Sayfa 3/3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 41 ile 47 arası
    Acemi Üye
    Alıntı stormhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yok vallahi yok! bu nası iştir böyle?? yoksa Peugeot'un sinekten yağ çıkarma operasyonuna bizim araç mı denk geldi

Farkli parti mallarda boyle seyler oluyor ne yazik ki. Ama uzulmeyin sizin aynanizda da tetikleyici anahtar mevcut. Sadece aynlari degistirseniz bile isikli aynaya kavusabiilirsiniz diye dusunuyorum

Aktif Üye stormhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Finans
    Model
    308
    Alıntı cemoandcemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkli parti mallarda boyle seyler oluyor ne yazik ki. Ama uzulmeyin sizin aynanizda da tetikleyici anahtar mevcut. Sadece aynlari degistirseniz bile isikli aynaya kavusabiilirsiniz diye dusunuyorum
    Çok teşekkürler teselliniz için aracı kullanan bir hanımefendi olduğu için aslında gerekli bir donanım ama olsun.Bende sırf cumartesi işsizliğinden gittim peugeot.com.tr adresinden donanım versiyonlarını çıkarttım orada Alluere donanımında ışıklı ayna "S" yazıyor, bu durumu satın aldığımız bayi ile paylaştım aynı durumdan kendisi de bahsetti şuan sattığımız araçların hiç birinde ışıklı ayna yok dedi. Peugeot Türkiye müşteri hizmetlerini aradım ilgi ve alakamdan dolayı teşekkür ettiler, versiyon kataloğunu güncelleyeceklerini söylediler kapadılar telefonu. Madalya falan yok yani, kuru teşekkür canları sağolsun
    Karanlıkta koşanlar düşer...

Meslek
    Finans
    Model
    308
    Birde bilen arkadaşlara sormak isterim, 2008 aracımız için kauçuk, plastik havuzlu paspas nereden tedarik edebilirim? Yetkili servis kendi ürününü tavsiye etmedi koku yapıyor almayın bizden dedi. Bilenler, görenler yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler, iyi günler.

Acemi Üye
    Çok teşekkürler teselliniz için aracı kullanan bir hanımefendi olduğu için aslında gerekli bir donanım ama olsun.Bende sırf cumartesi işsizliğinden gittim peugeot.com.tr adresinden donanım versiyonlarını çıkarttım orada Alluere donanımında ışıklı ayna "S" yazıyor, bu durumu satın aldığımız bayi ile paylaştım aynı durumdan kendisi de bahsetti şuan sattığımız araçların hiç birinde ışıklı ayna yok dedi. Peugeot Türkiye müşteri hizmetlerini aradım ilgi ve alakamdan dolayı teşekkür ettiler, versiyon kataloğunu güncelleyeceklerini söylediler kapadılar telefonu. Madalya falan yok yani, kuru teşekkür canları sağolsun
    Aslinda biraz cirkeflesseniz sonuc cikabilirdi bu isten. Sonucta siz araci alirkem donanim katalogunda var olarak gozukuyordu. Bunun ustunden yuruyebilirdiniz. Gerci kataloglarin altina not dusuyorlar farkli hafta uretimlerinde farklilik olabilir diye

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Birde bilen arkadaşlara sormak isterim, 2008 aracımız için kauçuk, plastik havuzlu paspas nereden tedarik edebilirim? Yetkili servis kendi ürününü tavsiye etmedi koku yapıyor almayın bizden dedi. Bilenler, görenler yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler, iyi günler.
    Bizim arabada da yoktu kauçuk paspas takımı halı paspas vardı sanayide oto aksesuarcıdan aldık gayet güzel oturdu arabanın içine.
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Meslek
    Finans
    Model
    308
    Alıntı cemoandcemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda biraz cirkeflesseniz sonuc cikabilirdi bu isten. Sonucta siz araci alirkem donanim katalogunda var olarak gozukuyordu. Bunun ustunden yuruyebilirdiniz. Gerci kataloglarin altina not dusuyorlar farkli hafta uretimlerinde farklilik olabilir diye
    Yaaaaa ınanın bılmıyorum bızım ulkemıze mı ozgu böyle durumlar? Sırf Peugeot dıye demıyorum, dıger markalarda emınım boyledır ama Hiçte hoş olmayan durum bunlar. Bu Peugeot un ve bayılerının atmış olduğu 2. Kazık ınsallah 3 olmaz dıyelım. Ama bu durumları görüpte ınsan Hukukçu olup hak arayası gelmıyor degıl ınadına

Meslek
    Finans
    Model
    308
    Alıntı tsinanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim arabada da yoktu kauçuk paspas takımı halı paspas vardı sanayide oto aksesuarcıdan aldık gayet güzel oturdu arabanın içine.
    Cevap ıcın teşekkürler bende yan sanayı bır ürün bakayım o zaman

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)