Sonuçlar: Sizce Nasıl ?

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim

33 86.84%
  • Beğenmedim

5 13.16%
Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
238 sonuçtan 41 ile 60 arası
    Aktif Üye caglar06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    ben de çok merak ettim şimdi parçayı ve takıldığında nasıl duracağını ...
    2006 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDI Montecristo 245.000 km

Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    sonuç yok hala sanırım ?

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı caglar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonuç yok hala sanırım ?

Sonuç var kardeşim .... bi kaç gün daha sabır.. çok güzel olacak..

Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    Hadi hayırlısı bakalım... merakla beklemekteyiz, biz de uygulamaya başlamak için ... (:

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Dediğim gibi bi kaç gün daha müsaade ... Bitince kim hangi konuda ne sormak isterse elimden geldiği kadar yardımcı olurum ...

Yeni Üye dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam ahmet bey.. Bu peugeot 407 için soldan direksiyonlar orjinal ekran kutusunu nerden ala bilirim?

Peugeot 3008 ler için yan sanayii
    Konu Abdullah tarafından (16-10-2014 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesaj flood yapmak yasaktır.

Acemi Üye efekaancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    J.Astsb
    Model
    407
    Dün Afyon peugeot yetkili servisten bu uygulama için yedek parça siparişi verdim,sadece stoklarında ekran çerçevesinin olmadığını beyan ettiler fransaya mail attılar 2 hafta içerisinde elimde olacak,307 yol bilgisayarı çerçevesinin kaplamasını http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...736d6f5e2d.jpg liktekine benzer yaptırım,işin ehli tanıdığım arkadaşlarım var zorluk çıkacağının sanmıyorum,sonuçları sizle paylaşırım,7 nch tablet pc aldım navigosyon uygulaması zaten yüklü geldi.Toplamda 500 tl gibi bir maliyeti olacak,aralık ayında izne ayrıldığımda yaptırıp fotolarını yüklerim,407 ler icin ses sistemi için aux çıkışı falan elimde mevcuttu,tabletle birlikte arac şarj cihazı gelmişti,onuda çakmaklığa bağlatıcam,umarım şık bir uygulama olur
    Köpeklerin kardeşliği,aralarına kemik atana kadardır (Mevlana)

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Dervis bey herhangi bir servise benim burada paylaştığım resimle giderseniz yardımcı olurlar.

Ahmet bey hangi resim? Birdaha yayınlayabilirsiniz .

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Alıntı Ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aşagıdaki resimde turuncu dijital ekran için orjinal parça mevcut eğreti gibi durmuyor. tabiri caizse cuk oturuyor. Yapmak isteyen arkadaşlara yardımı olur diyerekten paylaşıyorum...

Bu resim service box tan kodu girip sipariş verirler

Sipariş kodu varmı?

Ekranlar için kapatma tuşu mevcut google play da indirebilirsiniz

Aracınızı çalıştırıca zaten otomatik olarak tablette şarj oluyor yani otomatik açılıyor. Delik demeye gerek yok tuş için Google play dan tuş butonu indiriniz ..zaten aracınızı park edinceye kadar ekran açık olacak ve park halinde sadece ekrana dokunun
    Konu Abdullah tarafından (16-10-2014 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesaj flood yapmak yasaktır.

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    tabletin ön Kamerasını söküp devir saatinin oraya bi yere koymaya çalışıyorum seyir halinde görüntülü konuşma yapabilmek için...

Alıntı dervis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızı çalıştırıca zaten otomatik olarak tablette şarj oluyor yani otomatik açılıyor. Delik demeye gerek yok tuş için Google play dan tuş butonu indiriniz ..zaten aracınızı park edinceye kadar ekran açık olacak ve park halinde sadece ekrana dokunun
    Olaki tableti resetlemen gerekti..Yada kastı kilitlendi yada vs... Tuş şart..Yoksa çerçeveyi söküp tuşla açman gerekiyo...Zaten tablet acıkken gece ışıgı rahatsız ederse kapamak istersende tuşa tek basınca ekran kararıyo tuş kilidine geçiyo yani..
    Konu Abdullah tarafından (16-10-2014 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesaj flood yapmak yasaktır.

Acemi Üye efekaancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    J.Astsb
    Model
    407
    Tabletin tuş takımı yanda,( power düğmesi) nasıl bir sistem geliştirebiliriz ki, çerçeveyi delsek yine ben o düğmeye ulaşamam.Harici bir kablo çekip gözle görünmeyen bir yere montajını yapsak olur mu acaba,sipariş verdim parçalar gelmedi daha.Yapan arkadaşlar varsa bu sorunu gideren fotoğrafla paylaşırsa faydalı olur,Birde usb aux ses çeviriciye nasıl bağlıycaz, forumda okudum anlamadım,Montajda sıkıntı yok bi şekilde tamirci arkadışım yapar da,yanımda bilgisayar tamircisi getiricem montaj aşamasında kaçış yok.
    Konu efekaancan tarafından (16-10-2014 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.
    Köpeklerin kardeşliği,aralarına kemik atana kadardır (Mevlana)

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Valla ben bekliyorum hala derviş misali ya muradımıza erecez yada eremeden .....

Ahmet bey bende sipariş verdim☺ yanlız anlamadım montaj edeceğimiz grili nasıl keseceyis , kesmek lazimmi anlamadım .

Tablet ler için wifi lı araç kamerası var yani kablosuz ve peugeot kablo ları mevcut ve cok ucuz TR ALİEXPRESS
    Konu Abdullah tarafından (16-10-2014 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesaj flood yapmak yasaktır.

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    Dervis bey merhaba aynı zaman dilimi içerisinde mesaj gönderirken peş peşe (mesaj flood) yazmak yerine bir önceki mesajınızı düzenle diyip yazmanızı rica ederiz.

Mobil

Alıntı efekaancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabletin tuş takımı yanda,( power düğmesi) nasıl bir sistem geliştirebiliriz ki, çerçeveyi delsek yine ben o düğmeye ulaşamam.Harici bir kablo çekip gözle görünmeyen bir yere montajını yapsak olur mu acaba,sipariş verdim parçalar gelmedi daha.Yapan arkadaşlar varsa bu sorunu gideren fotoğrafla paylaşırsa faydalı olur,Birde usb aux ses çeviriciye nasıl bağlıycaz, forumda okudum anlamadım,Montajda sıkıntı yok bi şekilde tamirci arkadışım yapar da,yanımda bilgisayar tamircisi getiricem montaj aşamasında kaçış yok.
    Aliexpress den tedarik edebilirsin bu kabloyu

Ben şöyle bir alet kullanmayı düşünüyorum. Zaten bende var. Belki, tablet için elektriği burdan temin edebilirim usb ve aux girişi var
    Konu dervis tarafından (16-10-2014 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    konuya bayağı hareket gelmiş maaşallah... anlaşılan multi mediasız 407 kalmayacak... hadi hayırlısı bakalım, ben de bekleyenlerdenim ...

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    İlk paylaşılan kablo yeterli bence ikincisi aynı zamanda USB ve sd card da kullanılabilmesi için ama zaten tablette sd giriş mevcut dolayısıyla ikinci paylaşımdaki alet bende gereksiz olur gibi

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı efekaancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ilk sayfada yayınladıgım 4. resimde tuş gözüküyor bak dikkatli bi incele çerçevenin alt ortasında düğme.. Tabletin içini açıyosun. sonra acıp kapama düğmesinin lehimlerine kablo ekleyip bu yeni düğmeye bağlıyosun. Benim orada kullandığım buton normal devrelerde sıksık kullanılan piyasada heryerde bulabileceğin bi buton.Herhangi bi elektronikçiden temin edebilirsin..
    Buda resmi

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler