14 sonuçtan 1 ile 14 arası
    Acemi Üye sydoby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407

407 cam altı havalandırma ızgarası

selamlar cam altında bulunan buz çözme ızgarasında çatlak ve kırık var sürekli gözüme çarpıyor bu parçanın parça kodu parça adı fiyatı nedir daha önce değişen arkadaşlar yardımcı olabilirler umarım pahalı birşey değildir

Konu sydoby tarafından (21-08-2014 Saat 21:20 ) değiştirilmiştir.

Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407
    yokmu herhangi bir bilgi verecek
    Konu sydoby tarafından (21-08-2014 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye HamzaHakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Çoğu konunuzda sorunların kronik olduğunu yazıyorsunuz ama bu sorunlar kronik değil bence. En azından benim çevremdeki 407 lerde (kendi aracım hariç 5 tane daha yakınımda 407 var) hiçbirinin aracında böyle bir sorun yok. İnternette gördüğüm araçlar da hakeza öyle. Yanlış anlamayın size yönelik yazmıyorum bunu, internet ortamında bu aracı almak isteyen çoğu insan bilgi edinmek için bu forumu okuyor ve bu tarz yazılan yazılarda aracın sorunlu bir araç olduğu kanısına varılıyor diye düşünüyorum.

Sorunlu parçanızın ismi buz çözme ızgarası parça kodu 8211.KX 90.73TL liste fiyatı var.
    2016 Opel Astra K Dynamic 1.4T 150 HP

2008 Peugeot 407 Executive 2.0 HDI 136 Hp

1994 Peugeot 205 GTi Mi16 160 Hp

1991 Peugeot 205 1.1 XL 60 Hp

Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407
    galiba kimse bu parça hakkında bilgi sahibi degil araştırmak için sökmeye çalıştım sökemedimde cıkmıyor

Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407
    Alıntı HamzaHakkı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu konunuzda sorunların kronik olduğunu yazıyorsunuz ama bu sorunlar kronik değil bence. En azından benim çevremdeki 407 lerde (kendi aracım hariç 5 tane daha yakınımda 407 var) hiçbirinin aracında böyle bir sorun yok. İnternette gördüğüm araçlar da hakeza öyle. Yanlış anlamayın size yönelik yazmıyorum bunu, internet ortamında bu aracı almak isteyen çoğu insan bilgi edinmek için bu forumu okuyor ve bu tarz yazılan yazılarda aracın sorunlu bir araç olduğu kanısına varılıyor diye düşünüyorum.

Sorunlu parçanızın ismi buz çözme ızgarası parça kodu 8211.KX 90.73TL liste fiyatı var.
    sizi anlıyorum hamza bey ama daha önce aynı sorunları yaşayan bazı arkadaşların şikayetleri dogrultusunda böyle bir düşünceye sahip oldum yanılıyorda olabilirim herkesde aynı sorunlar olacak diye birşey yok kullanım şartlarına göre değişebilir ozaman kronik kelimesini benim aracın buz çözme ızgarası sorunu olarak düzeltiyorum parça hakkında bilgi paylaşımınız içinde teşekkürler

bu arada bu parça nasıl sökülür geçmeli tırnaklımı yoksa herhangi bir tutan vida vs varmıdır
    Konu sydoby tarafından (22-08-2014 Saat 05:37 ) değiştirilmiştir.
    2006 Peugeot 407 Executive

Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Alıntı sydoby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizi anlıyorum hamza bey ama daha önce aynı sorunları yaşayan bazı arkadaşlar şikayetleri dogrultusunda böyle bir düşünceye sahip oluyorum yanılıyorda olabilirim herkesde aynı sorunlar olacak diye birşey yok kullanım şartlarına göre değişebilir ozaman kronik kelimesini benim aracın buz çözme ızgarası sorunu olarak düzeltiyorum parça hakkında bilgi paylaşımınız içinde teşekkürler

bu arada bu parça nasıl sökülür geçmeli tırnaklımı yoksa herhangi bir tutan vida vs varmıdır
    Dediğim gibi yalnız size yönelik olarak söylemiyorum yanlış anlamayın. Sadece Peugeot'u kötüleyen kişilere böyle konular açarak daha da koz vermiş oluyoruz. Bugün aynı model yılına ait bir Audi a4 407'nin nerdeyse 2 katı fiyata satılıyor oysa 407 hem özellik hem de diğer konularda Audiden daha iyi. Parçanın sökümünü önceden service boxda görebiliyordum fakat şu an göremedim yarın sizin için farklı bir hesaptan tekrar bakacağım bulursam resimli olarak gönderirim. Geçmeli olması lazım fakat geçme yerlerini tam denk getirerek çıkartmalısınız.

Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Sıfır parçaya alternatif olarak bunlara da bakabilirsiniz. Zaten yıpranan bir parça değil.

http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-40...item233f1b7abe

http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-40...item4ada248b6e

Düzenleme: Parçayı sökebilmek için önce klima kontrol ünitesini ve yol bilgisayar çerçevesini aşağıdaki videodaki gibi çıkartmalısınız sonra havalandırma ızgarasının sağ ve sol altındaki torx vidayı sökmeli bu parçayı da çıkardıktan sonra aşağıdaki fotodaki buz çözme ızgarasının (sağ üstte görülen) vidasını sökmelisiniz bir nevi yapboz gibi

Konu HamzaHakkı tarafından (21-08-2014 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407
    Alternatif parça ve sökülüp takma On numara bir paylaşım olmuş çok faydalı oldu teşekkürler

Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Alıntı sydoby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alternatif parça ve sökülüp takma On numara bir paylaşım olmuş çok faydalı oldu teşekkürler
    Yakın zamanda ben de sökeceğim o kısımı küçük bir parça kaçtı ve bazen zırıltı yapıyor isterseniz detaylı fotoğraflar ile anlatım yapabilirim.

Meslek
    toptan gıda tic.
    Model
    407
    Çok güzel olur burada da paylaşım yaparsınız birçok kişide faydalanmış olur

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Ne güzel bir forum burası yaa

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Elektrik Mühendisi
    Model
    407
    Alıntı HamzaHakkı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğim gibi yalnız size yönelik olarak söylemiyorum yanlış anlamayın. Sadece Peugeot'u kötüleyen kişilere böyle konular açarak daha da koz vermiş oluyoruz. Bugün aynı model yılına ait bir Audi a4 407'nin nerdeyse 2 katı fiyata satılıyor oysa 407 hem özellik hem de diğer konularda Audiden daha iyi. Parçanın sökümünü önceden service boxda görebiliyordum fakat şu an göremedim yarın sizin için farklı bir hesaptan tekrar bakacağım bulursam resimli olarak gönderirim. Geçmeli olması lazım fakat geçme yerlerini tam denk getirerek çıkartmalısınız.
    Merhaba,
    Foruma yeni üye olan biri olarak 9 senedir nette okuduğum ve inanılmaz rahatsızlık duyduğum bi konuya tercüman olmuşsunuz dayanamadım yazasım geldi. Şunu belirtmek isterim belki bana denk gelmiştir bilmiyorum 9 senedir rutin servis masrafları haricinde bir lira masraf çıkarmamıştır ve özellikleriyle, kullanışlılığıyla ve konforuyla çok hakkı yenmiştir(bunda rakip marka düstribitör firmaların etkisi büyük) Etrafımda alman markalarının çıkardığı masrafları ve fiyatları her duyduğumda ne kadar iyi seçim yaptığımı düşünmekteyim. Dahası dikkat ettiğim o kadar masraf çıkarmasına rağmen kimsenin kötülemeyip memnun olması, ilginç bir psikoloji...
    Not: Beni yanlış anlamasın kimse lütfen, genel netten bahsediyorum...

Aktif Üye caglar06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Kamu Görevlisi
    Model
    407
    Alıntı canmühür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel bir forum burası yaa

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

niye seninki de kırık kardeş o yüzden işine mi yaradı konu ((:

ayrıca
    HamzaHakkıkardeşim maaşallah bayağı faydalı bilgiler paylaşıyorsun ben de tşk ederim kendi adıma...
    2006 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDI Montecristo 245.000 km

Aktif Üye
    Meslek
    turizm
    Model
    407
    Çağlar tarihe bak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)