içine takılıyo... ok

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Ahmet sen senin arabana uygulama yaparken 307 nin ekran kutusunu kullanmıştın diye hatırlıyorum doğrumu?

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    evet doğru onu kullandım ben gayette güzel oldu. Fakat araba cok guneşte kalınca macun çekilip boyanan yerler çatladı o yüzden bende orjinal parçayı buldum..Daha güzel olacak inşallah..

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Resmini çekip yayınlarmısın parçanın eğer eline ulaştıysa

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler