arkadaslar,

FP308 aracim bolumunda daha once bahsetmis oldugum aracimin tekleme ve motordan gelen valf sakirdama sesleri ayrica radyo parazit olayi ile ilgili basima gelen ve gelmeye devam eden konular...

1. Radyo Parazit sesi:
Radyom servis tarafindan sokuldu ve ekspere gonderildi bugun 5. gun ve halen ses yok, yeni takilmak yerine onarim yapilcakmis, arac 10 gunluk ve 5. gunde radyosuz kaldim ustelik artik radyom tamir gormus 2. el bir radyoya donmekte!!!. servisteki kavgalarim sonrasi gelisme yok tamir olunan radyo tamirden gelip takilacak!!!:. >
2. Motor tekleme - 1. vites kalkis 2 ve 3. vites 1500-2000 devir arasi sarsinti ve tekleme
aracin 4. ve 8. gununde tam gun serviste bekleme yazilim update fakat ayni sorun devam!!!.
Servisin iddiasi enjektorlerden dolayi sakirdama var, ki bunun cozumu var ama aracin 2 gun serviste kalmasi gerekiyor, sarsinti ve teklemenin nedeni belirsiz!! bakacaklar!!! >
Benden talep ettikleri aracimi aaksamdan goturup oraya birakmam, aracimdaki sorunlar giderilene kadar yerine arac verecekler fakat bu arac ben aracimi goturunce degil 1 gun sonrasinda verilecek !!!(kesin olmamakla birlikte)!!!....

Benim yerimde olsaniz araci direk iade mi yaparsiniz yoksa servise dumduz girip anahtari servis mudurunun suratina mi atarsiniz. Dun en son artik cigrimdan cikip ben bu arabayi bu sekilde almiyorum bana hemen ya bu arabayi degistirin ya da yerine gecici araba temin edin ama sundan emin olun ki bunu ben fransa pejo yonetimine detayli bir sekilde rapor ediyorum bilginize dedim.. dur bakalim ne olacak. Resmen sogudum arabadan ya... :-\ >