Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
90 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Yeni Aracım

Acemi Üye hatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Uçak Mühendisi
    Model
    206
    3008'iniz hayırlı olsun, kazasız sürüşler.
    H.ATAN

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Alıntı hatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3008'iniz hayırlı olsun, kazasız sürüşler.
    Teşekkürler Sağolun. Bugün hb dan Havuzlu paspas ile bagaj havuzunu sipariş verdim. Gelince yorum Yaparım burada

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2014 - 3008 ALLURE 1,6 e-HDİ 115 hp ETG6
    +SEDEFLİ METALİK BEYAZ
    +NAVİGASYON SİSTEMİ
    +GERİ DÖNÜŞ KAMERASI
    +PARK SENSÖRLERİ
    +PARK PAKETİ

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    hayırlı olsun gule gule kullanın..

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Alıntı mygold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun gule gule kullanın..
    Teşekkürler,sağolun.

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Merhaba Arkadaşlar, bagaj havuzu ve paspaslar haftaya kaldı sanırım Bugün kargo gelmedi
    Bende bugün Altunizade Sonax bayisine gittim. Hem ücretsiz olan koltuk korumayı yaptırayım hem de yıkama işini konuşup yaptırayım dedim.
    Koltuk koruma zaten az olan orta kumaş döşeme kısmına basit bir sprey ile yaptı. Ama oradaki arkadaşın dediği oturup kalktıkça özelliğini yitireceğini söyledi -ki bence de mantıklıydı.
    Yani öyle ahım-şahım para verilip yaptırılacak bir koruma değil (koltuk korumanın fiyatı 90 TL imiş)
    Yıkama işini oldukça güzel ve temiz yaptılar. Her şey için ayrı ayrı bezleri ve süngerleri vardı.
    Bu yıkama esnasında ön kaputta ilk çiziğimi gördüm Sanırım yanlış hatırlamıyorsam hafta içinde bir hafriyat kamyonundan düşen ufak bir taş parçası yaptı.
    Genel olarak aracı çok güzel ve itina ile yıkayıp temizlediler. Ben çok beğendim inşallah bu kalitelerini bozmazlarsa yıkama için hep buraya götürmeyi düşünüyorum.
    Ha bu arada ön kaput için film önerdi. 3008 in kaputu küçük olduğu için 500-700 arası bir şey tutar dedi. Ben tam öğrenip size haber veririm dedi.
    İlla ki bu kaput filmini yaptırmamı istedi sizler ne dersiniz.
    Bunun ilgili resimleri cepten bir sonrakinde atacağım.(buradan beceremediğim için böyle yapıyorum )

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008

+SEDEFLİ METALİK BEYAZ
    +NAVİGASYON SİSTEMİ
    +GERİ DÖNÜŞ KAMERASI
    +PARK SENSÖRLERİ
    +PARK PAKETİ

Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Maşallah Harika duruyor.
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Alıntı ayı_boğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Harika duruyor.
    Teşekkürler sağolun.

Bu arada navigasyonda arşive eklediğim bazı adresleri silmek istiyorum nasıl silinir. Bazıları silinemiyor ise hepsi nasıl silinir.
    Benim bulabildiğim sadece son güzergahları silme.
    Bu arada daha önce bahsetmiştim. Navigasyonda daha önce yol hız limitlerini yazıyor ve söylüyordu. (Kütahyadan İstanbula gelirken)
    Ama şimdi ne yazıyor ne söylüyor.Bunu nasıl düzeltebilirim.

Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Alıntı Bülent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sağolun.

Bu arada navigasyonda arşive eklediğim bazı adresleri silmek istiyorum nasıl silinir. Bazıları silinemiyor ise hepsi nasıl silinir.
    Benim bulabildiğim sadece son güzergahları silme.
    Bu arada daha önce bahsetmiştim. Navigasyonda daha önce yol hız limitlerini yazıyor ve söylüyordu. (Kütahyadan İstanbula gelirken)
    Ama şimdi ne yazıyor ne söylüyor.Bunu nasıl düzeltebilirim.
    Bülent bey, hız limitlerini bilmeden kaldırdım demiştiniz önceden, ben özellikle nasıl yapılıyor diye çok uğraştım ama yapamadım,hatta trafik kurallarını kaldır diye yaptığım halde olmadı.Adresleride biryerden siliniyordu birkere yapmıştım ama şimdi nereden yapılıyor hatırlamıyorum.Eğer boş bir vaktiniz varsa,kullanım klavuzunda detaylı anlatıyor,bir göz gezdirin diye düşünüyorum hem aracınızı daha iyi tanırsınız hemde varsa bilmediğiniz bir özellik ortaya çıkmış olur.

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Kütahya'dan gelirken hız limitleri vardı. İşte kurcalarken kaldırdım diye düşünüyorum yoksa ben kurupta kaldırmadım.
    Kullanım kitapçığının özellikle navigasyon bölümünü tekrar tekrar inceledim ama bulamadım maalesef.

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Maşallah çok güzel duruyor arabanız. Yeni 3008 in stoplarındaki led pençeler çok güzel duruyor
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Aktif Üye
    Meslek
    Laborant
    Model
    308
    Maşalllah kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Bu arada paspas almadıysanız ben geçen sene 308'im için aşağıdaki linkteki havuzlu paspas takımını almıştım. Kışın gerçekten mükemmel iş çıkartıyor. Ayrıca ürün kauçuk değil çok acayip bi yapısı var. PU + TPE + XPE malzemelerinin birleşimi ile ürütilmiştir yazıyor. Gerçekten çok değişik bir malzemesi var hem esnek hem sağlam hemde kir fazla tutmuyor suyu bastığınız anda kauçuk paspas gibi kuruyunca gri toz toprak lekeleri gelmiyor. Hemde çok çabuk kuruyor.

http://www.eliftuning.com/Peugeot-30...i_65039.html#0

Ek olarak, koltuk korumayı kendiniz 50-60 lira civarı çeşitli kaliteli markaların spreylerini alarak uygulayabilirsiniz. (Mesela Gtechniq I1 Smart Fabric 500ml 65 TL - 250ml 35 tl - 250ml işinizi görür) Çok basit bir işlemdir ve ordaki adamların belirttiği gibi oturup kalktıkca koruma özelliğini yitirir. Kaput korumayı bende düşünüyorum uzun yol yaparken çarpan taşlar falan kaputu mahvediyor. Aracım 1.5 yaşında keşke aldığımda yaptırsaymışım çünkü şuan oturduğum sokakta çocuklar anahtar yada çivi tarzı cisimler ufak tefek çizikler yapmışlar dikkatli bakmayınca belli olmuyor ama görüncede insanın canı sıkılıyor. Daha uygun fiyata yapan yerler muhakkak vardır bence araştırıp yaptırın derim. O ufak çizik içinde canınızı sıkmayın her yeni aracın başına maalesef geliyor bu tür durumlar ve insan alışıyor
    Konu jerpelea tarafından (14-12-2014 Saat 01:18 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Alıntı tsinanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel duruyor arabanız. Yeni 3008 in stoplarındaki led pençeler çok güzel duruyor
    Çok teşekkürler, sağolun. Gerçekten de led ler bir harika.

Alıntı jerpelea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşalllah kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Bu arada paspas almadıysanız ben geçen sene 308'im için aşağıdaki linkteki havuzlu paspas takımını almıştım. Kışın gerçekten mükemmel iş çıkartıyor. Ayrıca ürün kauçuk değil çok acayip bi yapısı var. PU + TPE + XPE malzemelerinin birleşimi ile ürütilmiştir yazıyor. Gerçekten çok değişik bir malzemesi var hem esnek hem sağlam hemde kir fazla tutmuyor suyu bastığınız anda kauçuk paspas gibi kuruyunca gri toz toprak lekeleri gelmiyor. Hemde çok çabuk kuruyor.

http://www.eliftuning.com/Peugeot-30...i_65039.html#0

Ek olarak, koltuk korumayı kendiniz 50-60 lira civarı çeşitli kaliteli markaların spreylerini alarak uygulayabilirsiniz. (Mesela Gtechniq I1 Smart Fabric 500ml 65 TL - 250ml 35 tl - 250ml işinizi görür) Çok basit bir işlemdir ve ordaki adamların belirttiği gibi oturup kalktıkca koruma özelliğini yitirir. Kaput korumayı bende düşünüyorum uzun yol yaparken çarpan taşlar falan kaputu mahvediyor. Aracım 1.5 yaşında keşke aldığımda yaptırsaymışım çünkü şuan oturduğum sokakta çocuklar anahtar yada çivi tarzı cisimler ufak tefek çizikler yapmışlar dikkatli bakmayınca belli olmuyor ama görüncede insanın canı sıkılıyor. Daha uygun fiyata yapan yerler muhakkak vardır bence araştırıp yaptırın derim. O ufak çizik içinde canınızı sıkmayın her yeni aracın başına maalesef geliyor bu tür durumlar ve insan alışıyor
    İlgi,açıklama ve iyi dilek temennileriniz için çok teşekkürler.
    Maalesef paspas takımını sipariş ettim. Kargo yolunda. Gelsin bir bakalım.
    Koltuk koruma spreyi konusunda -evet haklısınız.Zaten dediğim gibi para verip yaptırmam. Bedava olduğu için yaptırdım ve gerçekten de uygulaması çok basit.
    Kaput koruma için makul bir fiyat bulursam yaptırmayı düşünebilirim. Yoksa o fiyatlar çok yüksek geliyor bana.
    O ilk çizik için de zaten yeni aracın nazarı diyorum. Zaten ne kadar korumaya çalışsak ta nereye kadar koruyabilirsin ki.

Moderatör SerhatRCZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    RCZ
    MaaşAllah , yıkanınca harika durmuş . Keyifli sürüşler.
    2013 RCZ EVO. 1.6 THP 200 HP S.BEYAZ - (Satıldı)
    2016 308 T9 1.6 E-HDİ 115 HP ALP BEYAZI - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (Satıldı)
    2016 308 GTİ 1.6 THP 270 HP KIRMIZI-SİYAH - (Satıldı)
    2018 3008 ALLURE ELG. 1.6 120HP - S.BEYAZ - (Satıldı)
    2018 308 GTİ 1.6 THP 270 HP MAVİ-SİYAH - (Satıldı)
    2014 RCZ R 1.6 THP 270 HP ATEŞ KIRMIZI - (GÜNCEL)

Aşk Üç Harftir : RCZ !!!

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Alıntı SerhatRCZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaaşAllah , yıkanınca harika durmuş . Keyifli sürüşler.
    Eyvallah,sağolasınız. Cümlemize kazasız,belasız, keyifli sürüşler

Uzman Üye γuяdaeя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    -
    Model
    yok
    Güle güle kullanın, hayırlı olsun
    Peugeot'da en beğendiğim araç diyebilirim. Hoşuma gitmeyen tek tarafı tekerleklerin fazla içeride görünmesi o da hemen hemen bütün Peugeot modellerinde var zaten

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008

Yeni Aracım

Alıntı γuяdaeя Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın, hayırlı olsun
    Peugeot'da en beğendiğim araç diyebilirim. Hoşuma gitmeyen tek tarafı tekerleklerin fazla içeride görünmesi o da hemen hemen bütün Peugeot modellerinde var zaten
    Teşekkürler,sağolun.

Merhaba arkadaşlar. Biraz önce Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bir akrabamızı aldım. Bu navigasyon ekranından Hız limitlerini gormeyle ilgili sıkıntımı daha önce anlatmıştım. İstanbul gişelerine yaklaşırken ekranda Hız limitlerini göstermeye başladı. Ta ki Havalimanı'na gidip gelene kadar. Gişelerden çıkıp Dudullu kavşağına kadar gösterdi ama ondan sonra yine göstermemeye başladı. Ben şunu anladım ki bu Hız limitlerini her yolda göstermiyor. Ancak otoban gibi yollarda.
    Konu Bülent tarafından (15-12-2014 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.
    +SEDEFLİ METALİK BEYAZ
    +NAVİGASYON SİSTEMİ
    +GERİ DÖNÜŞ KAMERASI
    +PARK SENSÖRLERİ
    +PARK PAKETİ

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Merhaba Arkadaşlar,
    Dün bagaj havuzum geldi. Sabahı bekleyemedim akşam akşam yerine yerleştirdim. Fotolarını da çektim. Gündüz gözüyle bir daha çekerim artık.

İlk izlenimim yerleşme olarak çok güzel yerleşti. İlk elime aldığımda sanki kırılacakmış gibi karton gibi (oldukça da hafif) bir şey hissettim. Hani naylon gibi yumuşak bir şey olacak zannediyordum ama sonra düşünüyorum. İçine sıvı döküldü veya toz olduktan sonra naylon gibi yumuşak olursa sağlıklı olarak çıkartamayız onu. O bakımdan böyle tepsi gibi çıkarabiliriz bunu.

Buyrun fotolara...........

Bugün de 3d havuzlu paspaslar gelir sanırım.

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Gerçekten kullanışlı.

Acemi Üye
    Meslek
    Makina Mühendisi
    Model
    3008
    Paspaslarda gelmiş eve. Gelir gelmez hemen yerleştirdim. Karanlıkta pek net gozükmeyebilir ama yinede fotoları paylaşmak istedim.
    İlk izlenime gelince kenarları tam ve güzel kavramakta. Özellikle arka paspasın kenarları kapı eşiğindeki ayak basma yerini bile kapatıyor.
    Sol ayak dayama yeri havuzmuş gibi kenarlı olur diye bekliyordum. Bu biraz hayal kırıklığı yaşattırdı ise de. Yine de güzel durdu gibi. Dediğim gibi karanlık ortamda belki paspaslar kendini göstermemiş olabilir. Gündüz gözüyle incelemek Lazım.

+SEDEFLİ METALİK BEYAZ
    +NAVİGASYON SİSTEMİ
    +GERİ DÖNÜŞ KAMERASI
    +PARK SENSÖRLERİ
    +PARK PAKETİ

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)