6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    teknisten
    Model
    Partner Tepee

2013 tepe alure.şıkırtı sesi

gvgyuuyyyy
    Konu yakup bora tarafından (10-08-2014 Saat 09:15 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Meslek
    teknisten
    Model
    Partner Tepee

Question 2013 tepe alure.şıkırtı sesi

2013 tepe alure 115 bg .
    Konu yakup bora tarafından (10-08-2014 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye budsing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Lokanta
    Model
    308
    Alıntı yakup bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 tepe alure 115 bg .aracım 10.200 km ye kadar performansı beklentimin üstünde oldu çok memnundum ;bu km itibariyle , özellikle motor soğukken gaza bastığımda ve rampa çıkışlarda motordan şıkırtı sesi geliyor,yumuşak kullanımda şıkırtı sesi yok, performansıda düştü,aracımda kasisli yollarda amortisorlerden ve direksiyondan gelen sesler tüm zevkimi bitiriyor..2500 bakımında belirtmiştim ama servis normal demişti eğer normal bu ise bu araçla asfalt dışına çıkmayacağım!!1 aracım şu anda 11.000 km de servisim yakıt kaynaklı olacağını bu durumda garanti dışı bakılacağını söyledi.aracımı 0
    aldığım günden beri yakıtımı opet veye po dan alıyorum,sorun için servise gitmeden önerilerinizi yazarmısınız,şu şıkırdı sesi nedir....saygılarımla
    Benim aracımda 2013 allure 22.000 km yi devirdik aslanımla . O şıkırtı sesi benim bindiğim tüm dizel peugeotlarda vardı tabi şu gaza basarken arabanın bitesi yüksekte iken çıkan ses ise o normaldir . Ama siz farklı bişey diyorsanız onu bilemem. Bende aracımdan memnunum ama peugeotnun şasisi sert oldugundan dolayı çukurlarda ses yapar ama asfalta çıktığınızda çok güzel oluyor .
    Peugeot & Citroen
    Peugeot 308 İnci Siyah 120 bg Vti Triptronic 2009
    Comfort Style Paket

Citroen DS4 DSport Sedefli Beyaz
    Peugeot Partner Tepee Beyaz 115 HP 2013
    Allure +

Yeni Üye
    Meslek
    teknisten
    Model
    Partner Tepee
    uygygfvghff
    Konu yakup bora tarafından (10-08-2014 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308
    Alıntı yakup bora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 tepe alure 115 bg .aracım 10.200 km ye kadar performansı beklentimin üstünde oldu çok memnundum ;bu km itibariyle , özellikle motor soğukken gaza bastığımda ve rampa çıkışlarda motordan şıkırtı sesi geliyor,yumuşak kullanımda şıkırtı sesi yok, performansıda düştü,aracımda kasisli yollarda amortisorlerden ve direksiyondan gelen sesler tüm zevkimi bitiriyor..2500 bakımında belirtmiştim ama servis normal demişti eğer normal bu ise bu araçla asfalt dışına çıkmayacağım!!1 aracım şu anda 11.000 km de servisim yakıt kaynaklı olacağını bu durumda garanti dışı bakılacağını söyledi.aracımı 0
    aldığım günden beri yakıtımı opet veye po dan alıyorum,sorun için servise gitmeden önerilerinizi yazarmısınız,şu şıkırdı sesi nedir....saygılarımla
    Zaten var olan konu için tekrar farklı ve alakasız bir bölüme hemde aynı konu başlığıyla tekrar konu açarak hızlı cevap alamazsınız. Forumumuz bilgi ve dostluk paylaşımı yapılan bir forumdur. Sadece bilgi alıp çekip gidilen bir forum değildir. Sorununuz acil olabilir ama her yere aynı konuyu açarak acil olarak cevap alamazsınız. Konular birleştirilmiştir. Lütfen konu açarken daha dikkatli olalım.

Yeni Üye
    Meslek
    teknisten
    Model
    Partner Tepee
    Vermiş olduğum rahatsizlik dolayisiyla özür dilerim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)