Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 21 ile 25 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    bilişim danışmanı
    Model
    106
    Alıntı mechanix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer satmazsanız her türlü yardıma hazırım. Zaten artık aracını orjinal olarak tutmak isteyen 106 sahipleri bir avuç kaldı. Onlar da birbirine destek olmalı.
    Merhaba,
    bu konu için üye oldum. harikasınız gerçekten, bende orjinal 106 hastasıyım 98 xr 4 kapı gri renk 2. sahibi olduğum bir aracım var bebek gibi bakıyorum. kasko bile yaptırdım gerisini siz düşünün.. parça vs ihtiyaç olduğunda uygun fiyatlı yardımcı olurmusunuz?

Aktif Üye mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makina Y. Müh.
    Model
    308
    Alıntı ibanez_022 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    bu konu için üye oldum. harikasınız gerçekten, bende orjinal 106 hastasıyım 98 xr 4 kapı gri renk 2. sahibi olduğum bir aracım var bebek gibi bakıyorum. kasko bile yaptırdım gerisini siz düşünün.. parça vs ihtiyaç olduğunda uygun fiyatlı yardımcı olurmusunuz?
    Hoş geldiniz. Forum kuralları gereği tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız daha güzel olur. Sizin gibi bu araçlara ilgi duyan insanları görmek güzel. Ben parça vb. şeyler satmıyorum, ancak 106 ile uzun süre uğraştığım için bazen elimde fazladan parça oluyor. Elimizden bir şey gelirse yardımcı oluruz.
    2012 Ford Focus Titanium 5P 1.6 TDCI 115 HP 6 ileri manuel (Kum Gri)

Yeni Üye
    Meslek
    bilişim danışmanı
    Model
    106
    Alıntı mechanix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz. Forum kuralları gereği tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız daha güzel olur. Sizin gibi bu araçlara ilgi duyan insanları görmek güzel. Ben parça vb. şeyler satmıyorum, ancak 106 ile uzun süre uğraştığım için bazen elimde fazladan parça oluyor. Elimizden bir şey gelirse yardımcı oluruz.
    hoşbuldum, tabiki, tanışma bölümü link atabilir misiniz?

Yeni Üye
    Meslek
    bilişim danışmanı
    Model
    106
    Bu arada aracı gördüm, kapora almışsınız hayırlı olsun.. rd1 cd çalar bende istiyorum nerede bulabilirim.. direksiyondan kumanda istemiyorum ama cd çalar olabilir..

Aktif Üye mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makina Y. Müh.
    Model
    308
    Alıntı ibanez_022 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada aracı gördüm, kapora almışsınız hayırlı olsun.. rd1 cd çalar bende istiyorum nerede bulabilirim.. direksiyondan kumanda istemiyorum ama cd çalar olabilir..
    RD1'i bulma ihtimaliniz samanlıkta iğne arayıp bulma ihtimaliniz ile aynı. Özellikle Türkiye'de imkansız gibi bir şey. Ara sıra ebay'de denk gelebilir. Onların da temizini ve kodu olanını bulmak çok zor. Bulsanız bile size parçayı yurt dışından getirecek biri lazım, çünkü elektronik parça gümrüğe takılabilir. Ben ne zorluklarla getirtip taktım ama değerini bilen yok.

Bu arada evet araç için kapora aldık, kısmetse birkaç gün içinde satışı yapacağız, inşallah emektar aslanın kıymeti bilinir.
    2012 Ford Focus Titanium 5P 1.6 TDCI 115 HP 6 ileri manuel (Kum Gri)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)