10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    508

508 park sensörü sorunu acil!!!

öncelikle herkese merhabalar.bende 2012 model 508 var aracin sağ arka sensör gözü bozuldu bu bozulduğu için yol bilgisayari hata veriyor ötekilerde çalişmiyor.servisi aradim parçaya 400 lira dediler sadece bir park sensörü gözüne sadece bir tane olacak iş değil.parçasi ucuz diye aliyoruz bu araci parçasi mübarek mercedes ten pahali neyse 508 in park sensörü modelini bilen varsa yazabilir mi

Aktif Üye
    Meslek
    MEMUR
    Model
    308
    bu mübareğin komplesi ne kadarki tanesi 400 lira.

Yeni Üye ufukyus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    BT
    Model
    308
    1611735480 ENGEL ALGILAMA SİST ALGILAYICI 135,56 TRY 159,96 TRY 159,96 TRY

Aslında o kadar pahalı görünmüyor servicebox da.. Kabaca baktığım kadarıyla 160 TL gibi.. Park sensörü gözlerinden biri için fiyat bu sanırım.

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    508
    sorma usta geri görüş kamerası olsa gam yemem de sensör gözü için o para nedir

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    508
    Alıntı ufukyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1611735480 ENGEL ALGILAMA SİST ALGILAYICI 135,56 TRY 159,96 TRY 159,96 TRY

Aslında o kadar pahalı görünmüyor servicebox da.. Kabaca baktığım kadarıyla 160 TL gibi.. Park sensörü gözlerinden biri için fiyat bu sanırım.
    bu fiyatta varsa alırım hemen nasıl emin olabiliriz parçadan

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    508
    Referans Tanım Miktar Vergiler hariç fiyat Vergiler dahil fiyat Vergiler dahil Toplam Seçim
    1611735380 ENGEL ALGILAMA SİST ALGILAYICI 286,44 TRY 338,00 TRY 338,00 TRY
    usta senin baktığının referans numarası farklı bana bu parçadan lazım burda da 338 tl

Yeni Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    508
    Alıntı adem4916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhabalar.bende 2012 model 508 var aracin sağ arka sensör gözü bozuldu bu bozulduğu için yol bilgisayari hata veriyor ötekilerde çalişmiyor.servisi aradim parçaya 400 lira dediler sadece bir park sensörü gözüne sadece bir tane olacak iş değil.parçasi ucuz diye aliyoruz bu araci parçasi mübarek mercedes ten pahali neyse 508 in park sensörü modelini bilen varsa yazabilir mi
    üzerindeki koda göre 508 ve c5 te kullanılan sensör gözü bu galiba. Ben siparişimi verdim hızlıca kargolandı bakalım bekliyorum

https://www.aliexpress.com/item/PSA-...608.0.0.ouCvNR

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Alıntı mstfozbk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzerindeki koda göre 508 ve c5 te kullanılan sensör gözü bu galiba. Ben siparişimi verdim hızlıca kargolandı bakalım bekliyorum

İnşallah uyar bende bir arkadaşım ile aldık gelen ürünlerin bir çoğu arızalı çıkıyor elimizde gelen takımlardam şuan 7 adet arızalı sensör var.
    black shark

Yeni Üye
    Meslek
    İdari işler
    Model
    508
    Alıntı adem4916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    uzun zaman olmus konu ama ayni yukaridaki durum arizasi var. 508 2012 allure model aracim, vitesi geriye taktığımda, ekranda park sistemi, sensörler ses devreye girmiyor. Servise götürdüm geçen bilgisayara bağlayıp ariza kodlarını sildiler el freni arızası veriyordu onu Tamir ettiler. Sonrasında park sistem çalışmaz oldu.
    konuyu çözem karşılaşan varsa lütfen cevap verebilir mi ??

Tecrübeli Üye Taylan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeoloji Müh.- Cam Fabrika Pak. Müd.+ Şantiye Şefi
    Model
    508 R8
    Alıntı Liko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    uzun zaman olmus konu ama ayni yukaridaki durum arizasi var. 508 2012 allure model aracim, vitesi geriye taktığımda, ekranda park sistemi, sensörler ses devreye girmiyor. Servise götürdüm geçen bilgisayara bağlayıp ariza kodlarını sildiler el freni arızası veriyordu onu Tamir ettiler. Sonrasında park sistem çalışmaz oldu.
    konuyu çözem karşılaşan varsa lütfen cevap verebilir mi ??
    Merhaba,

Bu sorununu ben yaklaşık 1 yıl önce yaşadım ve çok ucuz bir yöntem ile çözdüm. Benim arabanın sayfası olan "Unicorn 508" de son sayfada bunun açıklamalı olarak anlatmıştım. İstersen bakabilirsin.
    Peugeot 508 R8 1.5 HDI Allure Platinium Gri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)