Forumda ki herkese tekrar merhabalar. Forumda RCZ moderatörlüğüne getirildiğimden beri hem foruma renk katmak hemde RCZ kullanıcılarını forumumuza çekmek adına çeşitli çabalarımla buluşmalar yapmaya devam ediyorum.
Amacım hem farkındalık oluşturmak hem forum muhabbetimizi daha çok kişilere ulaştırmak hemde marka imajımızı yukarılara taşımaktır. Bu bağlamda forumda ki rcz kullanıcılarına mesajla ulaşarak ayrıca sosyal medyayı kullanarak bir buluşma gerçekleştirdik. Buluşmamıza forumumuzda ki rcz sahipleri ve yeni arkadaşlar katıldı. Yeni arkadaşları da forumumuza davet ederek bu aileyi genişletmeye çalışmaktayım. RCZ kullanıcı sayısını arttırdıkça hem genel buluşmalarımız da hemde haftalık buluşmalarımız da çeşitliliği arttırdığımızı söyleyebilirim. Lütfen sadece RCZ ciler mi var forumda demeyin Moderatörü olduğum grup RCZ olduğu için çalışmalarım bu yöndedir. Forumumuz için de elimden geleni yapmaya gayret ediyorum ve verilecek her göreve hazırım. Ben bu aileyi bu forumu çok seviyorum. Umarım bu çalışmalarım amacına ulaşır ve kimseyi kırmam.

Buluşmamız istanbul da kahvaltı ve çay kahve faslıyla devam edip genel itibarıyla tanışma havasında geçmiştir. 18 RCZ yi bir araya getirdiğimiz bir buluşma oldu. İyi Seyirler. Saygılar.

Umarım beğenmişsinizdir. Herkese teşekkürler.