Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
671 sonuçtan 41 ile 60 arası
    Tecrübeli Üye ssgti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Direksiyon olarak 301 allure komple taktırabilirsin. Başka modellerin takılıp takılamayacağı hakkında bilgi sahibi değilim. Servise sorarak bilgi alabilrsin... Vites topuzu olarak allure modeli yerine aksesuarlarda bulunan alüminyum vites topuzunu tercih edebilirsin. İstersen bir kataloğu incele başka güzel aksesuarlarda var.
    http://www.peugeot.com.tr/media/deli...404-c334a9.pdf
    2008 classic edition

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Alıntı ayzinim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aracımda da bu topuz takılı. İnanın sanki farklı bir araç kullanıyorsunuz hissi veriyor. Geçen hafta forumdan Cem abinin Allure model aracını kullanmıştım. Taktırmak istediğiniz topuz bana kesinlikle aynı hissi vermedi. Linkten görsellere bakabilirsiniz.
    http://www.forumpeugeot.com/showthre...ancabur/page14
    Evet harika bir vites topuzu bu. Benim de aksesuar kataloğunda işaret ettiğim gerçekten çok güzel olan topuz bu...
    2008 classic edition

tebukan
    Ziyaretçi
    Benim aracımda da bu topuz takılı. İnanın sanki farklı bir araç kullanıyorsunuz hissi veriyor. Geçen hafta forumdan Cem abinin Allure model aracını kullanmıştım. Taktırmak istediğiniz topuz bana kesinlikle aynı hissi vermedi. Linkten görsellere bakabilirsiniz.
    http://www.forumpeugeot.com/showthre...ancabur/page14
    Hocam konuyu sonuna kadar inceledim. Gerçekten aracınız resmen sınıf atlamış. Vites topuzu sizin aracınıza çok güzel uyum sağlamış. Benim aracımda piano Black detaylar olduğu için ve Spor bir otomobil olmadığı için bütünlük açısından allure vites topuzu daha uygun olacaktır. Yinede tavsiye için teşekkür ederim. Birde taktırdığınız direksiyon benim aracımada uyar mı? Maliyet ne oldu?

tebukan
    Ziyaretçi
    Alıntı ssgti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direksiyon olarak 301 allure komple taktırabilirsin. Başka modellerin takılıp takılamayacağı hakkında bilgi sahibi değilim. Servise sorarak bilgi alabilrsin... Vites topuzu olarak allure modeli yerine aksesuarlarda bulunan alüminyum vites topuzunu tercih edebilirsin. İstersen bir kataloğu incele başka güzel aksesuarlarda var.
    http://www.peugeot.com.tr/media/deli...404-c334a9.pdf
    Çok teşekkür ederim. Direksiyon için araştırma yapacağım.

Uzman Üye ayzinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Cem abi'nin paylaşmış olduğu aksesuar kataloğunda topuzun görüntüsü oldukça şık görünüyor. Ayrıca siz alüminyum spor pedal taktırmayı düşündüğünüzü yazmışsınız. Pedal takımı ile daha güzel bir görsellik kazanacaktır. Tabii ki bu benim düşüncem. Direksiyon konusunda önemli olan airbag uyumu. Bu konu hakkında Ömer (Ömer Gedik) arkadaşımızdan bilgi talep edebilirsiniz. Size fiyat konusunda da yardımcı olacaktır.
    2012 Peugeot 308 Access 1.6 HDİ

tebukan
    Ziyaretçi
    Cem abi'nin paylaşmış olduğu aksesuar kataloğunda topuzun görüntüsü oldukça şık görünüyor. Ayrıca siz alüminyum spor pedal taktırmayı düşündüğünüzü yazmışsınız. Pedal takımı ile daha güzel bir görsellik kazanacaktır. Tabii ki bu benim düşüncem. Direksiyon konusunda önemli olan airbag uyumu. Bu konu hakkında Ömer (Ömer Gedik) arkadaşımızdan bilgi talep edebilirsiniz. Size fiyat konusunda da yardımcı olacaktır.
    Kafam karıştı şimdi. Dediğiniz gibi Ömer Bey ile irtibata geçtim. Mesaj yazdım. Hakikaten tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Rica ederim. Şunu da belirtmek isterim sizin aracın vites körüğünün etrafındaki parça alüminyum görünümlü yada alüminyum(resimden pek seçemedim). Ayrıca kapılarda alüminyum basamak korumada var. Bunları da göz önüne alırsak vites topuzunun sırıtmayacağını düşünüyorum.

tebukan
    Ziyaretçi
    Direksiyon için servisin verdiği fiyat 430 TL. Sanırım direksiyon için başka bir güzellik düşünmek gerek 😁

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    430 lira olan hangi modelin direksiyonu? Allure modelinin mi?
    2008 classic edition

tebukan
    Ziyaretçi
    430 lira olan hangi modelin direksiyonu? Allure modelinin mi?
    Evet. Servis kataloğunda görünen direksiyon

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    383 lira service box ta gözüken fiyatı var. Servis takma ile beraber 430 lira fiyatını yazmıştır diye tahmin ediyorum. Çıkma bulabilirsen allureun deri kaplı direksiyonu gayet iyi olabilir.
    2008 classic edition

Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Citroen'de aynı direksiyonu kullanıyor. Orada gözüken fiyatta 372,55 TL.

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Citroen'de piano black kaplama yok...
    2008 classic edition

Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Citroen'de piano black kaplama yok...
    Ama alüminyum vites topuzunu taktırılması durumunda bütünlük sağlayabilir abi.

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Ama alüminyum vites topuzunu taktırılması durumunda bütünlük sağlayabilir abi.
    Bende düşündüm Cem ancak açık gri rengi var. Tabii yakından görüp incelemek lazım Alüminyumla uyarsa piyano blacktan daha iyi olur...
    2008 classic edition

tebukan
    Ziyaretçi
    383 lira service box ta gözüken fiyatı var. Servis takma ile beraber 430 lira fiyatını yazmıştır diye tahmin ediyorum. Çıkma bulabilirsen allureun deri kaplı direksiyonu gayet iyi olabilir.
    Evet direksiyon güzel. Ama fiyat biraz yüksek. Acaba deri kaplama yapmak nasıl bir sonuç verir? Direksiyon kalınlığı artar mı? Maliyet ne olur? Ve benzeri sorular 😁Sanırım en iyisi biraz bekleyip bütçe hazırlayıp orjinal bir direksiyona sahip olmak. Belki bu süre zarfında fiyatı da biraz düşer

tebukan
    Ziyaretçi
    Hocam bu servis box nasıl kullanılıyor

Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Alıntı tebukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu servis box nasıl kullanılıyor
    Üye olduktan sonra kullanabiliorsun
    2008 classic edition

tebukan
    Ziyaretçi
    Bugün saat 21.45 itibari ile ön cam filmini değiştirdik. Eski filmdeki minimal hataları farkederek üşenmeyip yenisi ile değiştiren ustamada burada teşekkür ediyorum. Arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Ön tarafta nikelajlı kısmın altındaki yerede nikelaj yapma kararı aldık. Sizce uygun olur mu? Örneğin yapılmış bir uygulamanın resmi şöyle. Araç reno fluence
    Konu tebukan tarafından (11-04-2015 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

tebukan
    Ziyaretçi
    Arkadaşlar bugün samsung galaxy grand 2 cep telefonumu araca usb ile taktım. Şarj etti fakat ekranda desteklemeyen medya aracı uyarısı çıktı. Bluetooth olmadan usb ile telefonumdaki müzikleri dinleyemeyecekmiyim?<br/>

Sayfa 3/34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)