6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye Freedom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bi kaç değişiklik

Arkadaşlar aracım 205 junior 93 model. Sizlerden ricam biraz yardıma ihtiyacim var; bildiginiz üzere motoru çok güçlü bir model değil bu aracada chip uygulumasi yapiliyor mu? Beklentim öyle çok büyük değil araba hafiften bi canlansin yeterli. Ayrica aklima gelen şey ise performans hava kiti uygulaması bunlari yapabiliyor muyuz? Fiyat/ürün örnekleri verirseniz sevinirim. Kazasiz belasız günler. .

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Hatırladığım kadarıyla Junior modelinde 1.0 lt motor vardı. Eğer 1.0 lt ise bir de üretim teknolojisini düşünürseniz üzerinde güç elde etmek için uğraş gerekir ve ortaya da pek bir şey çıkacağını sanmam. Bence güç yerine motoru çok iyi bakım yapıp orjinal verdiği gücü tam olarak almak daha mantıklı gibi geliyor.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Uzman Üye ayzinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Açıkçası eskimiş bir teknolojiye sahip olan motor için şuan mevcutta bir chip uygulaması bulabileceğinizi düşünmüyorum. Bulabilseniz bile chip uygulamaları benzinli araçlarda çok büyük fark yaratmıyor. Hatırladığım kadarı ile maximum 8 veya 10 hp katkı sağlayabiliyor. Buda istediğiniz sonucu yaratmayacaktır.
    2012 Peugeot 308 Access 1.6 HDİ

Tecrübeli Üye ssgti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    gazeteci
    Model
    2008
    Güç arıyorsanız 1.9 veya 1.6 GTİ modelleriyle takas yapmaya çalışın. Bu motorun üzerine harcayacağınız her para boşa gider.
    2008 classic edition

Yeni Üye Freedom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaslar, benim amacim zaten araba uçsun kacsindan ziyade birazcik ivmelensin yeterli onun icin bilgi almak istemistim. Yinede yardimci olan herkese teşekkür ederim

Yeni Üye remo205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    özel sektör
    Model
    205
    Alıntı Freedom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaslar, benim amacim zaten araba uçsun kacsindan ziyade birazcik ivmelensin yeterli onun icin bilgi almak istemistim. Yinede yardimci olan herkese teşekkür ederim
    bence hiç modifiye'ye girme egzost,düz boru filtreden başka hiç birşey yapamazsın bu araca malesef. bu araçlardaki beyin kurcalamaya hiç uygun degildir. çok param var dersende üsteki karbüratör'ü çıkartıp weber taktırıp onunla devam edebilirsin ancak çok masraflı olur. moturuda çok sıkıştırırsan blok elinde kalabilir sana tavsiyem 1.6 veya 1.9 dur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)